Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
#69013 26/09/2004 17:42
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
działa u was strona expektu? u mnie od godziny nie ładuje się... zakładów nie moge puścić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Bonus: Unibet
#69014 26/09/2004 17:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
U mnie tez nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Do dupy z nimi...

#69015 26/09/2004 17:58
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
U mnie też nie działą i jestem wkur... bo chciałęm daćok 150zł na Utrecht i wygrywają 2:0...

#69016 26/09/2004 18:06
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2
u mnie tez nie dzaila...skandal!!!!!!!

#69017 26/09/2004 18:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
Skandal !!! skandal!! skandal!!!
gusfraba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#69018 26/09/2004 18:35
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
I mi "nie robi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#69019 26/09/2004 18:42
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
Exspekt pod tym względem jest genialny , jak przed rozpoczęciem meczy Serie A nie zacznie działać to chyba sie przeniose gdzies indziej

#69020 26/09/2004 18:49
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
Jak odświerzyć strone 20 razy to działa jakby nigdy nic , PARANOJA

#69021 26/09/2004 21:04
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
Quote
U mnie tez nie dziala i jestem wkur... bo chcialem dac ok 150zł na Utrecht i wygrywają 2:0...
ale jak by Utrecht przegrywalo 0:2 to bys sie cieszył! Poprostu czasem trzeba wziac poprawke, ze to buk online i czasem moga wystapic takie problemy ale rekompensuje to brak prowizji !

#69022 27/09/2004 10:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Co jest ze strona Expa ? wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

#69023 27/09/2004 10:31
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
W gorach niedziała? nad morzem też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#69024 28/09/2004 03:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Ponawiam pytanie: czy mieliscie taka sytuacje, ze po wybraniu jezyka na polski i zalogowaniu sie, wszystko i tak bylo po angielsku? W sumie za bardzo to nie przeszkadza, ale budzi niepokoj, bo wczesniej tak nie bylo. Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam

#69025 28/09/2004 04:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
Quote
Oryginalnie wysłał ozzy123:
[qb]Ponawiam pytanie: czy mieliscie taka sytuacje, ze po wybraniu jezyka na polski i zalogowaniu sie, wszystko i tak bylo po angielsku? W sumie za bardzo to nie przeszkadza, ale budzi niepokoj, bo wczesniej tak nie bylo. Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam[/qb]
W opcjach internetowych usuń wszystkie pliki cookie włacz Expekta jeszcze raz i już będzie ok

#69026 28/09/2004 04:32
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Slaww1 dzięki za odpowiedz, zrobiłem co radziłeś, ale dalej jest tak samo.

#69027 28/09/2004 11:03
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
nie wiecie ile dni przed expekt daje meczu pucharu uefa?

#69028 28/09/2004 14:54
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Nie orientuje sie ktos czy Expekt daje na Lige Mistrzow overy bo narazie nie ma a nie wiem jak bylo w poprzedniej kolejce
z gory dzieki za odpowiedz

#69029 28/09/2004 15:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Nie orientuje sie ktos czy Expekt daje na Lige Mistrzow overy bo narazie nie ma a nie wiem jak bylo w poprzedniej kolejce
daja, nawet undery tez sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#69030 28/09/2004 15:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
nie wiecie ile dni przed expekt daje meczu pucharu uefa?
Oni dlugo czekaja z wystawieniem kursow na UEFA. Najpierw daja mecze z udzialem skandynawow, potem dokladaja. Dzis powinny sie pojawic. Reszta, choc zapewne nie wszystkie pod wieczor albo jutro.

#69031 28/09/2004 16:32
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Quote
Oryginalnie wysłał [g]um[p]:
[qb]
Quote
Nie orientuje sie ktos czy Expekt daje na Lige Mistrzow overy bo narazie nie ma a nie wiem jak bylo w poprzedniej kolejce
daja, nawet undery tez sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
dzieki za tak swietna wiadomosc ze undery tez sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie wiem jak sie Tobie odwdziecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#69032 28/09/2004 19:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
W poniedziałek o 12.00 zleciłem przelew do expekta. Jest to moja pierwsza wpłata. Czy jest szansa że kasa będzie na koncie przed jutrzejszymi meczami LM???

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, rymoholik, Sensei, Akhu, bukma, latajaca_holenderka), 1,281 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,693
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1