Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
#691485 20/10/2006 16:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
Mi tez jeszcze nie zwrocili. No ale pisali, ze w ciagu 48 godzin. No to maja jeszcze kilka godzin. Pozniej trzeba bedzie napisac maila jakby co. Pozdrawiam!

Bonus: Unibet
#691486 20/10/2006 16:46
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
też czekam na zwrot 40 zł. już 2 emaile wysłałem , po co pisali , że bedą zwroty na drugi dzień na koncie ?
minus dla buka -

#691487 20/10/2006 17:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
a mi 2 razy zwrocili... ciekawe kiedy sie zorientuja i zabiora 40 PLN.

#691488 20/10/2006 17:49
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
Quote
Quote
Moze daja prezenty ale nie raz sie myla. W srode rano wyplacilem kase na moneybookers i jeszcze nie mam na koncie a chcialem pograc na weekend. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Ja wyplacalem w srode okolo 21 i tez jeszcze nie doszlo, a liczylem ze bedzie na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wyslales im jakiegos meila?
pozdro


napisalem meila ale zero odpowiedz jak nie bede mial siana na weekend to ich chyba roz"""""" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#691489 20/10/2006 18:00
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
Quote
Quote
Moze daja prezenty ale nie raz sie myla. W srode rano wyplacilem kase na moneybookers i jeszcze nie mam na koncie a chcialem pograc na weekend. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Ja wyplacalem w srode okolo 21 i tez jeszcze nie doszlo, a liczylem ze bedzie na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wyslales im jakiegos meila?
pozdro


napisalem meila ale zero odpowiedz jak nie bede mial siana na weekend to ich chyba roz"""""" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

jesli do tej pory ci nie wyplacili to nastapi to dpoiero w poniedzialek
w weekendy nie pracuja

#691490 20/10/2006 18:03
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
Quote
Quote
Quote
Quote
Moze daja prezenty ale nie raz sie myla. W srode rano wyplacilem kase na moneybookers i jeszcze nie mam na koncie a chcialem pograc na weekend. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Ja wyplacalem w srode okolo 21 i tez jeszcze nie doszlo, a liczylem ze bedzie na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wyslales im jakiegos meila?
pozdro


napisalem meila ale zero odpowiedz jak nie bede mial siana na weekend to ich chyba roz"""""" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

jesli do tej pory ci nie wyplacili to nastapi to dpoiero w poniedzialek
w weekendy nie pracuja



o boże co za firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> debile pisza ze wyplacaja w ciagu 48 h juz dawno minelo do poniedzialku to minie 96 h i bez siana na weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#691491 20/10/2006 18:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
No to najwidoczniej im sie burdelik zrobil. Ja rowniez nie dostalem wyplaty na MB, a wyplacalem w srode, co do zwrotu z LM tez ani widu ani slychu. Maili nie pisalem, bo najwidoczniej nie ma to sensu. No coz trzeba bedzie poczekac do poniedzialku, chyba ze dzisiaj w nocy o 3 nad ranem zrobia przelewe do MB, tak pisal jeden user, ze niby o tej robia.

#691492 20/10/2006 19:26
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Quote
Moze daja prezenty ale nie raz sie myla. W srode rano wyplacilem kase na moneybookers i jeszcze nie mam na koncie a chcialem pograc na weekend. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

to po co wyplacales, na moneybookers sie nie gra tongue

#691493 20/10/2006 19:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Quote
No to najwidoczniej im sie burdelik zrobil. Ja rowniez nie dostalem wyplaty na MB, a wyplacalem w srode, co do zwrotu z LM tez ani widu ani slychu. Maili nie pisalem, bo najwidoczniej nie ma to sensu. No coz trzeba bedzie poczekac do poniedzialku, chyba ze dzisiaj w nocy o 3 nad ranem zrobia przelewe do MB, tak pisal jeden user, ze niby o tej robia.
Ostanie moje wypłaty byly ksiegowane miedzy 1.00 - 3.00,
wiec moze jest szansa jeszcze przed weekendem

#691494 20/10/2006 19:36
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
po emailach bonus jest na koncie , ale mogli napisać ,że przyznają do 36 godz. i byłoby po temacie

#691495 20/10/2006 21:19
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Quote
Quote
Quote
Moze daja prezenty ale nie raz sie myla. W srode rano wyplacilem kase na moneybookers i jeszcze nie mam na koncie a chcialem pograc na weekend. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Ja wyplacalem w srode okolo 21 i tez jeszcze nie doszlo, a liczylem ze bedzie na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wyslales im jakiegos meila?
pozdro


napisalem meila ale zero odpowiedz jak nie bede mial siana na weekend to ich chyba roz"""""" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

jesli do tej pory ci nie wyplacili to nastapi to dpoiero w poniedzialek
w weekendy nie pracuja

wlasnie ze pracuje, bo raz sie zdzowilem ze dostalem wyplate w niedziele rano

#691496 21/10/2006 08:06
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
Wysłanych kilka maili i zwrotu kasy wciąż nie ma!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> expekt

#691497 21/10/2006 09:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
O dziwo wyplacili dzisiaj sianko. Jestem zaskoczony brawo!

#691498 21/10/2006 09:29
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
O dziwo wyplacili dzisiaj sianko. Jestem zaskoczony brawo!

Normalna mi tez o 3 w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#691499 21/10/2006 15:11
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
czy jeżeli jeszcze nie dali mi bonusa a ja teraz zagram za depozyt to coś się stanie złego?czekam od wczoraj,dzisiaj dużo meczy a bonusa nie dostałem do tej pory.

#691500 21/10/2006 20:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Witam
mam dosc nie typowe pytanie ,a mianowiecie jaka najnizsza stawka mozna gracw ekspie ??
2zl to minimum czy mozna zagrac np za 0.50gr?

#691501 21/10/2006 20:18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Quote
czy jeżeli jeszcze nie dali mi bonusa a ja teraz zagram za depozyt to coś się stanie złego?czekam od wczoraj,dzisiaj dużo meczy a bonusa nie dostałem do tej pory.

Mozesz zagrac, bonus Ci dopisza.

#691502 21/10/2006 20:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Czy nie da sie wplacic i wyplacic kasy do i z Expektu bez prowizji karta? Nawet do najlepszej teoretycznie Visy doliczaja sobie oplaty 'manipulacyjne' - brrr jak ja tego nie lubie tej pazernosci - jak uwazaja ze beda na mnie zarabiac powinni robic wszystko zebym sie czul jak u siebie w domu a oni takie cuda odwalaja - to buk nadajacy sie na republike bananowa a nie UK

#691503 21/10/2006 21:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Witam
mam dosc nie typowe pytanie ,a mianowiecie jaka najnizsza stawka mozna gracw ekspie ??
2zl to minimum czy mozna zagrac np za 0.50gr ?


z tego co sie orjentuje to NIGDZIE za polowe grosza zagrac sie nie da, w expie minimalna stawka jest (chyba) 50 groszy

#691504 21/10/2006 22:00
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Trzeba bylo grac ze nie strzelą oba zespoly to byscie sobie spokojnie wygrali tak jak ja:) Zalapalem sie na kurs 2.00:)

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1