|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
szkoda Jansowej mąż się kurwa skompromitował
ale ta z Psg to klękajcie narody jak ułożona stopa
widziałeś quincy?
masz biczyk gdzieś videło bo synowwi chciałem pokazać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Widzieliscie ta rozmowe 4 pilkarzy PSG co jedli kolacje przed meczem z Barca ( rewanzem ) ? Byl tam Draxler i Matuidi co pamietam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10 |
Beks musisz zacząć grać na tzw. SŁUPA a nie na swoje dane. Na żonę czy teściową
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
szkoda Jansowej mąż się kurwa skompromitował
ale ta z Psg to klękajcie narody jak ułożona stopa
widziałeś quincy?
masz biczyk gdzieś videło bo synowwi chciałem pokazać Widziałem. Żeby tak któraś z moich dziewczyn chciała kopać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
siema,
orientujecie się czy można kupić bilety na Lechię bez karty kibica przez internet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dziewczyny quincy to kieruj na tenisa to ciekawsza droga
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
dzięki za porady, jednak pozostane przy swoim bo....mam dupochron
tak pracowałem w IE (irlandia) z analitykiem w firmie medycznej worldpay i nadal "niby" pracuje i się wcale rozliczać nie muszę.
Przecież jak pracowałem w IE to się nie rozliczałem w Polsce, bez jaj kurde.
W tym momencie może to tak wyglądać, że raz wpłacam, raz wypłacam, bo jak kiedyś pisałem poniosło mnie Live, wtopiłem dużo hajsu ale na pewkach przedmeczowych odrobiłem i poczułem moc kasy i znów zaczałem brnąc w to co nie trzeba. Na szczęście już jest sytuacja opanowana.
Zainwestuje w tego waszego skrilla, tylko jeszcze nie teraz. tajt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
dziewczyny quincy to kieruj na tenisa to ciekawsza droga Chyba jak napad na bank zrobi. Bez kilkuset tysięcy nie ma o czym mówić. Oczywiście jak myśli o karierze dla córek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
dziewczyny quincy to kieruj na tenisa to ciekawsza droga Chyba jak napad na bank zrobi. Bez kilkuset tysięcy nie ma o czym mówić. Oczywiście jak myśli o karierze dla córek. "ełro"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
siema,
orientujecie się czy można kupić bilety na Lechię bez karty kibica przez internet? Można. Podajesz imię, nazwisko i PESEL i wybierasz opcję własnego wydruku. No i jak nie jesteś w bazie to musisz podać podstawowe dane osobowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Beks pracowales w firmie medycznej i teraz z tej firmy przychodza Ci przelewy jak zlecasz wyplaty od buka? O co tu chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
dzięki za porady, jednak pozostane przy swoim bo....mam dupochron
tak pracowałem w IE (irlandia) z analitykiem w firmie medycznej worldpay i nadal "niby" pracuje i się wcale rozliczać nie muszę.
Przecież jak pracowałem w IE to się nie rozliczałem w Polsce, bez jaj kurde.
W tym momencie może to tak wyglądać, że raz wpłacam, raz wypłacam, bo jak kiedyś pisałem poniosło mnie Live, wtopiłem dużo hajsu ale na pewkach przedmeczowych odrobiłem i poczułem moc kasy i znów zaczałem brnąc w to co nie trzeba. Na szczęście już jest sytuacja opanowana.
Zainwestuje w tego waszego skrilla, tylko jeszcze nie teraz. tajt Jo poczekaj. Zainwestuj jak US się Tobą zainteresuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ile kosztuje na msc trening tenisa bo ja nie znam cen 500 pln?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
dziewczyny quincy to kieruj na tenisa to ciekawsza droga Chyba jak napad na bank zrobi. Bez kilkuset tysięcy nie ma o czym mówić. Oczywiście jak myśli o karierze dla córek. "ełro" Otóż to. Jakby mi pejsy prawie wszystkiego co zarabiam nie zabierały to mógłbym myśleć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
BTS we Włoszech i o3 w Hiszpanii kończą poniedziałkowy kwit 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
poczułem moc kasy i znów zaczałem brnąc w to co nie trzeba. myślę że to byłoby idealne wytłumaczenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
siema,
orientujecie się czy można kupić bilety na Lechię bez karty kibica przez internet? Można. Podajesz imię, nazwisko i PESEL i wybierasz opcję własnego wydruku. No i jak nie jesteś w bazie to musisz podać podstawowe dane osobowe. https://bilety.lechia.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
to jak cztery bilety chcę kupić to na każdą osobę muszę konto założyć czy jak? możesz dac linka quincy bo tam gdzie kilkam nie widzę opcji wydruku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10 |
dziewczyny quincy to kieruj na tenisa to ciekawsza droga Chyba jak napad na bank zrobi. Bez kilkuset tysięcy nie ma o czym mówić. Oczywiście jak myśli o karierze dla córek. Człowieku...Świnka, to takich jak my w papierek po gumie Donald zawija..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|