|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
mnie wkurwia ze co dzien piwa (8-9) pije <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> musze se laske znalezc zeby przestac bo mnie wszystko wku.wia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tez tak macie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no to polecam dziewczyne bo to chyba jedyne wyjscie ztej sytuacji. wiem bo sam tak mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> jak wychodze na uczelnie to zazwyczaj akademik i do domu trzezwy nei przyjade to mi bucza w domu ze pijany przyjezdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale jak siedze w domu to mi bucza zebym do ludzi wyszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ot taki paradoks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a wiec Dziewczyna to jedyne wyjscie , tylko po co w tak mlodym wieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Wkurzyl mnie dzis komentator z Eurosportu, ktory komentowal przed 14ta skrot meczu Basel-Blackburn. Dochodzilo do tego, ze mylil obie druzyny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
znowu pokerroom
wchodze all in z KK a gosc z 44 , pula 12000 chipsow
i mu dochodza dwie 4 no dramat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Haas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Wkurzyl mnie dzis komentator z Eurosportu, ktory komentowal przed 14ta skrot meczu Basel-Blackburn. Dochodzilo do tego, ze mylil obie druzyny  Moze to był Basałaj ? Najgorszy komentator jakiego kiedykoliwek słyszałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tak Basałaj to straszna pipa, widze, ze nie tylko ja mam o nim taka opinie.
Juz lepiej miec wycisozny kanal niz go sluchac,
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
mnie zdenerwował dziś bramkarz Hearts....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Dziwie sie ze Basałaja nie wyrzucili jeszcze z Eurosportu. Tragedia co on tam wyprawia :| Myli druzyny , piłkarzy itp. Niekiedy naprade sie chce wyciszyc tv
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Tak Basałaj to straszna pipa, widze, ze nie tylko ja mam o nim taka opinie.
Juz lepiej miec wycisozny kanal niz go sluchac, przychylam się do tej opinii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie potrafię zrozumieć z jakiej racji on komentuje te mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
czy jezeli o moich urodzinach pamiatala tylko moja mama, tato, siostra, babcia i chrzestny, a nikt z mojego grona przyjaciol oznacza to, ze jestem osoba o ktorej nie warto pamietac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
nOcnY przewaznie tak jest :> jak nie przypomnisz to cisza. Chyba ze wyprawiasz to wtedy nie zapominaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze lekkie zdezorientowanie w tym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2007 bedzie lepszy i napewno Ci złozą
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
A kiedykolwiek wiedzieli kiedy masz urodziny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
czy jezeli o moich urodzinach pamiatala tylko moja mama, tato, siostra, babcia i chrzestny, a nikt z mojego grona przyjaciol oznacza to, ze jestem osoba o ktorej nie warto pamietac... Dlatego wlasnie "przyjaciol poznaje sie w biedzie..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
ja pamietam o urodzinach osob, na ktorych mi zalezy... dziwne uczucie... choc moze urodziny to dzien jak kazdy inny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
czy jezeli o moich urodzinach pamiatala tylko moja mama, tato, siostra, babcia i chrzestny, a nikt z mojego grona przyjaciol oznacza to, ze jestem osoba o ktorej nie warto pamietac... Dlatego wlasnie "przyjaciol poznaje sie w biedzie..." z tego wynika, ze nie mam "~prawdziwych przyjaciol"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
nOcny... życie to nie jest bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja mam przyjaciółkę i tylko ona zawsze pamięta... reszta "przyjaciół" ma to w dupie... pamiętam jak rok temu nawet rodzina zapomniała...
ciesz się, że rodzina pamięta... a co do ludzi, to już tak jest... urodziny to tylko jeden z przykładów... np. teraz przykład z teraźniejszości... skończyliśmy liceum, każdy gdzieś tam poszedł studiować... i co? wszyscy (większość) mają wszystkich w dupie... ja staram się tak nie robić, ale życie zmusza mnie do tego, że muszę się zachowywać jak oni...
też się tym przejmowałem, niestety przyjaźn, taka prawdziwa widocznie nikogo dzisiaj nie interesuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688 |
- niezbyt kumaci bramkarze w lokalach, - dyskotekowi napinacze, traktujacy ludzi z gory - pierdolone kozaki, , jak cos nie tak to fon po kolegow, silni w grupie - agresywnosc mlodziezy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
się dziś wkurwiłem bo na minus z bukmacherką jestem po dzisiejszym dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
nawet pomysłów na niedizle nie mam co garć hehe
Dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Znowu musiałem wyskoczyć ze szczotą na podwórko, bo zamiast Velez Sarsfield – Estudiantes widać jakieś szachy z Argentyny. Ten snieg zawsze pada w nieodpowiednim czasie i nie w tą strone co trzeba.
Musze porzeglądać sklepy internetowe bo zakup ogrzewania do anteny tv-sat stał się koniecznością.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
wszystko co mnie otaczaaa (anglia) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|