Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
#69033 28/09/2004 19:47
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]W poniedziałek o 12.00 zleciłem przelew do expekta. Jest to moja pierwsza wpłata. Czy jest szansa że kasa będzie na koncie przed jutrzejszymi meczami LM???[/qb]
Juz dzisiaj powinna na bank być - około 19.00 chyba zwykle ksieguja wpłaty, więc wtedy patrz

Bonus: Unibet
#69034 28/09/2004 21:44
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
Quote
Oryginalnie wysłał ozzy123:
[qb]Slaww1 dzięki za odpowiedz, zrobiłem co radziłeś, ale dalej jest tak samo.[/qb]
To kurcze sam nie wiem , moze spróbuj wejśc od razu na www.expekt.com/pol/ [expekt.com] może w ten sposób sie uda.

#69035 28/09/2004 22:01
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Quote
Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]W poniedziałek o 12.00 zleciłem przelew do expekta. Jest to moja pierwsza wpłata. Czy jest szansa że kasa będzie na koncie przed jutrzejszymi meczami LM???[/qb]
jezeli zlecales wplate w tym banku co ma konto Expekt to bedzie po 19 a jezeli w innym to chyba troche dluzej idzie ale nie wiem ile

#69036 29/09/2004 01:39
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4
Jak chłopkai jest z wypłatami z expa, bez problemu? Gram od kilku dni dlatego pytam.

#69037 29/09/2004 02:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
Quote
Oryginalnie wysłał macmax:
[qb]Jak chłopkai jest z wypłatami z expa, bez problemu? Gram od kilku dni dlatego pytam.[/qb]
Bez problemu - chociaż ja osobiście częściej wpłacam niż wypłacam...

#69038 29/09/2004 02:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Tak to racja . Expekt-a ciezko ograc ,doskonale ustalaja kursy rzadko sie myla .

#69039 29/09/2004 04:06
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
Mam pytanko do kiedy jest ta promocja 100 zł za 100zł

#69040 29/09/2004 04:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
masz wsio napisane na stronie Expektu

Okres trwania promocji, od 12:00 13 Września do 23:59 3 Października 2004 roku
WAŻNE - decyduje data aktywacji wpłaty na koncie gracza, nie data jej dokonania.

#69041 29/09/2004 05:42
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
Quote
Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]Tak to racja . Expekt-a ciezko ograc ,doskonale ustalaja kursy rzadko sie myla .[/qb]
to moze poprostu przestancie patrzec na kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mi jak narazie idzie znakomicie i mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej.Z 50zl juz mam 700zl.
Na kursy patrze tylko w przypadku obstawiania singla za wieksza kwote.Czy oplaca mi sie ryzykowac.Przy puszczaniu kuponow AKO nie patrze na kursy bo wiem ze sa one mylne.

#69042 29/09/2004 18:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Jeszcze pytanie o promocje w expekcie (nie czekam na odpowiedz zebym sobie przeczytal na stronie).

Postawilem zaklad, wyslalem tego meila o tresci bonus i teraz czy oni mi cos odpisza?? i kiedy to 100 zl otrzymam ??

#69043 29/09/2004 18:09
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
Quote
Oryginalnie wysłał meler:
[qb]Jeszcze pytanie o promocje w expekcie (nie czekam na odpowiedz zebym sobie przeczytal na stronie).

Postawilem zaklad, wyslalem tego meila o tresci bonus i teraz czy oni mi cos odpisza?? i kiedy to 100 zl otrzymam ??[/qb]
wczoraj (kolo 20:00) postawilem za 100 i napisalem miala o bonusie a dzis juz kolo 11:00 mialem spowrotem 100 i dwa maile - odpisali ze bonus dotrze w ciagu 48h i zaraz drugi ze kwote 100 juz zaksiegowali.

#69044 29/09/2004 18:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Quote
Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]Tak to racja . Expekt-a ciezko ograc ,doskonale ustalaja kursy rzadko sie myla .[/qb]
Nie zgodze sie!!!!!!!!!!!!!!!
Mam konta u roznych bukmacherow i wszedzie jestem na delikatnym minusie ale w Expie mam plusa ktory kilkukrotnie przekracza wszystkie minusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#69045 29/09/2004 18:10
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
dzieki :]

#69046 29/09/2004 21:37
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
Wysłałem na poczcie polskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przelew do Expekta w poniedziałek rano , ile moge mniej wiecej czekac ?
Niech napisze ktos kto juz wpłacał przez poczte

#69047 29/09/2004 21:52
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
Quote
Oryginalnie wysłał Krysti24:
[qb]Wysłałem na poczcie polskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przelew do Expekta w poniedziałek rano , ile moge mniej wiecej czekac ?
Niech napisze ktos kto juz wpłacał przez poczte[/qb]
Jeden raz wpłacałem ( i już więcej tego nie zrobie ) Wpłaciłem w poniedziałek a na koncie wpłata była w następny poniedziałek wieczorem.....ale to chyba jest z ta poczta różnie

#69048 30/09/2004 00:25
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
poczta polska sux !!!! najlepiej wplacic w swoim banku.Kiedys wplacilem kase przez poczte (allegro) i kurcze o malo co bym negatywa nie dostal bo sie opieprzali:/

#69049 30/09/2004 02:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
znowu szmatławiec się zaciął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#69050 30/09/2004 10:32
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
Quote
Oryginalnie wysłał Krysti24:
[qb]Wysłałem na poczcie polskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przelew do Expekta w poniedziałek rano , ile moge mniej wiecej czekac ?
Niech napisze ktos kto juz wpłacał przez poczte[/qb]
Kasa przyszła wczoraj a wiec nie było tak żle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#69051 30/09/2004 16:15
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Expekt to jeden wielki syf,pisze to dlatego,że pare miesięcy temu brałem udział w konkursie sponsorowanym przez Expekt i kasy nie ma do dzisiaj,i debile oprócz tego zablokowali moje konto,bo w konkursie brały 3 osoby z mojej rodziny,ale regulamin nic nie mówił na ten temat,zresztą nagrody rzeczowe doszły bez żadnych problemów,no ale oni podobno mieli swój własny regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,zreszta juz się pogodziłem z ta stratą ale wg nich jestem oszustem a najlepsze jest to ,że jak ich zapytałem czemu nie moge wypłacić kasy skoro wczesniej z konta mojego i ojca nie bylo problemów to mi nie odpisali nic. Odpowiedź dostałem dopiero gdy moją sytuacje przedstawiłem na forum(czuwają pewni nad swoim tematem) olśniło ich i uznali mnie za oszusta,blokujac mi i ojcu konto,na szczęście konta były prawie puste bo złodzieje z expektu wiekszą kase też by dziubneli.
Wiadomość od nich przyszła mniej więcej,że ich użytkownik przesłał wypowiedź z pewnego forum bukmacherskiego łudząco podobną do mojego problemu i w związku z tym moje konto zostaje zamknięte.
Po tej wiadomości napisałem do nich,że przecież to samo napisałem w mailu i byłem ciekaw kto doniósł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
I co sie okazało DJ SACHI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,żart
Mam nadzieje,że dzięki temu paru ludzi ugryzie się w jezyk zanim zacznie wymyslać na oszołomów z expektu(mi juz nie zależy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ),bo support czuwa (ciekawe czy udzielają się tez w innych tematach puszczając ścieme o wymyślonych kontuzjach czy coś w tym rodzaju.
A ostatnio dowiedziałem sie ,że z jedneg IP można mieć tylko jedno konto,to po kiego ch..a prawie w każdej promocji jest napisane że może brac udział tylko jedna osoba z 1 IP,przecież to się rozumie samo przez sie.

"Witamy Serdecznie

Szanowny Panie, ani Pan ani tez Pana babcia nie mozecie zalozyc konta
gracza
w naszym serwisie, gdyz istnieja juz konta graczay zarejestrowane z tego
samego domostwa i adresu IP komputera.

Konto Panskie pozostanie zablokowane."
Teraz Qrwy z expektu też mi wyślecie maila.

#69052 28/10/2004 19:04
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Jaki jest numer Swift banku Śląskiego i czy każdy ma taki sam niezaleznie od tego w jakim jest miescie ?
Podajcie mi ten kod swift - Pozdrawiam !

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 869 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1