nie moge sie zalogowac a jak juz si..."> nie moge sie zalogowac a jak juz si...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
#69073 22/11/2004 23:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267
a mi od wczoraj expekt dziala jakby chial ale nie mogl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie moge sie zalogowac a jak juz sie zaloguje to po 20 minutach mnie wywala. zastosowalem sie do tego co mi napisali i nic :/

Bonus: Unibet
#69074 23/11/2004 11:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267
dostalem maila z expekta ze musze sobie przeinstalowac sytem, nie wiem prosze o pomoc nie bede z powodu expekta instalowal wszystko od nowa, mam porblem z wczytaniem strony cos z plikiem .jsp po jakis 5 minutach siedzenia w expekcie nie moge nic zorib ani odswiezyc strony aaa. pomocy

#69075 23/11/2004 19:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
Czy moge wypłacic pienidze z Expekt jesli ich ani razu nie zainwestowalem ... np jesli dzis bym wplacil.. jutro by doszly ... a np w piatek bym je chcial wypłacic (całość) bez postawienia ani jednego spotkania.

#69076 23/11/2004 19:30
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
tak

#69077 23/11/2004 20:41
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
No to ucieszyłes mnie tą wiadomoscia insane, bo wczoraj wplacilem kase do expekta ... ale chyba przeniose ją do b&w

#69078 24/11/2004 10:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267
spoko ze chce mi ktos pomoc, nie wiem co mam zrobic, np teraz nie moge wejsc na expekta, a nie chce mi sie robic reinstalki systemu. moze mial ktos cos takiego jak ja. czy nikt nie jest w stanie mi pomoc?

#69079 24/11/2004 10:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
yoł
ja mam troche z innej beczki
mianowicie od niedawna gram w expie i chciałbym spytać czy to zaufana firma czy czasem nie oszukują??

Mianowicie miałem na kuponie mi. stjernen-comet (która dr. strzeli pierwsza bramkę oraz hv71-mora podwójna szansa gdzie dałem 12(czy tu chodzi że wygra 1 albo 2 a nie bedzie remisu???) a wynik był 1:2 wiec nie padł remis!

tak samo dałem menchester unt. 1 na kuponie i olimpiacos-deportivo (podwójna szansa) 1x i także nie rozliczyli mi tego kuponu!!!!

w tym problem że takich kuponow mam więcej!

a pozatym w historii expekto ostatnia tabelka dotyczy wygranych (sa niektore mecze wygrane i pisze przy nich ile wygrałem ale sa i takie ktore trafilem na bank np pojedyncze Nba ale jest pusta krateczka-nie jest napisane że kupon trafiony?? dlaczego tak jest???
czy to ich błedy czy kantują czy o co biega?? a może ja jakiś inny jeste:)))
prosze o pomoc co życzliwiejszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzieki!

#69080 24/11/2004 11:27
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
Jezeli uwazasz ze zaklad jest wygrany z regulaminem, a expekt nie dopisal ci wygranej do rachunku to znaczy ze cie kantuja. Ale najpierw sprawdz dokladnie zanim kogos bedziesz oskarzal.

Ps. Zaklad moze nie jest rozliczony ( zazwyczaj nie trwa to u nich jak kilka godzin po spotkaniu tak wiec liga mistrzow powinna juz byc rozliczona. W histori jezeli zaklad jest przegrany uzupelnione jest tylko pole 'stawka", jezeli zas jet wygrany to uzupelnione jest zarowno pole "stawka" jak i wygrana".

Ludzie ktorzy uwazaja ze expekt oszukuja ( np. conrad) mieli przykre historie z "dziwna interpretacje" regulaminu na ich niekorzysc. O ile pamietam to chodzilo o regulamin zakladow na skoki narciarskie.
No i polski support expektu do przyjemnych i kulturalnych nie nalezy, z gory zakladaja ze chcesz ich oszukac i okrasc.

#69081 24/11/2004 12:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Quote
jezeli zas jest wygrany to uzupelnione jest zarowno pole "stawka" jak i wygrana"
No właśnie nie zawsze uzupełniają pole "wygrana" jeśli zakład jest wygrany. Szczególnie dotyczy to zakładów w podpórką. U mnie bywa podobnie, ale stan konta się zgadza - wygrane zakłady policzone są jako wygrane, nawet wtedy, kiedy pole "wygrana" jest puste.

#69082 24/11/2004 12:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
U mnie pole wygrana jest uzupelniane na zaklady z podporka ( o ile zaklad wygral).
W przypadku zakladow z podkorka czy un/ow nie jest uzupelniane pole rezultat w zakladzie.

#69083 24/11/2004 13:50
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
prosze o wytlumaczenie mi tego handicapu azjatyckiego:
PSV Eindhoven - Arsenal

1 x 2
0/+0.5 0/-0.5
1.890 1.960
jezeli postawie na Arsenal to jaki wynik musi byc zeby zaklad byl wygrany???

#69084 24/11/2004 14:09
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
przy wygranej arsenalu wygrywasz za calosc stawki, tj. kurs 1.96.
przy remisie polowa tego co obstawiles jest ci zwracana, a druga polowa - przegrana.
przy wygranej PSV tracisz wszystko.

#69085 24/11/2004 14:10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
Wygrywasz przy 1.96 jeżeli Arsenal wygra mecz.
Jeżeli Arsenal remisuje mecz, wówczas połowa Twojego zakładu przegrywa, a druga połowa stawki jest zwracana.
Jeżeli Arsenal przegrywa mecz, wówczas Twój zakład przegrywa.

#69086 24/11/2004 14:19
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
dzieki

#69087 24/11/2004 16:10
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
fak panowie co jest z tym expektem i unibetem przy okazji że nie można tam wpłacić kaski przez moneybookers...jaja sobie robią czy zawsze tak było??

#69088 24/11/2004 21:40
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237

wracając do postu mojego umieszczonego kilka postów wyzej to ja uwazam że mnie kantneli na kilku kuponach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mianowicie miałem na kuponie mi. stjernen-comet (która dr. strzeli pierwsza bramkę oraz hv71-mora podwójna szansa gdzie dałem 12(czy tu chodzi że wygra 1 albo 2 a nie bedzie remisu???) a wynik był 1:2 wiec nie padł remis!

niech ktoś mi wyjasnijak w expekt jest rozpatrywany 12 -to że nie ebdzie remisu tylko wygra albo 1 albo 2 ??
i Menchester wygral a na innym kuponie mialem podwójna szanse 1x i tez nie podliczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#69089 24/11/2004 21:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
zaklad podwojna szansa 12 - oznacza ze obstawiasz ze w danym meczu nie padnie remis

#69090 24/11/2004 21:58
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
dziala wam te gowno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#69091 24/11/2004 22:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Quote
dziala wam te gowno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a mieli miec przerw miedzy 1:00 a 7:00 dopiero...

#69092 24/11/2004 22:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
jak nie dziala jak dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, Sensei, Akhu, betowiec, burbon, aker), 2,672 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,271
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1