Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
#68993 21/09/2004 00:41
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
To znaczy ni mniej ni więcej tylko tyle, że wypłacisz dopiero jeśli suma wszystkich Twoich stawek wyniesie 300 zł.

Stawiasz 100 zł. na Legie i ona wygra. Masz 200. Stawiasz 200 na Wisłe i Wisła wygrywa. Masz 250 i dokonałeś trzykrotnego obrotu. Możesz też stawiać 300 razy po złotówce albo 10 razy po 300 zł.

Edycja:

Oczywiście 10 razy po 30 zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#68994 21/09/2004 02:56
Dołączył: Nov 2002
Posty: 527
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 527
Siemanko.
Mam pytanko odnosnie 100+100. Czy jezeli sie zarejestrowalem na Expekt jakis miesiac temu a dopiero teraz wplacilem pierwsza kase (100) czy moge skorzystac z tej promocji z bonusem??
dzieki Pozdro!

#68995 21/09/2004 16:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
to pytanie juz bylo!! ludzie przeczytajcie najpierw temat a nie glupio pytacie :eek:

#68996 22/09/2004 14:40
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
chciałem sie dowiedziec czy w expekcie maja piłke turecką i belgijską w ofercie?

#68997 22/09/2004 15:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Quote
Oryginalnie wysłał joker111:
[qb]chciałem sie dowiedziec czy w expekcie maja piłke turecką i belgijską w ofercie?[/qb]
tak mają

#68998 24/09/2004 19:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Mam pytanie co do oferty expektu. Co to jest expekt złoty,srebrny,brązowy??? Czy jak postawię i trafię to są jakieś przywileje. dzieki z góry za odpowiedz. POZDRO :rolleyes:

#68999 24/09/2004 23:47
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał robert76:
[qb]Mam pytanie co do oferty expektu. Co to jest expekt złoty,srebrny,brązowy??? Czy jak postawię i trafię to są jakieś przywileje. dzieki z góry za odpowiedz. POZDRO :rolleyes: [/qb]
Niższa marża czyli wyższe kursy na wybrane mecze. Na poziomie brązowym 2 mecze w tygodniu, na srebrnym i złotym więcej.

#69000 25/09/2004 01:47
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
mam pytanie dotyczace WPŁAT do expekta (moze to pytanie i jest banalne - ale ja sie na tym nie znam). W menu depozyt pisze ze mozna wplacac pieniadze karta np. VISA w w jednym z okien jest miejsce na imie i nazwisko widniejace na karcie - czy dojda pieniadze jezeli karta jest nie sporsonifikowana czy jakos tak??? (bez nazwiska).

#69001 25/09/2004 14:59
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Ja natomiast mam pytanie dotyczące wypłacalności expekta.
a chodzi mi o to czy ktoś &#0124;wypłacał&#0124; kwoty wysokości 10 000 zł z expekta
mówi się że jest to pewny buszek który wypłaca ale takie internetowe buszki mogą być zarejestrowane na bermudach i nic się im nie zrobi.
a expekt bodajże ma na jakiejś stronie ocene D co nie jest dobrą notą
Więc może wypowiedzą się osoby które miały bądź mają taką gotówke na koncie,
wypłacały bądź wypłacają taką kwote

#69002 25/09/2004 18:56
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1
Czesc mam takie pytanko Czy moge np w expek.pl wplacic np 10 zl i grac za nie czy musze odpowiednia sumke wplacic zeby grac

#69003 25/09/2004 20:08
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
50 zł to minimalny depozyt jaki możesz złożyć !!!

Czy zna może ktoś odp na moje powyższe pytanie ??

#69004 25/09/2004 22:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4
superges: kilkakrotnie wyplacalem 5-6 tysiecy, nigdy nie bylo problemow, pieniadze w ciagu dwoch, trzech dni mialem na koncie w banku

#69005 25/09/2004 23:45
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Exp znowu nawala.nie odpala mi się

#69006 26/09/2004 00:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
wy****ny ****a expekt w dupe *******ony c***!!! wiecznie ****a coś się *******i!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#69007 26/09/2004 01:12
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
Quote
Oryginalnie wysłał pw85:
[qb]mam pytanie dotyczace WPŁAT do expekta (moze to pytanie i jest banalne - ale ja sie na tym nie znam). W menu depozyt pisze ze mozna wplacac pieniadze karta np. VISA w w jednym z okien jest miejsce na imie i nazwisko widniejace na karcie - czy dojda pieniadze jezeli karta jest nie sporsonifikowana czy jakos tak??? (bez nazwiska).[/qb]
ponawiam pytanie - poniewaz w poniedzialek zakladam konto i do wyboru sa dwie karty i nie wiem czy konieczna jest ta spersonifikowana.

#69008 26/09/2004 05:26
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Czy macie taki problem, ze po wybraniu polskiego jezyka i zalogowaniu sie wszystko i tak jest po angielsku? W sumie nie bardzo to przeszkadza, ale... W kazdym razie jak ktos mial taka sytuacje, to prosilbym o odpowiedz jak sobie z tym poradzic.

#69009 26/09/2004 12:39
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał ghas:
[qb]superges: kilkakrotnie wyplacalem 5-6 tysiecy, nigdy nie bylo problemow, pieniadze w ciagu dwoch, trzech dni mialem na koncie w banku[/qb]
Taak :eek: to elegancko myślałem że takich kwot to oni nie wypłacają (wiecie jak to jest z netowymi buszkami)
a może powiesz w jaki sposób się tego dorobiłeś (progrsja ? , a może wybierałeś odpowiednie spotkania)

#69010 26/09/2004 16:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
s****iały Expekt nie "biega".....a u was??

#69011 26/09/2004 16:20
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
u mnie ok

#69012 26/09/2004 16:21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
U mnie się wlecze jak ****ny w d..e ślimak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1