Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 95 z 162 1 2 93 94 95 96 97 161 162
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
10000km to trochę daleko obawiam się ze może nie zdąZyć na pogrzeb

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by burbon
laugh...
Jeszcze się nauczysz...do perfum...trzeba dorosnąć smile
jak byłem mały to tak mówili o oliwkach, że jak bede duzy to polubie.
i wiesz co?!
i lubie Oliwki....!!
ale te perfumy to mi tak ryj krzywią jak denaturat. w gardle drapie, nos przytyka i leci cofka z żołądka zwana przez króla Juliana tylną melą.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by beks
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by burbon
Originally Posted by dondo
Prawdopodobnie głupie pytanie, ale nie mam kogo się obecnie "poradzić", bo nie byłem w takiej sytuacji. Chodzi o to, że mieszkam 10000 km od Polski, mieszkanie itd i zmarła mi właśnie babcia - co się robi w takiej sytuacji? jedzie za wszelką cenę z dnia na dzień? czy po prostu odpuszcza? sam nie wiem co zrobić

No to pytanie mój drogi, nie ma prostej odpowiedzi...
Sam sobie odpowiedz jak bliska Ci była ta osoba..
nie ma znaczenia jak była bliska bo ona już nie żyje!
nie wie czy dondo bedzie czy nie...
chyba ze dziadek jeszcze zyje i liczysz na spadek ale to takie zachowanie ala beks juz.
weź się goń. I zachowaj te hasła dla siebie. Ja jestem samowystarczalny i sam się dorobilem a wy karmicie Banki kredytami. Prąd korekta 40 zl czyli rachunki są po ok. 7 zl wyższe więc dalej niskie i poniżej 70 zl . Haha

beks ale sam pisałes zes materaliasta więc zasadne by było jakbys szedł na pogrzeb by sie podkupic dla spadku, zaprzeczysz ? wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by moor6
10000km to trochę daleko obawiam się ze może nie zdąZyć na pogrzeb
w polsce pogrzeby sa przeważnie po 3-4 dniach od śmierci.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
dondo chłopie kupuj bilet i leć nawet się nie zastanawiaj rodzina w życiu najważniejsza pokażesz jej że jesteś prawdziwy facet z honorem twoja babcia pewnie dawała hajs opiekowała się tobą jak byłeś kajtkiem należy się jej szacunek i godne pożegnanie smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Lobby alkoholowe na mecz.pl, kontratakuje

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by jaga1920
dondo chłopie kupuj bilet i leć nawet się nie zastanawiaj rodzina w życiu najważniejsza pokażesz jej że jesteś prawdziwy facet z honorem twoja babcia pewnie dawała hajs opiekowała się tobą jak byłeś kajtkiem należy się jej szacunek i godne pożegnanie smile
Jaga ja wiem o co Tobie chodzi, ale sprawa jest z leksza skomplikowana. Chodzi o to, że rozmawiałem sobie z rodzicami na skype - powiedzieli mi, że babcia jest w szpitalu i ma badania, ale ja czuję, że to tak specjalnie, żeby mnie nie martwić, bo nam matkę i pewne rzeczy się wyczuwa w tonie głosu. Przy drugiej rozmowie mówiłem już wprost - powiedzcie mi prawdę co z babcią itd, ale szli w zaparte, przecież nie mogę tego wymusić. Więc nie jestem w 100% pewien tego czy żyje (85 lat twarda sztuka ale chorowita ostatnimi laty nie dziwne). Czuję, że rodzice nie chcą mi powiedzieć, żebym nie wracał na wariata, ponosił koszt ok 5-7 tyś tam i spowrotem [ja wiem, że to może nie na miejscu mowa o kasie ale to jest po prostu fakt], dopiero co się tu gdzie jestem ustatkowałem, po prostu nie chcą mnie tam na tym pogrzebie itp, jakby się poświęcają. I wszystko to po to, żebym postał na pogrzebie godzinę. Babcia pewnie też by nie chciała, z drugiej strony jest też te sumienie co napisałeś, stąd mega pojebana sytuacja z każdej strony.

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Tronku coś piłeś i bredzisz.zaprzeczam. ja materialista ?Ja pisałem? Coś Ci się pomyliło. Ja oszczędzam siano dla dziecka na przyszłość a i teraz nic mu nie brakuje a mój kumpel to pierdoli i twierdzi że 18 lat i Nara z domu . Niech se sam zarobi i się dorobi.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
ja nie pijący, a z tym to cos tak mnie się wydawało, dobra mniejsza z tym

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744
Likes: 10
Originally Posted by jaga1920
dondo chłopie kupuj bilet i leć nawet się nie zastanawiaj rodzina w życiu najważniejsza pokażesz jej że jesteś prawdziwy facet z honorem twoja babcia pewnie dawała hajs opiekowała się tobą jak byłeś kajtkiem należy się jej szacunek i godne pożegnanie smile

I o tym właśnie pisałem...nie idzie się tam dla innych...o przyleciał...10 tysięcy km...a 10 lat go nie było...itd..pogadaj z rodzicami...jak potrzeba lub jak sam potrzebujesz, to nie trać tutaj czasu tylko tak jak jaga pisze...dupsko w samolot..

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by burbon
Originally Posted by jaga1920
dondo chłopie kupuj bilet i leć nawet się nie zastanawiaj rodzina w życiu najważniejsza pokażesz jej że jesteś prawdziwy facet z honorem twoja babcia pewnie dawała hajs opiekowała się tobą jak byłeś kajtkiem należy się jej szacunek i godne pożegnanie smile

I o tym właśnie pisałem...nie idzie się tam dla innych...o przyleciał...10 tysięcy km...a 10 lat go nie było...itd..pogadaj z rodzicami...jak potrzeba lub jak sam potrzebujesz, to nie trać tutaj czasu tylko tak jak jaga pisze...dupsko w samolot..

dokładnie jak burbix

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
to jeszcze jest szansa że żyje? to wyślij kwiaty do szpitala i napisz na kartce że bardzo ją kochasz i życzysz jej dużo zdrowia

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Dondo mialem podobna sytuacje 2 lata temu tylko blizej Polski.Nie polecialem, akurat kobieta w ciazy byla itp.Nie powiem ze bylo mi przykro i zal ale niestety nie zyjac w swoim domu w pl jestemsy swiadomi takich sytuacji i nic nie mozemy zrobic.W zeszlym roku na urlipie bylem u babci na grobie, wytkumaczylem jej i mysle ze babcia mi wybaczylai cieszy sie ze jestem szczesliwy.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
TEOŚ dawaj taśmy. Co wywalic? Atleti,LEch,Roma,Atalanta,Psg over 2.5, Totek,

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by moc_Pierdu
Dondo mialem podobna sytuacje 2 lata temu tylko blizej Polski.Nie polecialem, akurat kobieta w ciazy byla itp.Nie powiem ze bylo mi przykro i zal ale niestety nie zyjac w swoim domu w pl jestemsy swiadomi takich sytuacji i nic nie mozemy zrobic.W zeszlym roku na urlipie bylem u babci na grobie, wytkumaczylem jej i mysle ze babcia mi wybaczylai cieszy sie ze jestem szczesliwy.

jesli ma mozliwosc niech leci, jesli babcia nie zyje oczywiscie

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by krecik1988
TEOŚ dawaj taśmy. Co wywalic? Atleti,LEch,Roma,Atalanta,Psg over 2.5, Totek,
Nie ma dzisiaj taśm. Zaraz trzeba ruszać do BKSa wygranej przypilnować. Atalanta po tym kursie nie do gry. Totek bez Keyna i bez porażki w sezonie u siebie. Może być różnie.Psg jedynka.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,298
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,298
Likes: 3
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by aker
ech pieprzona Benfa mi zjebała pięknego kupona

na dzisiaj:
MU+Pilzno+Feye+Baya

myślę jeszcze nad L ale nie mam przekonania

kto normalny gra dwójki po 1.3 smile

gdzie tu masz kurs 1,3?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Takie coś poszło
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=MzMyMDE3NDc4MzI0NDUwMDrNI3r7Q9ePuUkBxI0%3D&kind=MAIN

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,298
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,298
Likes: 3
Originally Posted by Kretol
aker serio Bayern z Gladbach na wyjeździe po takim kursie ? Gladbach im wyjątkowo nie leży i przewaga w lidze jest bardzo duża ja bym uważał bo tam może skończyć się równie dobrze 0-4 jak i 1-1 smile

Baya chwyciła fest formę i wygra tam z handi

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by aker
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by aker
ech pieprzona Benfa mi zjebała pięknego kupona

na dzisiaj:
MU+Pilzno+Feye+Baya

myślę jeszcze nad L ale nie mam przekonania

kto normalny gra dwójki po 1.3 smile

gdzie tu masz kurs 1,3?

jadze chodziło pewnie o benfice tongue

Strona 95 z 162 1 2 93 94 95 96 97 161 162

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, forty, aker, rafal08, Lukasz111, ANZELMO, Sensei, alfa, kamel, burbon, 11kera11), 2,785 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,529
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1