Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
miałeś rację że nie będzie handi ja się pomyliłem ale nieznacznie
gdyby nie idiota malarz było by 0:0
możemy tak gdybac gdyby nie idioci z ajaxu w końcówce było by 2-0
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Witam wszystkich. Niedosyt zajebisty po wczorajszym meczu. Ale jak się w dwumeczu nie strzela choćby jednej bramki to o czym tu mówić.
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Witam wszystkich. Niedosyt zajebisty po wczorajszym meczu. Ale jak się w dwumeczu nie strzela choćby jednej bramki to o czym tu mówić.
Najważniejsze, że szczęśliwie wróciłeś do domu!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Na Twente nie zostałeś TEO ?
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
to powazam to mnie motywuje. A tak poważnie to Fiora co odjebala? Szachtar mógł wtopic ale z 2-0 na 2-4 . Co do Barcy. Piszecie że bez formy ok. Rewanż za 2 tygodnie więc jest czas. Skoro psg nie zachwycalo a zrobili 4-0 to podobnie może być w drugą stronę. Ja tam się ludze póki piłka w grze.
Dołączył: Jun 2007
Posty: 215
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 215
Witam. Kiedy losowanie 1/8pucharu europy??
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
miałeś rację że nie będzie handi ja się pomyliłem ale nieznacznie
gdyby nie idiota malarz było by 0:0
możemy tak gdybac gdyby nie idioci z ajaxu w końcówce było by 2-0
powiem uczciwie że rzadko ogląda się takie mecze na under 2.5 jak ten
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
1250 zamknij zakład awanse na ten moment. Real awansuje we wtorek i zobaczę ale te chujki jak widziałem jak trwa mecz to blokował możliwość zamknięcia zakładu.
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Witam wszystkich. Niedosyt zajebisty po wczorajszym meczu. Ale jak się w dwumeczu nie strzela choćby jednej bramki to o czym tu mówić.
Najważniejsze, że szczęśliwie wróciłeś do domu!
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
ten beks to jakiś frustrat i schizofrenik
a może to tiger z youtuba ?
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Na Twente nie zostałeś TEO ?
Nie Akagi. Autem w tą i z powrotem. Powrót zaraz po meczu. Nie było czasu żeby zostać.
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Pany, ile kosztuje kolejna wyplata w Pinnku? Bo 1 jest free w miesiacu z tego co widze.
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
ten beks to jakiś frustrat i schizofrenik
a może to tiger z youtuba ?
co to za delikwent ?
idz do roboty a nie cały dzień nieróbstwo na zasiłku albo utrzymaniu żony
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Pany, ile kosztuje kolejna wyplata w Pinnku? Bo 1 jest free w miesiacu z tego co widze.
40zł
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Pany, ile kosztuje kolejna wyplata w Pinnku? Bo 1 jest free w miesiacu z tego co widze.
40zł
Wyczytalem, ze 15 USD, wiec to raczej 60...?
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1250 zamknij zakład awanse na ten moment. Real awansuje we wtorek i zobaczę ale te chujki jak widziałem jak trwa mecz to blokował możliwość zamknięcia zakładu.
aczkolwiek muszę przyznać sytuacja również przypomina śledztwo w sprawie pęta kiełbasy (krakowskiej) i pościeli z kory
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Józefie, jaki kurs wystawiasz na (L) ?
Jak dla Ciebie - @10,85
Za 50 zł chciałbym zagrać to u Ciebie
Przegrywam robię Ci przelew bankowy
Wygrywam Ty robisz mnie przelew bankowy
Deal?
ROZLICZONE
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Pany, ile kosztuje kolejna wyplata w Pinnku? Bo 1 jest free w miesiacu z tego co widze.
40zł
Wyczytalem, ze 15 USD, wiec to raczej 60...?
Jakiś czas temu (nie wiem, jakoś 2-3miesiące) płaciłem 40 albo 45 PLN
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Dzieki Jozku
Link skopiowany do schowka