|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
jak pisał agresywnie, to było jeszcze 4,5 godziny....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
bts w Turynie to jak amen w pacierzu dziś to jak burbon z kieliszkiem  oczywista oczywistość
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,662 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,662 Likes: 10 |
[ Linked Image] Co to ma być do smudy pana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,662 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,662 Likes: 10 |
Przynajmniej kierownica lekko chodzi;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
Sensei...pisaliśmy Ci wczoraj - za dużo śniegu.. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,662 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,662 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Ścianom ... Kurwa, brakuje słów żeby to wyrazić.  padlem jak to czytałem. Leje do monitora a kumpela z korpo "co Ci się dzieje" hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
bts w Turynie to jak amen w pacierzu dziś to jak burbon z kieliszkiem  oczywista oczywistość bts peffka to w Anglii w Turynie czuje jakie 1-0 lub 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
Wielki Tuco mistrz wszystkich analów postanowił wysłać Beksa na kurs języka polskiego. Wykłady poprowadzi profesor zwyczajny habilitowany docent pan jaga
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
bts w Turynie to jak amen w pacierzu dziś to jak burbon z kieliszkiem  oczywista oczywistość bts peffka to w Anglii w Turynie czuje jakie 1-0 lub 2-0 nie ma co kombinowac w meczu juve 1 jak sie patrzy, w anglii wszystko mozliwe po dog i karne nawet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2 |
na uj tak kopia tamtego, chca go zabic? 1:49 jakie kopy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
że juwe wygra to nie podlega dyskusji ale Porno musi zagrac ofensywnie i bramkę strzeli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
i nawet jak Juve strzeli pierwszego gola co jest bardzo prawdopodobne wtedy Porno będzie musiało strzelić 4 co jest teoretycznie nierealne przecież się nie położą muszą zagrać ofensywną piłkę i nic im nie da ten bunkier bo i tak prawdopodobnie odpadną więc możemy dziś zobaczyć niezłą strzelnicę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
3 gole znów się rozpędziłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Pefkka to Dubel Juve i Leicester 1x Tajt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
@5,20 1/bts tak sobie zagram spadek po Claudio R.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
kawka popołudniowa + karpatka + słownik języka polskiego w ręku i jadymy jak to mówią hanysy  @burboniku czemu tak jest, że kszywa gęba w 80-90% jest patolem, zakałą narodu polskiego, chuliganem czy innym ścierwem ? Każda matka kocha swoje dziecko nad życie, ale jak już w jakimś tam wieku kształtuje się "zarys" patola to trzeba to spróbować ukrucić. Tutaj nie ma patoli i na 99% nikt z Was nie jest pokrzywiony. Zweryfikuje oczywiście: ZLOT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
kawka popołudniowa + karpatka + słownik języka polskiego w ręku i jadymy jak to mówią hanysy  @burboniku czemu tak jest, że kszywa gęba w 80-90% jest patolem, zakałą narodu polskiego, chuliganem czy innym ścierwem ? Każda matka kocha swoje dziecko nad życie, ale jak już w jakimś tam wieku kształtuje się "zarys" patola to trzeba to spróbować ukrucić. Tutaj nie ma patoli i na 99% nikt z Was nie jest pokrzywiony. Zweryfikuje oczywiście: ZLOT  a może zrobimy zlot patoli w składzie Bazyl, Aker, Jaga i Beks miejsce: słodki Wentzl w Krakowie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|