|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
A co tu patrzeć, wiadomo Toenseth/Dyrhaug/Krogh/Sundby
Ewentualnie w innej kolejności Józef to jest mega ważne,akurat Sundby na trzeciej,będzie a raczej napewno urwie się reszcie a Krogh to utrzyma,jeżeli ucieczka by nie wyszła,to na finiszu Krogh robi dużą różnicę w porównaniu do Martina. Masz rację. Ale jak Ustiugov będzie w okolicy to nic nie pomoże. 3.odcinek będzie kluczowy (Chervotkin) Dokładnie tak i przewiduje,że właśnie tam Norwegowie zrobią przewagę,którą reszta nie odrobiną,pozostanie walka o srebro pomiędzy Rosją,Szwecją no i może Finowie się dołączą...Ale to tak na szybko Nowy Temat
|
|
|
Link skopiowany do schowka