Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 89 1 2 11 12 13 14 15 88 89
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Sensei
Najlepiej to oglądać tenis i się wzorować

też ruchasz jak Rocco jak oglądasz na redtubie
laugh laugh

pozamiatał

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
:-))

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by jaga1920
Derby Trójmiasta w lany poniedziałek smile bankowo będzie lany tylko przed meczem bo Arka zakaz

Mojemu kumplowi z roboty się śniło, że będzie karny a ja to zagram za 245 ziko i wygram smile Nie mam więc wyboru muszę postawić.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
50 tyś?

no to bankowo teściowa nie daje żadnych kopert tylko całe paczki

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by aker
Originally Posted by beks
normalnie pytam, po co jest skrill jak i tak go dojechali?

@Warren jakie kary za takie przekręty Bekspejsa ? grin

Beks przecież granie w tych netowych bukach typu BET365 itp którzy nie odprowadzają w Polsce podatku jest oficjalnie nielegalne i jak Cię dopadną to pójdziesz z torbami
Dlatego ja dla spokoju gram w stsach totomiksach czy fortunach

wykroczenie czy przestępstwo ? jak wykroczenie to smude na to kładę


Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by mafia
Beks pracowales w firmie medycznej i teraz z tej firmy przychodza Ci przelewy jak zlecasz wyplaty od buka? O co tu chodzi?

O niezrozumienie 2 zupełnie różnych instytucji:

1. Dotyczy tego o czym większość wspominała dzisiaj, tj. limitu transakcji, a to wynikającego z art. 8 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu finansowaniu terroryzmu, któren to przepis art. mówi, że, jezli instytucja obowiazana - w tym przypadku będzie to jakiś tam bank przyjmie dyspozycję lub nawet zlecenie "klejenta" na kowetę over 15 000 "ełro" (przelicznik NBP), któren to bank z kolei dokonuje tzw. rejestracji transakcji i przekazuje inf. Generalnemu Inspektorowi Inf. Finansowej, w terminie 14 dni po zakonczeniu miesiaca kalendarzowego (chyba art. 12 mowi wprost o terminie).

Co więcej instytucja obowiązana (czyli w tym przypadku bank) ma zawsze obowiązek jesli pochodzenie pieniędzy wg okoliczności wynika z dzialalnosci nielegalnej (czy dzialalnosc gier jest legalna czy nie to inna para kaloszy), ale instytucja ta - bank, przekazuje tez informację jesli pieniadze pochodzą z nieujawnionych zrodeł (o czym pozniej w pkt 2 wspomnę sobie), a to wynika z art 8 ust "czeci".

Rzeczony "Insepektór", czyli GIIF moze zablokowac taką transację (sic!) na okres 24h (i oczywiscie w tym czasie podjac kolejne dzialania). Np. obowiązkowo GIIF zawiadamia wlasciwiego rzeczowi i miejscowo prokuratora i przekazuje mu wszystkie informacje (tutaj prok. dzialać moze zazwyczaj z art. 54 i 56 kks).

Tak w skrócie.

2. A tą drugą instytucją, którą to wziął i ktoś tam pomylił bo pracował np. w Iraku w latach 80-90 przy budowie autostrad i zarobił np. 100 000 dolarów, które to trzymał w słoiku to zupełnie inna para kaloszy, a to wynikająca z u.p.d.f - rozdział 5a, czyli opodatkowanie przychodów nieznajdujących pokrycia w ujawnionych źródłach lub pochodzacych ze zrodel nieujawnionych, a dokladniej z art 25 b ust. 2 w zw. z art. 20 ust 1b tejże. I zryczałtowany pod. w wysokosci 75% (plus oczywiscie post. z kks - 54 i 56) i jako ciekawostka - art 25g, gdzie obowiązek dowodowy obciąza podatnika (wbrew ustawie proceduralne - Ordynacja podatkowa - art. 122).

Pierwsze i drugie to nie to samo i nie ma za bardzo cech wspólnych, aczkolwiek 2 może wynikać z 1, lub inaczej jedynka może/nie musi prolongowac powstaniem 2.


Tak w skrócie, gdyż nie chce mnie się pisać!

właśnie smile

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by jaga1920
Derby Trójmiasta w lany poniedziałek smile bankowo będzie lany tylko przed meczem bo Arka zakaz

Mojemu kumplowi z roboty się śniło, że będzie karny a ja to zagram za 245 ziko i wygram smile Nie mam więc wyboru muszę postawić.

ja myślę że znów czerwień będzie w Gdyni weszło więc i w Gdańsku wejdzie

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by jaga1920
Derby Trójmiasta w lany poniedziałek smile bankowo będzie lany tylko przed meczem bo Arka zakaz

Mojemu kumplowi z roboty się śniło, że będzie karny a ja to zagram za 245 ziko i wygram smile Nie mam więc wyboru muszę postawić.

ja myślę że znów czerwień będzie w Gdyni weszło więc i w Gdańsku wejdzie

Bardzo możliwe. To też zagram. I tylko karny i czerwień. Reszty nie ruszam. Derby to derby wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by jaga1920
Derby Trójmiasta w lany poniedziałek smile bankowo będzie lany tylko przed meczem bo Arka zakaz

Mojemu kumplowi z roboty się śniło, że będzie karny a ja to zagram za 245 ziko i wygram smile Nie mam więc wyboru muszę postawić.
bliski kolega?

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by jaga1920
Derby Trójmiasta w lany poniedziałek smile bankowo będzie lany tylko przed meczem bo Arka zakaz

Mojemu kumplowi z roboty się śniło, że będzie karny a ja to zagram za 245 ziko i wygram smile Nie mam więc wyboru muszę postawić.
bliski kolega?

Średnio. Pracuję w Gdańsku więc tam przyjaciół nie szukam wink

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Beks ja nie wierze ze Ty na powaznie.
Ale odpowiem mimo to. Nie, kara nie jest wiezienie. Kara jest to ze musisz odprowdzic potezny podatek od wszystkich udowodnionych wyplat. Jesli jest ich duzo to idziesz z torbami. Chyba ze sie wybronisz

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,620
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,620
Likes: 10
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Sensei
Najlepiej to oglądać tenis i się wzorować

też ruchasz jak Rocco jak oglądasz na redtubie
laugh laugh

pozamiatał
dopiero się ocknąłem.


Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Oss, Almere i Parzyszki po overy!!!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Na Maderze jak wieje, nie potrafią rożnego wybić laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
FC Eindhoven ov0,5 HT @2,50 boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Piszę z doskoku bo zamykam pierdolnik \
będę po 22
|CFC" boks
Beks:
Co grozi za ukrywanie dochodów?



Nie dość, że zapłacisz fiskusowi 75 proc. zatajonej kwoty, to jeszcze możesz trafić do więzienia.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
zachciało się jakiś przejażdzek i tego typu........nie wrócę na mecz man u.......chociaż wiem, że to powininen być koncert niebieskich

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by Warren
Piszę z doskoku bo zamykam pierdolnik \
będę po 22
|CFC" boks
Beks:
Co grozi za ukrywanie dochodów?



Nie dość, że zapłacisz fiskusowi 75 proc. zatajonej kwoty, to jeszcze możesz trafić do więzienia.
kto bogatemu zabroni grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Bullet
BeKaeSik daj jakąś peffkę jesio wink
Kortrijk - Sint Truidense o3,5 @1,57
2100.00

@witam

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
Originally Posted by quincy
FC Eindhoven ov0,5 HT @2,50 boks

Quincy...podaj chociaż 16 powodów.....

Strona 13 z 89 1 2 11 12 13 14 15 88 89

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,748 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,262
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1