|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Fab, jak tam sytuacja z mężatką. Parzycie się dalej?  Ostatnio mieliśmy rozmowę w której uzyła słów , że nie jest z tych mamusiek znudzonych związkiem szukajacych przygód. I, że w domu praktycznie mija się w drzwiach z nim, nie mają prawie w ogóle czasu dla siebie razem, komunikacja często szwankuje czego powodem jest tez zmęczenie. Nie rozmawiają ze sobą o sobie. Ale pewne jest to, że nigdy nie chciała by skrzywdzić tego, który ją kocha, i dzieci. No i ja pojawiłem się nagle, ja i to coś wyjątkowego co w sobie mam, że niby potrafie sprawić, że się uśmiecha, ze lubi z mną rozmawiać, przebywać i o zgrozo przytulać też 😉 że ma przekonanie, że mogło by to być coś fantastycznego, i nie wie co mam z tym wszystkim zrobić, i że jej zaufanie jest ograniczone w stosunku do ludzi. mi jednak ufa itp. Ciężki temat. [ Linked Image] --- [ Linked Image] ;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
 nie aż tak Master, ale dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jak w partnerskim to hulaj dusza diabła nima 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
No hugo wie co z tym zrobić  Bo z tych treści to mięta przez rumianek z niej bije.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
O kierwa, ale Fab się rozpisał  Trudne sprawy, fakt. Klasyka gatunku można rzec.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Fab, jak tam sytuacja z mężatką. Parzycie się dalej?  Ostatnio mieliśmy rozmowę w której uzyła słów , że nie jest z tych mamusiek znudzonych związkiem szukajacych przygód. I, że w domu praktycznie mija się w drzwiach z nim, nie mają prawie w ogóle czasu dla siebie razem, komunikacja często szwankuje czego powodem jest tez zmęczenie. Nie rozmawiają ze sobą o sobie. Ale pewne jest to, że nigdy nie chciała by skrzywdzić tego, który ją kocha, i dzieci. No i ja pojawiłem się nagle, ja i to coś wyjątkowego co w sobie mam, że niby potrafie sprawić, że się uśmiecha, ze lubi z mną rozmawiać, przebywać i o zgrozo przytulać też 😉 że ma przekonanie, że mogło by to być coś fantastycznego, i nie wie co mam z tym wszystkim zrobić, i że jej zaufanie jest ograniczone w stosunku do ludzi. mi jednak ufa itp. Ciężki temat. Po tym można stwierdzić że głupsza niż ustawa przewiduje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Prijovic nie może grać w pucharach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Prijovic nie może grać w pucharach dziękuje ci bardzo fechu  wysłać flakonik? czy nie pijesz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
wali teksty typu moje bułki tez są dobrze wypieczone lub w niedzielę nie pracuję ale mogę wpaść do piekarni na remanent pomożesz ? itd... chyba do wszystkich tak by nie gadała co? w każdej kobiecie kurwy dwie trzecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Bez Prijovica Szelki po 3-0 w pierwszym meczu rozkładają nogi do bramki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
mi się coś zdaje że niemce u siebie się tak łatwo nie rozkraczą bts możliwy ale przegrać nie przegrają oczywiście moim zdaniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Schalke u siebie pewnie będą chcieli odnieśc okazałe zwycięstwo hc-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
taki Paok to jest w sam raz przeciwnik żeby sobie postrzelać, to że awans Szelki mają w kieszeni nie znaczy że nie wygrają wysoko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
może być różnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Delta niech sobie wygrają wysoko. Np. 5-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
Schalke u siebie pewnie będą chcieli odnieśc okazałe zwycięstwo hc-2  różnie może być
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10 |
Prijovic nie może grać w pucharach dziękuje ci bardzo fechu  wysłać flakonik? czy nie pijesz?  pije, wysyłaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Delta niech sobie wygrają wysoko. Np. 5-1 dokładnie i 10 niech wcisną ale wg mnie po 3-0 na wyjeździe @2 na btsa to value wg mnie i trza wykorzystać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Prijovic nie może grać w pucharach dziękuje ci bardzo fechu  wysłać flakonik? czy nie pijesz?  Pije, wysyłaj! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|