musze se laske znalezc zeby przestac bo mnie..."> musze se laske znalezc zeby przestac bo mnie...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
mnie wkurwia ze co dzien piwa (8-9) pije <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> musze se laske znalezc zeby przestac bo mnie wszystko wku.wia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tez tak macie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

no to polecam dziewczyne bo to chyba jedyne wyjscie ztej sytuacji. wiem bo sam tak mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

jak wychodze na uczelnie to zazwyczaj akademik i do domu trzezwy nei przyjade to mi bucza w domu ze pijany przyjezdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ale jak siedze w domu to mi bucza zebym do ludzi wyszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ot taki paradoks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


a wiec Dziewczyna to jedyne wyjscie , tylko po co w tak mlodym wieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Wkurzyl mnie dzis komentator z Eurosportu, ktory komentowal przed 14ta skrot meczu Basel-Blackburn. Dochodzilo do tego, ze mylil obie druzyny tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
znowu pokerroom

wchodze all in z KK a gosc z 44 , pula 12000 chipsow

i mu dochodza dwie 4 no dramat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Haas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Quote
Wkurzyl mnie dzis komentator z Eurosportu, ktory komentowal przed 14ta skrot meczu Basel-Blackburn. Dochodzilo do tego, ze mylil obie druzyny tongue
Moze to był Basałaj ? Najgorszy komentator jakiego kiedykoliwek słyszałem

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tak Basałaj to straszna pipa, widze, ze nie tylko ja mam o nim taka opinie.

Juz lepiej miec wycisozny kanal niz go sluchac,

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
mnie zdenerwował dziś bramkarz Hearts....

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Dziwie sie ze Basałaja nie wyrzucili jeszcze z Eurosportu. Tragedia co on tam wyprawia :| Myli druzyny , piłkarzy itp. Niekiedy naprade sie chce wyciszyc tv

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Tak Basałaj to straszna pipa, widze, ze nie tylko ja mam o nim taka opinie.

Juz lepiej miec wycisozny kanal niz go sluchac,

przychylam się do tej opinii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie potrafię zrozumieć z jakiej racji on komentuje te mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
czy jezeli o moich urodzinach pamiatala tylko moja mama, tato, siostra, babcia i chrzestny, a nikt z mojego grona przyjaciol oznacza to, ze jestem osoba o ktorej nie warto pamietac...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
nOcnY przewaznie tak jest :> jak nie przypomnisz to cisza. Chyba ze wyprawiasz to wtedy nie zapominaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze lekkie zdezorientowanie w tym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2007 bedzie lepszy i napewno Ci złozą

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
A kiedykolwiek wiedzieli kiedy masz urodziny?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
czy jezeli o moich urodzinach pamiatala tylko moja mama, tato, siostra, babcia i chrzestny, a nikt z mojego grona przyjaciol oznacza to, ze jestem osoba o ktorej nie warto pamietac...

Dlatego wlasnie "przyjaciol poznaje sie w biedzie..."

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
ja pamietam o urodzinach osob, na ktorych mi zalezy... dziwne uczucie... choc moze urodziny to dzien jak kazdy inny...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Quote
czy jezeli o moich urodzinach pamiatala tylko moja mama, tato, siostra, babcia i chrzestny, a nikt z mojego grona przyjaciol oznacza to, ze jestem osoba o ktorej nie warto pamietac...

Dlatego wlasnie "przyjaciol poznaje sie w biedzie..."

z tego wynika, ze nie mam "~prawdziwych przyjaciol"...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
nOcny... życie to nie jest bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ja mam przyjaciółkę i tylko ona zawsze pamięta... reszta "przyjaciół" ma to w dupie...
pamiętam jak rok temu nawet rodzina zapomniała...

ciesz się, że rodzina pamięta...
a co do ludzi, to już tak jest... urodziny to tylko jeden z przykładów... np. teraz przykład z teraźniejszości... skończyliśmy liceum, każdy gdzieś tam poszedł studiować... i co? wszyscy (większość) mają wszystkich w dupie... ja staram się tak nie robić, ale życie zmusza mnie do tego, że muszę się zachowywać jak oni...

też się tym przejmowałem, niestety przyjaźn, taka prawdziwa widocznie nikogo dzisiaj nie interesuje...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
- niezbyt kumaci bramkarze w lokalach,
- dyskotekowi napinacze, traktujacy ludzi z gory
- pierdolone kozaki, , jak cos nie tak to fon po kolegow, silni w grupie
- agresywnosc mlodziezy

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
się dziś wkurwiłem bo na minus z bukmacherką jestem po dzisiejszym dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

nawet pomysłów na niedizle nie mam co garć hehe

Dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Znowu musiałem wyskoczyć ze szczotą na podwórko, bo zamiast Velez Sarsfield &#8211; Estudiantes widać jakieś szachy z Argentyny. Ten snieg zawsze pada w nieodpowiednim czasie i nie w tą strone co trzeba.

Musze porzeglądać sklepy internetowe bo zakup ogrzewania do anteny tv-sat stał się koniecznością.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
wszystko co mnie otaczaaa (anglia) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, aker, rafal08, poozon, burbon), 2,415 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1