KOLESIE ZACZEPALI LUDZI W PARKU I NATRAFILI NA ... ..."> KOLESIE ZACZEPALI LUDZI W PARKU I NATRAFILI NA ... ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
PANOWIE TEGO NIE POBIJE CHYBA NIC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> KOLESIE ZACZEPALI LUDZI W PARKU I NATRAFILI NA ... (no własnie - reszta na filmie)

MIAZGA:) I HATE ZACZEPIALSKICH W PARKU :


http://video.google.pl/videoplay?docid=776404084357309450&q=label%3Aboxer

Było juz kilka razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
PANOWIE TEGO NIE POBIJE CHYBA NIC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> KOLESIE ZACZEPALI LUDZI W PARKU I NATRAFILI NA ... (no własnie - reszta na filmie)

MIAZGA:) I HATE ZACZEPIALSKICH W PARKU :


http://video.google.pl/videoplay?docid=776404084357309450&q=label%3Aboxer

dobra dobra 'KOLESIE ZACZEPIALI LUDZI W PARKU'

lepiej powiedz który z dwóch co dostali po twarzy to Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Hehehe Paxioo ostatnio jak balowałem po meczu Craxa - Koronka w Krakowie, wybraliśmy się do Franticu - powiem Ci, że niezłe białogłowe tam chodzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Paxioo - nie nie, zle mnie zrozumiales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja na takie imprezy nie chodze i nigdy nie pojde chociazby by mi doplacili!

Tylko po prostu u mnie w Bydgoszczy (niestety) nie ma takiej selekcji i wiksiarze pakuja sie wszedzie.. Slyszalem ze wlasnie w Krakowie jest cos takiego i w zyciu nie wpuszcza zadnego techno-fana do klubu z HH i RnB.

Kiedys mielismy klub ZENTRUM (obecna Euphoria), i tak byla taka selekcja ze przy wejsciu siedziala babka co patrzyla Ci w oczy i jak Ci zle z nich patrzylo to Cie nie wpuszczali. Niby smieszne ale dzieki temu w tym klubie bawili sie najlepsi ludzie w Bydgoszczy. Teraz juz tak nie ma, wiksiarze opanowali wszystko... Dobrze ze sa jeszcze kluby w klimacie gdzie takowi ludzie nie wejda.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
@Skipper

Ogladajac co roku TdF, zauwazam ogromna ilosc rond we Francji, ale oni te ronda maja chociaz sluszynych rozmiarow a nie pipinki, i to inaczej wtedy wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A jak juz o rondach, to irytuja mnie osoby nie sygnalizujace skretu na nich, oraz idoci wlaczajacy migacz "w lewo" na rondzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

robię właśnie prawko i przyznam, że mnie też to strasznie wku**** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Quote
Quote
PANOWIE TEGO NIE POBIJE CHYBA NIC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> KOLESIE ZACZEPALI LUDZI W PARKU I NATRAFILI NA ... (no własnie - reszta na filmie)

MIAZGA:) I HATE ZACZEPIALSKICH W PARKU :


http://video.google.pl/videoplay?docid=776404084357309450&q=label%3Aboxer

dobra dobra 'KOLESIE ZACZEPIALI LUDZI W PARKU'

lepiej powiedz który z dwóch co dostali po twarzy to Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dobre , tylko ze to nie ta waga co moja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> a poza tym jestem po drugiej stronie - czytanie ze zrozumieniem to ważna rzecz ale kiedys moze sie wreszcie nuczysz;p

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, kamel, rafal08, aker), 2,824 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,229
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1