|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Było juz kilka razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
dobra dobra 'KOLESIE ZACZEPIALI LUDZI W PARKU' lepiej powiedz który z dwóch co dostali po twarzy to Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Hehehe Paxioo ostatnio jak balowałem po meczu Craxa - Koronka w Krakowie, wybraliśmy się do Franticu - powiem Ci, że niezłe białogłowe tam chodzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Paxioo - nie nie, zle mnie zrozumiales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja na takie imprezy nie chodze i nigdy nie pojde chociazby by mi doplacili!
Tylko po prostu u mnie w Bydgoszczy (niestety) nie ma takiej selekcji i wiksiarze pakuja sie wszedzie.. Slyszalem ze wlasnie w Krakowie jest cos takiego i w zyciu nie wpuszcza zadnego techno-fana do klubu z HH i RnB.
Kiedys mielismy klub ZENTRUM (obecna Euphoria), i tak byla taka selekcja ze przy wejsciu siedziala babka co patrzyla Ci w oczy i jak Ci zle z nich patrzylo to Cie nie wpuszczali. Niby smieszne ale dzieki temu w tym klubie bawili sie najlepsi ludzie w Bydgoszczy. Teraz juz tak nie ma, wiksiarze opanowali wszystko... Dobrze ze sa jeszcze kluby w klimacie gdzie takowi ludzie nie wejda.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
@Skipper
Ogladajac co roku TdF, zauwazam ogromna ilosc rond we Francji, ale oni te ronda maja chociaz sluszynych rozmiarow a nie pipinki, i to inaczej wtedy wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A jak juz o rondach, to irytuja mnie osoby nie sygnalizujace skretu na nich, oraz idoci wlaczajacy migacz "w lewo" na rondzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> robię właśnie prawko i przyznam, że mnie też to strasznie wku**** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
dobra dobra 'KOLESIE ZACZEPIALI LUDZI W PARKU' lepiej powiedz który z dwóch co dostali po twarzy to Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobre , tylko ze to nie ta waga co moja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> a poza tym jestem po drugiej stronie - czytanie ze zrozumieniem to ważna rzecz ale kiedys moze sie wreszcie nuczysz;p
|
|
|
Link skopiowany do schowka