|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
działa u was strona expektu? u mnie od godziny nie ładuje się... zakładów nie moge puścić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63 |
U mnie tez nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Do dupy z nimi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
U mnie też nie działą i jestem wkur... bo chciałęm daćok 150zł na Utrecht i wygrywają 2:0...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2 |
u mnie tez nie dzaila...skandal!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
Skandal !!! skandal!! skandal!!! gusfraba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36 |
I mi "nie robi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151 |
Exspekt pod tym względem jest genialny , jak przed rozpoczęciem meczy Serie A nie zacznie działać to chyba sie przeniose gdzies indziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151 |
Jak odświerzyć strone 20 razy to działa jakby nigdy nic , PARANOJA
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60 |
U mnie tez nie dziala i jestem wkur... bo chcialem dac ok 150zł na Utrecht i wygrywają 2:0... ale jak by Utrecht przegrywalo 0:2 to bys sie cieszył! Poprostu czasem trzeba wziac poprawke, ze to buk online i czasem moga wystapic takie problemy ale rekompensuje to brak prowizji !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Co jest ze strona Expa ? wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
W gorach niedziała? nad morzem też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
Ponawiam pytanie: czy mieliscie taka sytuacje, ze po wybraniu jezyka na polski i zalogowaniu sie, wszystko i tak bylo po angielsku? W sumie za bardzo to nie przeszkadza, ale budzi niepokoj, bo wczesniej tak nie bylo. Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11 |
Oryginalnie wysłał ozzy123: [qb]Ponawiam pytanie: czy mieliscie taka sytuacje, ze po wybraniu jezyka na polski i zalogowaniu sie, wszystko i tak bylo po angielsku? W sumie za bardzo to nie przeszkadza, ale budzi niepokoj, bo wczesniej tak nie bylo. Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam[/qb] W opcjach internetowych usuń wszystkie pliki cookie włacz Expekta jeszcze raz i już będzie ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
Slaww1 dzięki za odpowiedz, zrobiłem co radziłeś, ale dalej jest tak samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391 |
nie wiecie ile dni przed expekt daje meczu pucharu uefa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
Nie orientuje sie ktos czy Expekt daje na Lige Mistrzow overy bo narazie nie ma a nie wiem jak bylo w poprzedniej kolejce z gory dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Nie orientuje sie ktos czy Expekt daje na Lige Mistrzow overy bo narazie nie ma a nie wiem jak bylo w poprzedniej kolejce daja, nawet undery tez sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
nie wiecie ile dni przed expekt daje meczu pucharu uefa? Oni dlugo czekaja z wystawieniem kursow na UEFA. Najpierw daja mecze z udzialem skandynawow, potem dokladaja. Dzis powinny sie pojawic. Reszta, choc zapewne nie wszystkie pod wieczor albo jutro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
Oryginalnie wysłał [g]um[p]: [qb] Nie orientuje sie ktos czy Expekt daje na Lige Mistrzow overy bo narazie nie ma a nie wiem jak bylo w poprzedniej kolejce daja, nawet undery tez sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] dzieki za tak swietna wiadomosc ze undery tez sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie wiem jak sie Tobie odwdziecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
W poniedziałek o 12.00 zleciłem przelew do expekta. Jest to moja pierwsza wpłata. Czy jest szansa że kasa będzie na koncie przed jutrzejszymi meczami LM???
|
|
|
Link skopiowany do schowka