Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 237 1 2 24 25 26 27 28 236 237
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,795
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,795
Likes: 10
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by tronk
Originally Posted by jaga1920
kupony za tysiące nie przeszkadzają smile a ser za 30 zeta to drogi smile
banda smudy

30/kg jest ok, ale biczyka 120/kg to przeginka wink

30 zeta za 300g o ten mi chodziło na żarcie to żałują a na buki to po 10 tysia stawiają to normalne? smile

tak normalne...

jak wszystko przegrywa, to i za 5 złoty ser
za drogim będzie..

smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
nie moje klimaty, ale teledysk dobry bo polski smile


Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by burbon
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by tronk
Originally Posted by jaga1920
kupony za tysiące nie przeszkadzają smile a ser za 30 zeta to drogi smile
banda smudy

30/kg jest ok, ale biczyka 120/kg to przeginka wink

30 zeta za 300g o ten mi chodziło na żarcie to żałują a na buki to po 10 tysia stawiają to normalne? smile

tak normalne...

jak wszystko przegrywa, to i za 5 złoty ser
za drogim będzie..

smile

tak, więc na ser nie starcza, i myszom trzeba podpier.. z piewnic laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
Rosjanki z Niemkami za 1.75 na live wygląda dobrze, a nawet b, dobrze, gdybym grał - grałbym i Szwedki z Usa, za 1.22 - mało, ale Szwedki widzę jako 2-e, USA, jako 4 (max 3, choc nie wiem czy Finki oddadzą podnium).

smile
1. Norwegia
2. Szwecja.
3. Finlandia
4. USA
5. Rosja

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
AL MUAIDAR ov 1,5 FT 1,61 ov 2,5 FT 2,50 boks

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Ogłoszenie:

Grupa ANALityka poszukuje kandydatów na stanowisko:

specjalista ds. karania buka

W związku z rozwojem naszej grupy, poszukujemy chętnych osób, które zasilą nasze szeregi i pomogą Nam w rozwoju i rozpowszechnianiu naszych metod działania, które głosimy pod hasłem " chcesz zarabiać ? wstąp do Nas i karaj buka psa wrednego razem z nami ".

Mamy 3-4 wolne miejsca, osoby, które zadeklarują chęć przyłączenia do niedzieli do końca dnia zostanO przyjęte. Jest to swego rodzaju promocja, tak jak buk oferuje nowym graczon bonusy ,tak my oferujemy także ten bonus, bo normalnie grupa jest i była zamknięta. Goraco zachęcam i polecam. Tajt tajt grin

Dołączył: Jul 2013
Posty: 173
member
member
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173
Witam piwo ile wkupne . Chetny grin

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,795
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,795
Likes: 10
Originally Posted by beks
Ogłoszenie:

Grupa ANALityka poszukuje kandydatów na stanowisko:

specjalista ds. karania buka

W związku z rozwojem naszej grupy, poszukujemy chętnych osób, które zasilą nasze szeregi i pomogą Nam w rozwoju i rozpowszechnianiu naszych metod działania, które głosimy pod hasłem " chcesz zarabiać ? wstąp do Nas i karaj buka psa wrednego razem z nami ".

Mamy 3-4 wolne miejsca, osoby, które zadeklarują chęć przyłączenia do niedzieli do końca dnia zostanO przyjęte. Jest to swego rodzaju promocja, tak jak buk oferuje nowym graczon bonusy ,tak my oferujemy także ten bonus, bo normalnie grupa jest i była zamknięta. Goraco zachęcam i polecam. Tajt tajt grin

[Linked Image]


Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by kaziu144
Witam piwo ile wkupne . Chetny grin

darmoszka, promocja to promocja grin

@Biczu Warren

ja ser kupuje taki za ponad 2 dyszki za kg, chyba ze akurat ten za ponad 2 dyszki jest na promo to wtedy taniej

ale taki drogi jak Ty to nigdy nie próbowałem nawet, a jak próbowalem to o tym nie wiem smile

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
AL MUAIDAR ov 1,5 FT 1,61 ov 2,5 FT 2,50 boks
hura1-1

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by beks
ja ser kupuje taki za ponad 2 dyszki za kg, chyba ze akurat ten za ponad 2 dyszki jest na promo to wtedy taniej

kopara shocked smirk

laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by Kura
Miedź Legnica mega transfery jak na I ligę, chyba ostro w awans celują
jak co roku, a konczy sie walka o srodek tabeli, dla mnie to pralnia pieniedzy i przypomina to troche Lechie

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by beks
Originally Posted by kaziu144
Witam piwo ile wkupne . Chetny grin

darmoszka, promocja to promocja grin

@Biczu Warren

ja ser kupuje taki za ponad 2 dyszki za kg, chyba ze akurat ten za ponad 2 dyszki jest na promo to wtedy taniej



ale taki drogi jak Ty to nigdy nie próbowałem nawet, a jak próbowalem to o tym nie wiem smile

za 2 dyszki ,albo taniej to raczej seropodobny wyrob

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
łykacie wszystko jak pelikany smile

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
Originally Posted by Moro16
AL MUAIDAR ov 1,5 FT 1,61 ov 2,5 FT 2,50 boks
hura1-1
1-2 piwo worek

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
kuwait over- cisna strasznie, kurs 1.60

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
SMOUHA - ENPPI ov 1,5 FT 2.75 boks

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by beks
Ogłoszenie:

Grupa ANALityka poszukuje kandydatów na stanowisko:

specjalista ds. robienia lewatywy

W związku z rozwojem naszej gay grupy, poszukujemy chętnych osób, które zasilą nasze szeregi i pomogą Nam w robieniu lewatywy przed
swingowaniem i rozpowszechnianiu naszych metod działania, które głosimy pod hasłem " analne penetracje lepsze niż morskie wakacje wstąp do Nas i karaj mnie jak psa wrednego razem z innymi ".

Mamy 3-4 wolne miejsca, osoby, które zadeklarują chęć przyłączenia do niedzieli do końca dnia zostanO przyjęte. Jest to swego rodzaju promocja, tak jak każdy bajzel oferuje nowym klientom bonusy ,tak my oferujemy także ten bonus w postaci darmowej lewatywy , bo normalnie grupa jest i była zamknięta. Goraco zachęcam i polecam. Tajt tajt grin

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
duch

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
anal terror squad laugh

Strona 26 z 237 1 2 24 25 26 27 28 236 237

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, burbon, $-man, rafal08, Sensei, aker, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, rymoholik, Lukasz111), 2,624 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,060
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1