|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Bologna - Parma 0:0 4.97 1.34 6.41 08.05.2011
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu zobacz sobie jak grali wcześniej goście a jak gospodarze zresztą nie ważnie nie weszło trudno widziałeś kursy przed meczowe ? i uważasz że kursy były ok tak? bo na moje to powinien być kurs spokojnie ponad dwa na gospodarzy i jakby kurs był 2 to wtedy by nie był wałek ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ojrosport bez bundesligi, dopiero frankfurt z hsv po 17 lol a meczyk hoffe - bayer jest a to dziady niech im zabierają tą bundeslige no niestety, wolą nudnym kolarstwem katowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
nie chce mi się szperać bo podrzuciłbym jeszcze parę takich rodzynków
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
H2h + mała różnica punktowa w dole + Kerkyra juz o nic, układ mają, więc nie wał tylko konsekwencja. poprostu druzyny się dogadały i tyle za rok Veria odda pkt jeżeli będzie trzeba tylko dla mnie to się nazywa wał
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Bologna - Catania 1:1 2.88 1.29 10.00 09.05.2010
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
Biczu zobacz sobie jak grali wcześniej goście a jak gospodarze zresztą nie ważnie nie weszło trudno widziałeś kursy przed meczowe ? i uważasz że kursy były ok tak? bo na moje to powinien być kurs spokojnie ponad dwa na gospodarzy i jakby kurs był 2 to wtedy by nie był wałek ? myślę że tez byłby wałek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Dobra, daj spokój, prehistoria
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ale ja słowem nie wspomniałem o tym, że chodzi o ost sezony  prehistoria czy nie, były takie mecze remisów po @ [email protected] też parę znajdę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Zobacz aker, mecz mało wyróżniający się z oferty na całą sobotę a nawet u nas na forum dyskusja o nim. Buki nie sa głupie, żeby z 1,50 wyjeżdżać, wiedzieli, że ludzie mogą sie rzucić na tendencję albo po kursie więc gramy, albo za wysoko na gości no " bo z ogórami" to też gramy. Wilk syty i owca cała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
ale ja słowem nie wspomniałem o tym, że chodzi o ost sezony  prehistoria czy nie, były takie mecze remisów po @ [email protected] też parę znajdę  yhm, ok, przyznaję były 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
czy sofia, lamanca zrobi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
Zobacz aker, mecz mało wyróżniający się z oferty na całą sobotę a nawet u nas na forum dyskusja o nim. Buki nie sa głupie, żeby z 1,50 wyjeżdżać, wiedzieli, że ludzie mogą sie rzucić na tendencję albo po kursie więc gramy, albo za wysoko na gości no " bo z ogórami" to też gramy. Wilk syty i owca cała. no własnie o tym piszę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548 |
Akhu plisss nie mów mi, że się takie mecze nie zdarzały  proponuję założyć temat z wałkami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
Zobacz aker, mecz mało wyróżniający się z oferty na całą sobotę a nawet u nas na forum dyskusja o nim. Buki nie sa głupie, żeby z 1,50 wyjeżdżać, wiedzieli, że ludzie mogą sie rzucić na tendencję albo po kursie więc gramy, albo za wysoko na gości no " bo z ogórami" to też gramy. Wilk syty i owca cała. 1,50 było porzed meczem .po 15 min było na live 2.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Akhu plisss nie mów mi, że się takie mecze nie zdarzały  proponuję założyć temat z wałkami proponuję nie pierdolić tylko wrzucić jakieś zdjęcie ze śmigiełkiem !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|