|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
To znaczy ni mniej ni więcej tylko tyle, że wypłacisz dopiero jeśli suma wszystkich Twoich stawek wyniesie 300 zł.
Stawiasz 100 zł. na Legie i ona wygra. Masz 200. Stawiasz 200 na Wisłe i Wisła wygrywa. Masz 250 i dokonałeś trzykrotnego obrotu. Możesz też stawiać 300 razy po złotówce albo 10 razy po 300 zł.
Edycja:
Oczywiście 10 razy po 30 zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 527
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 527 |
Siemanko. Mam pytanko odnosnie 100+100. Czy jezeli sie zarejestrowalem na Expekt jakis miesiac temu a dopiero teraz wplacilem pierwsza kase (100) czy moge skorzystac z tej promocji z bonusem?? dzieki Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
to pytanie juz bylo!! ludzie przeczytajcie najpierw temat a nie glupio pytacie :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
chciałem sie dowiedziec czy w expekcie maja piłke turecką i belgijską w ofercie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
Oryginalnie wysłał joker111: [qb]chciałem sie dowiedziec czy w expekcie maja piłke turecką i belgijską w ofercie?[/qb] tak mają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798 |
Mam pytanie co do oferty expektu. Co to jest expekt złoty,srebrny,brązowy??? Czy jak postawię i trafię to są jakieś przywileje. dzieki z góry za odpowiedz. POZDRO :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał robert76: [qb]Mam pytanie co do oferty expektu. Co to jest expekt złoty,srebrny,brązowy??? Czy jak postawię i trafię to są jakieś przywileje. dzieki z góry za odpowiedz. POZDRO :rolleyes: [/qb] Niższa marża czyli wyższe kursy na wybrane mecze. Na poziomie brązowym 2 mecze w tygodniu, na srebrnym i złotym więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391 |
mam pytanie dotyczace WPŁAT do expekta (moze to pytanie i jest banalne - ale ja sie na tym nie znam). W menu depozyt pisze ze mozna wplacac pieniadze karta np. VISA w w jednym z okien jest miejsce na imie i nazwisko widniejace na karcie - czy dojda pieniadze jezeli karta jest nie sporsonifikowana czy jakos tak??? (bez nazwiska).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Ja natomiast mam pytanie dotyczące wypłacalności expekta. a chodzi mi o to czy ktoś |wypłacał| kwoty wysokości 10 000 zł z expekta mówi się że jest to pewny buszek który wypłaca ale takie internetowe buszki mogą być zarejestrowane na bermudach i nic się im nie zrobi. a expekt bodajże ma na jakiejś stronie ocene D co nie jest dobrą notą Więc może wypowiedzą się osoby które miały bądź mają taką gotówke na koncie, wypłacały bądź wypłacają taką kwote
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1 |
Czesc mam takie pytanko Czy moge np w expek.pl wplacic np 10 zl i grac za nie czy musze odpowiednia sumke wplacic zeby grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
50 zł to minimalny depozyt jaki możesz złożyć !!!
Czy zna może ktoś odp na moje powyższe pytanie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4 |
superges: kilkakrotnie wyplacalem 5-6 tysiecy, nigdy nie bylo problemow, pieniadze w ciagu dwoch, trzech dni mialem na koncie w banku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Exp znowu nawala.nie odpala mi się
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
wy****ny ****a expekt w dupe *******ony c***!!! wiecznie ****a coś się *******i!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391 |
Oryginalnie wysłał pw85: [qb]mam pytanie dotyczace WPŁAT do expekta (moze to pytanie i jest banalne - ale ja sie na tym nie znam). W menu depozyt pisze ze mozna wplacac pieniadze karta np. VISA w w jednym z okien jest miejsce na imie i nazwisko widniejace na karcie - czy dojda pieniadze jezeli karta jest nie sporsonifikowana czy jakos tak??? (bez nazwiska).[/qb] ponawiam pytanie - poniewaz w poniedzialek zakladam konto i do wyboru sa dwie karty i nie wiem czy konieczna jest ta spersonifikowana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
Czy macie taki problem, ze po wybraniu polskiego jezyka i zalogowaniu sie wszystko i tak jest po angielsku? W sumie nie bardzo to przeszkadza, ale... W kazdym razie jak ktos mial taka sytuacje, to prosilbym o odpowiedz jak sobie z tym poradzic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Oryginalnie wysłał ghas: [qb]superges: kilkakrotnie wyplacalem 5-6 tysiecy, nigdy nie bylo problemow, pieniadze w ciagu dwoch, trzech dni mialem na koncie w banku[/qb] Taak :eek: to elegancko myślałem że takich kwot to oni nie wypłacają (wiecie jak to jest z netowymi buszkami) a może powiesz w jaki sposób się tego dorobiłeś (progrsja ? , a może wybierałeś odpowiednie spotkania)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
s****iały Expekt nie "biega".....a u was??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
U mnie się wlecze jak ****ny w d..e ślimak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka