|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Wkurwia mnie ze jak mam handi to zawsze mi jednego punkta braknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dziś miałem Khimki -8,5 , wygrali 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
poker:( ze jak w 1 rozdaniu wygram polowe kasy ktora wizolem an stol to w nastepnym wtopie wszystko cudem:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
denerwują mnie remisy w koszu A mnie w tenisie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
a to po jakiemu? bo na pewno nie po polsku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Excel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> funkcje w excelu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> pomoc do tych funkcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> wyjaśnienia działania funkcji w excelu
Pierwszy raz użyłem tego puke'a, bo już mnie ku***ca bierze... postuj albo wal na pm, akurat w tym moge pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
denerwuje mnie, ze wszystkie uczelnie we wroclawiu maja dzisiaj i w cz co najmniej godziny dziekanskie tylko moja polibuda jest taka popierdolona, ze musze siedziec dzisiaj do 17 na niej, a w czw od 7:30... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Spoko, spoko. Moj wydzial na uniwerku jakko jedyny tych godzin nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> I jak tu sie nie wku***c? Dobrze, ze mam tylko jeden przedmiot w tym semestrze i w lutym koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Mój wydział też nie miał, ale sam sobie zrobiłem wolne :] I wkurza mnie, że będę musiał załatwiać pieprzone zwolnienia żeby usprawiedliwić wszystkie nieobecności, a uzbierało się tego sporo :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
mnie wkurwi...ją te dwa muły co komentują mecze na Tvn turbo sie nie da tego sluchac bo spac chce od tego zamulania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
mnie wkurwi...ją te dwa muły co komentują mecze na Tvn turbo sie nie da tego sluchac bo spac chce od tego zamulania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dokładnie - kupili prawa do LM a na zatrudnienie komentatorów to już kaski wyłożyć nie chcą. Mecz elektryzujący cały świat a koleś komentował, jakby odbywało się spotkanie o utrzymanie w A klasie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
mnie wkurwi...ją te dwa muły co komentują mecze na Tvn turbo sie nie da tego sluchac bo spac chce od tego zamulania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dokładnie - kupili prawa do LM a na zatrudnienie komentatorów to już kaski wyłożyć nie chcą. Mecz elektryzujący cały świat a koleś komentował, jakby odbywało się spotkanie o utrzymanie w A klasie :/ no <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
też mnie denerwują ci komentatorzy, wczoraj mnie jeszcze zdenerwował Krzoska, który komentował skróty w tvp2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
ludzie, którzy myślą, że się znają na wszystkim ludzie, którzy uważają, że pozjadali wszystkie rozumy Pycha niska "świadomość prawna" Polaków To, że wszscy politycy to jedna banda To, że wybory wygrywa się hasłami To, że ludzie nie rozumieją, że nie ma "koncepcji trzeciej drogi", że socjalizm nie dał rady i że jedyną możliwą ścieżką rozowju gospodarczego jest liberalizm i wolny rynek To, że paria głosząca hasła libelaizmu, a nie "rozdawalnictwa piniędzy" nie ma szans wygrać wyborów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Denerwuje mnie, że Zbigniew zmienił avatar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
denerwuje mnie dzisiejsza pierwsza kartkowka z drutow... no co Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> fajnie jak pada snieg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> mozna popatrzec jak dziewczyny sie ubieraja - niby wszytsko opatuolne ale jednak czasem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ze przegrywam rozdanie majac na reku AA a gosc wchodzi z gownem i mu cztery karty dochodza do strita a ta piata to byl A . przegrac z AAA jak tak mozna;
wchodze all in z AK a gosc co caly czas podpuszxcza ma 44 na reku i przegrywam, bo dochodza same gowna i gosc wygrywa z 44 cala pule dramat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. normalnie wkur*****ja mnie te pokerroomy juz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
znowu pokerroom mnie zalamal
12000 zetonow mam w kieszeni
wejscie stwka standardowa na rece 4J , dochodza 3,4,9 wszyscy check , dochodzi nastepna karta J. noto ja w siodmym niebie. daje all ina i jeden gosc wchodzi na stole 25000 zetonow. ja zadowolony ze jakiegos jelenia znalazlem a gosc mi pokazuje 33. ostatnia kart K juz nic niezmienila
dramat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
kardynal20, wiem co czujesz bo u mnie to norma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ostatnie dwa all inny które grałe: 1. all inn na preflopie ja KK - rywal KQ już wstępnie się cieszyłem, ze nie ma koleś Asa. Tymczasem już na flopie 9 10 J <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> oczywiście porażka...
2. ja J 9 flop 8 10 Q ja bet, koleś raise, ja reraise, koleś all inn, ja all inn. gość mial 10 7 unsuited... niedowierzam, jak mozna być tak glupim i z czymś takim wbić all inna... turn 10 river Q...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
PS. i gdyby takie akcje zdarzaly się raz na jakiś czas... ale u mnie takie zonki sa non toper <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
mnie wkurwia ze co dzien piwa (8-9) pije <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> musze se laske znalezc zeby przestac bo mnie wszystko wku.wia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tez tak macie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
wkurza mnie Expekt ze mi blokuje kase juz kilka dni a na maile nie odpisuje , wkurza mnie tez ze tak porzadny niby buk nie ma telefonu kontaktowego tlyko jakis fax buahaha
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|