|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
wszystko co mnie otaczaaa (anglia) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> no to wymieniaj? Polaczki, pakole, angole, czarni, co jeszcze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
wszystko co mnie otaczaaa (anglia) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> no to wymieniaj? Polaczki, pakole, angole, czarni, co jeszcze? polaczki.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
pogoda za oknem ! :[
az sie odechcewa podskoczyc do profka ;[
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Polskie ronda.
Tu nawet nie chodzi o ich wielkosc, bo te budowane jzu w centrach miast musza by male, bo nie ma miejsca.
Ale jak juz jest rondo, to na jego srodku, gdzie powinna rosnac trawka, usupuja jakies kopce, sadza choinki tak, ze widac tylko kto wyjezdza zboku natomiast czy cos wyjezdza z naprzeciwka juz nie, i nie wiesz czy Ci cos nie wyskoczy nagale, chore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Na szczescie u mnie juz w miescine ktos pomyslal i teraz juz tam sa tylko kwiatki, kopce rozwalono, ale w innych miastach juz nie jest tak dobrze.
Czy tylko mnie to denerwuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
mnie denerwuje to, że nie mam podgrzewanego wyjazdu z garażu, jest zaje*** slisko, pełno sniegu, w dodatku mam garaź ze zjazdem w dół i bardzo wąskie drzwi, trzeba nieźle celować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...a odsnieżanie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ...jeszcze tyle śniegu napadało.. ciężko lekko życ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Denrwuje mnie to, że w ogóle nie mam garażu. Jak tylko pomyślę o codziennym odśnieżaniu to mnie ciarki przchodzą... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Od wczoraj denerwuje mnie kilka rzeczy: Werder, Zagłębie, Newcastle, Milan, Wisła, Chelsea <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Ciekawe czy wieczorem dołączy do tego grona Benfica...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
wszystko co mnie otaczaaa (anglia) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> no to wymieniaj? Polaczki, pakole, angole, czarni, co jeszcze? polaczki..... za polaczkow to bym wpierdolil jkaby ktos do mnie w twarz powiedzial
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Polskie ronda.
Tu nawet nie chodzi o ich wielkosc, bo te budowane jzu w centrach miast musza by male, bo nie ma miejsca.
Ale jak juz jest rondo, to na jego srodku, gdzie powinna rosnac trawka, usupuja jakies kopce, sadza choinki tak, ze widac tylko kto wyjezdza zboku natomiast czy cos wyjezdza z naprzeciwka juz nie, i nie wiesz czy Ci cos nie wyskoczy nagale, chore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Na szczescie u mnie juz w miescine ktos pomyslal i teraz juz tam sa tylko kwiatki, kopce rozwalono, ale w innych miastach juz nie jest tak dobrze.
Czy tylko mnie to denerwuje? To jeszze ujdzie, ale w Francji prawie każde 'skrzyżowanie' dróg to rondo, tam to dopiero można się wkurzyć. Na środku oczywiście rosną zawsze jakieś palemki, albo pomnik przywalą, itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
je*^*&%* river <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
ile jeszcze razy przegram z AA na ręku ?!?! AA w ręku + all inn na preflopie = wygranie jednego na 5 rozdań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
i żeby tego bylo malo to oczywiście zawsze porazki we wkuuuurzających okoliczościach
All inn - preflop moje AA vs 33 rywala
flop 7 6 7 turn K river... oczywiście 3 !!!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
wczoraj mialem identyczną sytuajce: KK vs 1010
flop 2 2 J turn J river... no wiadomo, "dycha" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
@rockeman
Przeloz to na jezyk polski, bo ja nic z tego nie kumam, albo jakas legende daj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
@Skipper
Ogladajac co roku TdF, zauwazam ogromna ilosc rond we Francji, ale oni te ronda maja chociaz sluszynych rozmiarow a nie pipinki, i to inaczej wtedy wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A jak juz o rondach, to irytuja mnie osoby nie sygnalizujace skretu na nich, oraz idoci wlaczajacy migacz "w lewo" na rondzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
@lupus ja Ci to wytłumacze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
rockeman przegrał pieniądze, bądź odpadł z turnieju mając bardzo dobrą karte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
je*^*&%* river <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
A jak juz o rondach, to irytuja mnie osoby nie sygnalizujace skretu na nich, oraz idoci wlaczajacy migacz "w lewo" na rondzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> Tu się muszę zgodzić w 100%. Ci debile co włączają lewy to niech sobie włączają nic mi do tego. Ale ci co nie włącząja kierunku wyjeżdzając z ronda. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Denerwuje mnie prostactwo u ludzi i wiksiarze na dobrych imprezach na ktorych nie powinni sie pojawiac (powinna byc jakas selekcja przed wejsciem)...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
techno + tablety + wielkie oczy + biale ciuchy + gwizdek + rekawiczki... z tymi rekawiczkami i i gwizdkami to juz dzieki Bogu coraz mniej popularne ale po prostu jak sie widzi takich ludzi to krew zalewa. Wszyscy z okolicznych wiosek z pannami ktore ledwo skonczyly gimnazjum plus Golfy I hehehe, ech ale chociaz smiesznie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Chociaz mowie - nie lubie takiego plebsu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
PANOWIE TEGO NIE POBIJE CHYBA NIC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> KOLESIE ZACZEPALI LUDZI W PARKU I NATRAFILI NA ... (no własnie - reszta na filmie) MIAZGA:) I HATE ZACZEPIALSKICH W PARKU : http://video.google.pl/videoplay?docid=776404084357309450&q=label%3Aboxer
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
Po prostu trzeba wiedziec gdzie chodzic. Ja mam swoje dwa ulubione kluby w Krakowie i gdy tam ide mam 100% pewnosc, ze byle kto tam sie nie dostanie - dobra selekcja. A jak idzie sie powyglupiac i posmiac to wybiera sie jakies podrzedne klubiki gdzie roi sie od dresow i plastikowych barbie w bialych kozakach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale musze przyznac, ze na imprezie jaka opisal shane (gwizdki, rekawiczki i te sprawy) nigdy nie bylem i zaczynam zalowac bo musi tam byc dosc "osobliw" klimat.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|