Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#690869 23/10/2006 18:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Bonus: Unibet
#690870 23/10/2006 19:58
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

#690871 23/10/2006 21:33
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Pewien facet trafił do piekła. Diabeł mówi:
- No dobra, nie mialeś takich ciężkich grzechów. Możesz sobie wybrać karę.
Idą do pierwszego pomieszczenia. Mężczyzna z gołym torsem pracuje z kilofem w pocie czoła. Skwar okropny.
- Nie, nie podoba mi się to - mówi facet.
Idą dalej. Kobieta okłada mężczyznę batem.
- E, to też nie.
W trzecim pomieszczeniu znajduje się mężczyzna, i kobieta która robi mu.. dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
- O to to! Chcę to! - woła rozochocony facet.
- Proszę bardzo - mówi diabeł. - Magda! Masz zmiennika!


Trwa egzamin w formie testu, w którym trzeba wybrać jedną poprawną odpowiedź z dwóch. Wszyscy siedzą i piszą zawzięcie, tylko jeden student rzuca monetą i dopiero zaznacza odpowiedź
- ten skończy pierwszy - myśli sobie prowadzący, ale czas egzaminu się kończy, wszyscy oddają prace, tylko ten jeden siedzi i dalej rzuca monetą. W końcu profesor nie wytrzymał, podchodzi do studenta.
- Pan jeszcze nie skończył?
- Juz skończyłem.
- To co pan robi??
- Sprawdzam czy dobrze.

#690872 23/10/2006 22:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
http://www.legia.net/forum/

tuskish hackers : D

#690873 23/10/2006 22:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049

#690874 24/10/2006 08:54
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
http://www.maxior.pl/?p=index&id=37680&0

solidny fajter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#690875 24/10/2006 08:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
http://www.maxior.pl/?p=index&id=37680&0

solidny fajter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ten co walna laske to nie zły skurwiel musi być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Nie wiem jak mozna byc takim hujem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#690876 24/10/2006 09:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
http://www.maxior.pl/?p=index&id=37680&0

solidny fajter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Było już...2 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#690877 24/10/2006 09:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Quote
http://www.maxior.pl/?p=index&id=37680&0

solidny fajter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ten co walna laske to nie zły skurwiel musi być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Nie wiem jak mozna byc takim hujem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

ciawus....

#690878 24/10/2006 09:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
a to nie ejst fotomontaz? bo tak sie wydaje jakby ciosy nie dochodzily

#690879 24/10/2006 17:04
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633

#690880 24/10/2006 17:22
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
http://www.maxior.pl/?p=index&id=37680&0

solidny fajter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
co w tym śmiesznego?

To, że pierwsze ciosy do każdego gościa wyprowadził bez przygotowania? przy drugim starciu juz sie poprawiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Jab his ass <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#690881 24/10/2006 17:27
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Quote
http://www.maxior.pl/?p=index&id=37680&0

solidny fajter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
co w tym śmiesznego?

To, że pierwsze ciosy do każdego gościa wyprowadził bez przygotowania? przy drugim starciu juz sie poprawiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Jab his ass <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
rozumiem, ze zostalem wywolany do tablicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

cale zajscie, a w zasadzie punkt kuliminacyjny jest dla mnie smieszny - owszem kolega bokser zaregaowal poprawnie gdyz uderzenie tej kobiety bylo wedlug mnie celowe, smieszy mnie, ze ciawusy dostaly - bo w mojej ocenie sa ta cwaniaczki pierwszej wody

#690882 24/10/2006 18:16
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633

#690883 24/10/2006 18:53
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232

#690884 24/10/2006 19:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
komentarz z onetu:

"Proszę o rade fachowca. Czy mam jeszcze szanse osiagnoc cos w zawodowym tenisie?. Mam teraz 30 lat ale wszyscy mowia ze wygladam na gora 26. Gralem kiedys juz w tenisa kilka razy. Teraz chcialbym zaczac trenowac napowaznie. Pytanie ile musialbym ćwiczyć miesiecy zeby zaczonc na tym zarabiac bo nieukrywam ze tu chodzi o kase. Troche brakuje tak jak wszystkim. Nie jestem glupi. Wiem, ze Wimbledonu juz nie wygram ale zeby tak chociaz dojsc do cwierfinalu to juz bymbył zadowolony. Pisze powaznie i prosze o powazne porady. Pozdrawiam wszystkich fanow tenisa.
Ps. Kiedys gralem w szkolnej druzynie siatkowki i ping-ponga wiec koordynacyjnie-ruchowo jest u mnie w porzadku."

odpowiedzi tutaj [sport.onet.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#690885 24/10/2006 20:45
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
Studenci - komentarz na Onecie [wiadomosci.onet.pl]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#690886 25/10/2006 04:53
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Córka do matki :
- Mamo, mówią, że jestem nienormalna.
- Kto tak mówi?
- Muchy.

#690887 25/10/2006 06:05
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
kobieta wezwała stolarza,żeby zrobił jej szafę na zamówienie. Wszystko poszło jak należy,szafa stała,ale kiedy przejeżdżał tramwaj szafa sie rozpadała i tak się działo za każdym razem.
-zrozpaczona dzwoni do fachowca i mówi,że kiedy tramwaj jedzie to ta szafa się rozpada.
-stolarz mówi,że to niemożliwe,i że musi to zobaczyć
-facet przyjechał zobaczyć jak to sie dzieje,że kiedy jedzie ten tramwaj szafa sie rozwala i postanowił wejść i zobaczyć to od wewnątrz szafy
-kobieta go zamknęła i czekaja...
-w tym czasie wraca mąż kobiety z delegacji otwiera szafę i widzi faceta...
-pyta:możesz mi powiedzieć co robisz w mojej szafie?!?!?
-a fachowiec na to: jak powiem panu,że czekam na trawaj to i tak mi pan nie uwierzy.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#690888 25/10/2006 08:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1