|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267 |
a mi od wczoraj expekt dziala jakby chial ale nie mogl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie moge sie zalogowac a jak juz sie zaloguje to po 20 minutach mnie wywala. zastosowalem sie do tego co mi napisali i nic :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267 |
dostalem maila z expekta ze musze sobie przeinstalowac sytem, nie wiem prosze o pomoc nie bede z powodu expekta instalowal wszystko od nowa, mam porblem z wczytaniem strony cos z plikiem .jsp po jakis 5 minutach siedzenia w expekcie nie moge nic zorib ani odswiezyc strony aaa. pomocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41 |
Czy moge wypłacic pienidze z Expekt jesli ich ani razu nie zainwestowalem ... np jesli dzis bym wplacil.. jutro by doszly ... a np w piatek bym je chcial wypłacic (całość) bez postawienia ani jednego spotkania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41 |
No to ucieszyłes mnie tą wiadomoscia insane, bo wczoraj wplacilem kase do expekta ... ale chyba przeniose ją do b&w
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267 |
spoko ze chce mi ktos pomoc, nie wiem co mam zrobic, np teraz nie moge wejsc na expekta, a nie chce mi sie robic reinstalki systemu. moze mial ktos cos takiego jak ja. czy nikt nie jest w stanie mi pomoc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
yoł ja mam troche z innej beczki mianowicie od niedawna gram w expie i chciałbym spytać czy to zaufana firma czy czasem nie oszukują??
Mianowicie miałem na kuponie mi. stjernen-comet (która dr. strzeli pierwsza bramkę oraz hv71-mora podwójna szansa gdzie dałem 12(czy tu chodzi że wygra 1 albo 2 a nie bedzie remisu???) a wynik był 1:2 wiec nie padł remis!
tak samo dałem menchester unt. 1 na kuponie i olimpiacos-deportivo (podwójna szansa) 1x i także nie rozliczyli mi tego kuponu!!!!
w tym problem że takich kuponow mam więcej!
a pozatym w historii expekto ostatnia tabelka dotyczy wygranych (sa niektore mecze wygrane i pisze przy nich ile wygrałem ale sa i takie ktore trafilem na bank np pojedyncze Nba ale jest pusta krateczka-nie jest napisane że kupon trafiony?? dlaczego tak jest??? czy to ich błedy czy kantują czy o co biega?? a może ja jakiś inny jeste:))) prosze o pomoc co życzliwiejszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332 |
Jezeli uwazasz ze zaklad jest wygrany z regulaminem, a expekt nie dopisal ci wygranej do rachunku to znaczy ze cie kantuja. Ale najpierw sprawdz dokladnie zanim kogos bedziesz oskarzal.
Ps. Zaklad moze nie jest rozliczony ( zazwyczaj nie trwa to u nich jak kilka godzin po spotkaniu tak wiec liga mistrzow powinna juz byc rozliczona. W histori jezeli zaklad jest przegrany uzupelnione jest tylko pole 'stawka", jezeli zas jet wygrany to uzupelnione jest zarowno pole "stawka" jak i wygrana".
Ludzie ktorzy uwazaja ze expekt oszukuja ( np. conrad) mieli przykre historie z "dziwna interpretacje" regulaminu na ich niekorzysc. O ile pamietam to chodzilo o regulamin zakladow na skoki narciarskie. No i polski support expektu do przyjemnych i kulturalnych nie nalezy, z gory zakladaja ze chcesz ich oszukac i okrasc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142 |
jezeli zas jest wygrany to uzupelnione jest zarowno pole "stawka" jak i wygrana" No właśnie nie zawsze uzupełniają pole "wygrana" jeśli zakład jest wygrany. Szczególnie dotyczy to zakładów w podpórką. U mnie bywa podobnie, ale stan konta się zgadza - wygrane zakłady policzone są jako wygrane, nawet wtedy, kiedy pole "wygrana" jest puste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332 |
U mnie pole wygrana jest uzupelniane na zaklady z podporka ( o ile zaklad wygral). W przypadku zakladow z podkorka czy un/ow nie jest uzupelniane pole rezultat w zakladzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
prosze o wytlumaczenie mi tego handicapu azjatyckiego: PSV Eindhoven - Arsenal
1 x 2 0/+0.5 0/-0.5 1.890 1.960 jezeli postawie na Arsenal to jaki wynik musi byc zeby zaklad byl wygrany???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
przy wygranej arsenalu wygrywasz za calosc stawki, tj. kurs 1.96. przy remisie polowa tego co obstawiles jest ci zwracana, a druga polowa - przegrana. przy wygranej PSV tracisz wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
Wygrywasz przy 1.96 jeżeli Arsenal wygra mecz. Jeżeli Arsenal remisuje mecz, wówczas połowa Twojego zakładu przegrywa, a druga połowa stawki jest zwracana. Jeżeli Arsenal przegrywa mecz, wówczas Twój zakład przegrywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345 |
fak panowie co jest z tym expektem i unibetem przy okazji że nie można tam wpłacić kaski przez moneybookers...jaja sobie robią czy zawsze tak było??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
wracając do postu mojego umieszczonego kilka postów wyzej to ja uwazam że mnie kantneli na kilku kuponach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mianowicie miałem na kuponie mi. stjernen-comet (która dr. strzeli pierwsza bramkę oraz hv71-mora podwójna szansa gdzie dałem 12(czy tu chodzi że wygra 1 albo 2 a nie bedzie remisu???) a wynik był 1:2 wiec nie padł remis!
niech ktoś mi wyjasnijak w expekt jest rozpatrywany 12 -to że nie ebdzie remisu tylko wygra albo 1 albo 2 ?? i Menchester wygral a na innym kuponie mialem podwójna szanse 1x i tez nie podliczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332 |
zaklad podwojna szansa 12 - oznacza ze obstawiasz ze w danym meczu nie padnie remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
dziala wam te gowno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852 |
dziala wam te gowno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a mieli miec przerw miedzy 1:00 a 7:00 dopiero...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
jak nie dziala jak dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka