Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#37 [color:"red"] -100 [/color] Wygrali,ale niestety dopiero po dogrywce,szkoda...

Odrabianie idzie topornie.Od tamtej gleby odrobiłem tylko 160 PLN,stan konta wynosi 1861,więc jedziemy dalej,ale już z ostrzem na gardle.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#38

1. Lille - Anderlecht - 1 - 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
2. Real - Lyon - 1x - 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
3. Arsenal - HSV - 1 - 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

[color:"blue"] Kurs: 2.25 [/color] [color:"purple"] Stawka: 200 PLN [/color]

Więc tak. Anderlecht ma spore problemy kadrowe,drużyna Lille za silna jak dla nich. Real to niewiadoma,ale myślę,że czas i pora na rewanż,Lyon ich ostatnio zawsze poniża,więc zmiana,chociaż w tym meczu wszystko jest możliwe. Ostatnia szansa dla Arsenalu. Spieprzyli mi dwa kupony, myślę,że atmosfera już jest tak napięta,że dzisiaj będą na głowie stawać,żeby to wygrać.Myślałem o handi,bo coś mi się widzi wyżej niż jedną bramką. Zastanawiam się nad 1x i under AEK - Milan,ale to się zobaczy,no i jeszcze kręci mi się over Realu,ale nie mogę teraz ryzykować. Mam nadzieję,że w końcu coś się ruszy, bo ostatnio katastrofa.Powodzenia.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#38 [color:"red"] -200 [/color]

Szlag mie chyba trafi!Ze wszystkiego co wymyśliłem nie weszło mi tylko Lille,którego byłem tak pewny.Szkoda słów...
Jeszcze 2 kupony i będzie po zawodach,no ale trudno.

#39

1. Francja - Kuba - 1 - 1.42 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
2. Brazylia - Niemcy - 1 - 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
3. Wenezuela - Włochy - 2 - 1.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
4. USA - Iran - 1 - 1.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />

[color:"blue"] Kurs: 1.89 [/color] [color:"purple"] Stawka: 800 PLN [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#39 [color:"green"] +712 [/color]

Tym razem poszło,miałem dokładać jeszcze Polskę,ale w moim przypadku często dostawałem po plecach grając nasze ekipy.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#40

1. Levski - Barcelona (1-0) - 2 - 1.48 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
2. Liverpool - PSV - >1.5 - 1.42 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
3. Inter - Sporting - 1x - 1.08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

[color:"blue"] Kurs: 2.27 [/color] [color:"purple"] Stawka: 100 PLN [/color]

Jeśli chodzi o Barce, to mam pewne obawy,ale myślę,że dadzą radę,przecież co tu porównywać...Inter z takim kursem...hmmmmmm nie wiem.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#40 [color:"green"] +127 [/color]

Pewnie Was to g... obchodzi,ale napiszę. Jak dotąd było tylko jedno byle jakie podsumowanie,ale już teraz postaram się je robić co tydzień po weekendzie. Nara.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#41

1. Espanyol - Waregem - 1 - 1.36 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
2. Sevilla - Braga - 1 - 1.33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
3. Newcastle - Calta Vigo - 1x - 1.33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

[color:"blue"] Kurs: 2.41 [/color] [color:"purple"] Stawka: 50 PLN [/color]

Trochę niski kurs jak dla mnie na Espanyol,bo to wcale nie jest taki pewny mecz,chociaż myślę, że Belgowie swoje już wygrali,a Hiszpanie to Hiszpanie. Boję się trochę o Newcatle,tutaj może być różnie. Zagrałem 1x,ale myślę,że jak już grać tak to lepiej zagrać czystą 1 w singlu, ale zagrałem wcześniej i tak jest.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#41 [color:"green"] +70.5 [/color]

Zagrałem jednak jeszcze Newcastle za 50,bo kurs w unibecie 2.35 był nie do odpuszczenia,oczywiście nie wliczam do tematu.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#42

1. Rostock - Essen - 1 - 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
2. Schalke - Bochum - 1 - 1.37 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

[color:"blue"] Kurs: 1.92 [/color] [color:"purple"] Stawka: 50 PLN [/color]

Hanse zagrałem dlatego,że kurs jest całkiem niezły i myślę, że wart zagrania. Oby ich passa zwycięstw się nie skończyła. Myślałem jeszcze o K'lautern i Twente i myślę, że są warte zagrania. Stawka taka,bo nie lubię aż takich masówek,one źle się często kończą.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#42 [color:"green"] +46 [/color]

Dobrze,że nie zagrałem jednak K'lautern. Szkoda jednak,że nie zdecydowałem się na Twente,bo byłem dosyć pewny tego meczu. Ale dosyć to za mało,jest dobrze.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#43

1. St Louis - Detroit - 2 - 1.57 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

[color:"purple"] Stawka:50 PLN [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#43 [color:"red"] -50 [/color] Nie ładnie...

W ten weekend nie mam za cholerę czasu,więc nad niczym się nie zastanawiałem,ale puszczę sobie kuponik z PLK.

#44

1. Anwil - Polpak - 1 - 1.47 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
2. Polpharma - Prokom - 2 - 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
3. Śląsk - Polonia - 1 - 1.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

[color:"blue"] Kurs: 2.18 [/color] [color:"purple"] Stawka: 100 PLN [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
Z poprzedniego kuponu odpadł Anwil,więc czekam na Śląsk i jeszcze w związku z tym meczem zagram sobie takie coś:

#45

1. Śląsk - Polonia (0:10.5) - 1 - 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
2. TSV - Koblenz - 1x - 1.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

[color:"blue"] Kurs: 2.07 [/color] [color:"purple"] Stawka: 100 PLN [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#44 [color:"green"] +48 [/color]
#45 [color:"red"] -100 [/color]

Niestety,Śląsk wydusił zwycięstwo po dogrywce(prowadzili w niej już 10:0),szkoda,że sobie olali... Jeszcze chyba zagram coś z siaty,ale muszę trochę ochłonąć.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
W związku z tym,że wczoraj trochę popiłem i nie miałem jak wrzucić co zagrałem,to walnę screen.Polska grana na raty,bo mi się klawisze mieszały i stawki źle wpisywałem(miałem zagrać za 50,zagrałem za 53,bo coś źle sobie dodałem,ale jest ok.), Minnesote zagrałem też nie za tyle co powinno być,ale niech będzie. Pozwolę więc sobie wliczyć te kupony do mojego tematu. No i jeszcze proszę,napiszcie mi na priv jak wrzucić ten obrazek tutaj,bo nie mam pojęcia.

#46 [color:"green"] +79.5 [/color]
#47 [color:"green"] +10.92 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#48

1. Argentyna - Kanada - 1 - 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
2. Niemcy - Czechy - 1 - 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
3. Japonia - Rosja - 2 - 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />

[color:"blue"] Kurs: 2.02 [/color] [color:"purple"] Stawka: 50 PLN [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#48 [color:"red"] -50 [/color]

#49

1. Fulham - Arsenal - 2 - 1.53 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
2. ManU - Everton - 1 - 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

[color:"blue"] Kurs: 1.99 [/color] [color:"purple"] Stawka: 100 PLN [/color]

Ale się zaparłem na ten Arsenal. Albo mnie będą nadal pogrążać albo oddadzą to, co zabrali. Myślę,że w obu tych meczach będzie bez ceregieli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
Jednak Arsenal jak zawsze mi dokładał(a może zabierał),tak robi to dalej,trudno,ale ja jestem uparty...

#49 [color:"red"] -100 [/color]

#50

1. Salzburg - Jesenice - 1 - 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
2. USA - Kanada - 1 - 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
3. Francja - Japonia - 1 - 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />

[color:"blue"] Kurs: 2.00 [/color] [color:"purple"] Stawka: 200 PLN [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
#50 [color:"green"] +200 [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1