|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
pewne są dwie rzeczy- "śmierć i podatki"..oraz ze Burbi wrzuci fajne cycki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
beto musi założyć zeszyt i będziemy u niego grali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Zawsze mozecie mi wplacac pieniadze a ja Wam w becie bede gral. Bede sumiennie prowadzil zeszyt a4 z rozpisaniem kazdego eksperta mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199 Likes: 9 |
a strona beta będzie normalnie chodzić ? jak chodziła? mozliwe ze zablokuja, bedzie wykrywalo po polskim IP jak chinskie buki to robia czy betano
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
a strona beta będzie normalnie chodzić ? jak chodziła? tylko pewnie bez logowania a jak ziomek co mieszka za granicą mi założy na siebie to chyba nie będzie problemu żeby w Polsce odpalić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
ehh jak ktoś gra same piłki czy tenisy, to jeszcze może się jakoś przyzwyczajać do ziemniaków, a jak ktoś gra inne paletki jak Bazyl, czy żużel, jak ja, to strata bet367 jest masakryczna ;/ o to to to to to właśnie to. nie ma alternatywy. bo kursy 1.78-1.78 to zdecydowanie nie dla mnie....  ludzie chyba na matme do szkoly nie chodzili zawsze mozesz dorzucic Juve Real lub inna Barcelone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,693
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,693 |
a strona beta będzie normalnie chodzić ? jak chodziła? tylko pewnie bez logowania a jak ziomek co mieszka za granicą mi założy na siebie to chyba nie będzie problemu żeby w Polsce odpalić ? różnie może być
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Ja mysle ze to nie wina pis, bo jakby po rzadzilo to bylo by dokladnie to samo, po prostu polskie buki sie zrzucily, poszla gruba kasa dla paru osob zeby byla taka ustawa a nie inna i przepchali to zgodzę się z tym, PO jeszcze przed końcem władzy "spuściło" wszystkich uzytkowników WilliamHIll 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Ja mysle ze to nie wina pis, bo jakby po rzadzilo to bylo by dokladnie to samo, po prostu polskie buki sie zrzucily, poszla gruba kasa dla paru osob zeby byla taka ustawa a nie inna i przepchali to zgodzę się z tym, PO jeszcze przed końcem władzy "spuściło" wszystkich uzytkowników WilliamHIll  Will i am Hill
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
bulgara u19 2-0 a byli >20,0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2015
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2015
Posty: 137 |
Powoli możecie się żegnać i wymieniać telefonami. W dalszej kolejności będą blokowane strony związane z bukmacherką prawdopodobnie już od sierpnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Powoli możecie się żegnać i wymieniać telefonami. W dalszej kolejności będą blokowane strony związane z bukmacherką prawdopodobnie już od sierpnia. ale to jest cafe mecz pe el
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,693
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,693 |
shevchenko-wie dnb 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Powoli możecie się żegnać i wymieniać telefonami. W dalszej kolejności będą blokowane strony związane z bukmacherką prawdopodobnie już od sierpnia. Mecz pe el chyba stoi na serwerze gdzies daleko poza Polska takze co najwyzej moga Conradowi powachac lewe jajko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Powoli możecie się żegnać i wymieniać telefonami. W dalszej kolejności będą blokowane strony związane z bukmacherką prawdopodobnie już od sierpnia. a w styczniu 2018 trzeba będzie zdać test z klaskania jak w Korei
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2015
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2015
Posty: 137 |
Powoli możecie się żegnać i wymieniać telefonami. W dalszej kolejności będą blokowane strony związane z bukmacherką prawdopodobnie już od sierpnia. Mecz pe el chyba stoi na serwerze gdzies daleko poza Polska takze co najwyzej moga Conradowi powachac lewe jajko. A bety serwery mają gdzie? w polsce?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
A rzad zablokowal dostep do beta czy bet sie wycofal glabie kapusciany?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
A rzad zablokowal dostep do beta czy bet sie wycofal glabie kapusciany? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ssaczu chyba należy do Krucjaty Różańcowej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2015
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2015
Posty: 137 |
A rzad zablokowal dostep do beta czy bet sie wycofal glabie kapusciany?  Głąbem jesteś ty i ten co cie udupił matole. Poczytaj trochę a potem otwieraj ryja.
|
|
|
Link skopiowany do schowka