|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Pewien facet trafił do piekła. Diabeł mówi: - No dobra, nie mialeś takich ciężkich grzechów. Możesz sobie wybrać karę. Idą do pierwszego pomieszczenia. Mężczyzna z gołym torsem pracuje z kilofem w pocie czoła. Skwar okropny. - Nie, nie podoba mi się to - mówi facet. Idą dalej. Kobieta okłada mężczyznę batem. - E, to też nie. W trzecim pomieszczeniu znajduje się mężczyzna, i kobieta która robi mu.. dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - O to to! Chcę to! - woła rozochocony facet. - Proszę bardzo - mówi diabeł. - Magda! Masz zmiennika!
Trwa egzamin w formie testu, w którym trzeba wybrać jedną poprawną odpowiedź z dwóch. Wszyscy siedzą i piszą zawzięcie, tylko jeden student rzuca monetą i dopiero zaznacza odpowiedź - ten skończy pierwszy - myśli sobie prowadzący, ale czas egzaminu się kończy, wszyscy oddają prace, tylko ten jeden siedzi i dalej rzuca monetą. W końcu profesor nie wytrzymał, podchodzi do studenta. - Pan jeszcze nie skończył? - Juz skończyłem. - To co pan robi?? - Sprawdzam czy dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
http://www.maxior.pl/?p=index&id=37680&0solidny fajter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ten co walna laske to nie zły skurwiel musi być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie wiem jak mozna byc takim hujem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Było już...2 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Ten co walna laske to nie zły skurwiel musi być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie wiem jak mozna byc takim hujem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ciawus....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
a to nie ejst fotomontaz? bo tak sie wydaje jakby ciosy nie dochodzily
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
co w tym śmiesznego? To, że pierwsze ciosy do każdego gościa wyprowadził bez przygotowania? przy drugim starciu juz sie poprawiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Jab his ass <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
co w tym śmiesznego? To, że pierwsze ciosy do każdego gościa wyprowadził bez przygotowania? przy drugim starciu juz sie poprawiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Jab his ass <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> rozumiem, ze zostalem wywolany do tablicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cale zajscie, a w zasadzie punkt kuliminacyjny jest dla mnie smieszny - owszem kolega bokser zaregaowal poprawnie gdyz uderzenie tej kobiety bylo wedlug mnie celowe, smieszy mnie, ze ciawusy dostaly - bo w mojej ocenie sa ta cwaniaczki pierwszej wody
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
komentarz z onetu: "Proszę o rade fachowca. Czy mam jeszcze szanse osiagnoc cos w zawodowym tenisie?. Mam teraz 30 lat ale wszyscy mowia ze wygladam na gora 26. Gralem kiedys juz w tenisa kilka razy. Teraz chcialbym zaczac trenowac napowaznie. Pytanie ile musialbym ćwiczyć miesiecy zeby zaczonc na tym zarabiac bo nieukrywam ze tu chodzi o kase. Troche brakuje tak jak wszystkim. Nie jestem glupi. Wiem, ze Wimbledonu juz nie wygram ale zeby tak chociaz dojsc do cwierfinalu to juz bymbył zadowolony. Pisze powaznie i prosze o powazne porady. Pozdrawiam wszystkich fanow tenisa. Ps. Kiedys gralem w szkolnej druzynie siatkowki i ping-ponga wiec koordynacyjnie-ruchowo jest u mnie w porzadku." odpowiedzi tutaj [ sport.onet.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035 |
Studenci - komentarz na Onecie [ wiadomosci.onet.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Córka do matki : - Mamo, mówią, że jestem nienormalna. - Kto tak mówi? - Muchy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
kobieta wezwała stolarza,żeby zrobił jej szafę na zamówienie. Wszystko poszło jak należy,szafa stała,ale kiedy przejeżdżał tramwaj szafa sie rozpadała i tak się działo za każdym razem. -zrozpaczona dzwoni do fachowca i mówi,że kiedy tramwaj jedzie to ta szafa się rozpada. -stolarz mówi,że to niemożliwe,i że musi to zobaczyć -facet przyjechał zobaczyć jak to sie dzieje,że kiedy jedzie ten tramwaj szafa sie rozwala i postanowił wejść i zobaczyć to od wewnątrz szafy -kobieta go zamknęła i czekaja... -w tym czasie wraca mąż kobiety z delegacji otwiera szafę i widzi faceta... -pyta:możesz mi powiedzieć co robisz w mojej szafie?!?!? -a fachowiec na to: jak powiem panu,że czekam na trawaj to i tak mi pan nie uwierzy.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|