|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42 |
Mi tez jeszcze nie zwrocili. No ale pisali, ze w ciagu 48 godzin. No to maja jeszcze kilka godzin. Pozniej trzeba bedzie napisac maila jakby co. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
też czekam na zwrot 40 zł. już 2 emaile wysłałem , po co pisali , że bedą zwroty na drugi dzień na koncie ? minus dla buka -
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
a mi 2 razy zwrocili... ciekawe kiedy sie zorientuja i zabiora 40 PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
Moze daja prezenty ale nie raz sie myla. W srode rano wyplacilem kase na moneybookers i jeszcze nie mam na koncie a chcialem pograc na weekend. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Ja wyplacalem w srode okolo 21 i tez jeszcze nie doszlo, a liczylem ze bedzie na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wyslales im jakiegos meila? pozdro napisalem meila ale zero odpowiedz jak nie bede mial siana na weekend to ich chyba roz"""""" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
Moze daja prezenty ale nie raz sie myla. W srode rano wyplacilem kase na moneybookers i jeszcze nie mam na koncie a chcialem pograc na weekend. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Ja wyplacalem w srode okolo 21 i tez jeszcze nie doszlo, a liczylem ze bedzie na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wyslales im jakiegos meila? pozdro napisalem meila ale zero odpowiedz jak nie bede mial siana na weekend to ich chyba roz"""""" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> jesli do tej pory ci nie wyplacili to nastapi to dpoiero w poniedzialek w weekendy nie pracuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
Moze daja prezenty ale nie raz sie myla. W srode rano wyplacilem kase na moneybookers i jeszcze nie mam na koncie a chcialem pograc na weekend. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Ja wyplacalem w srode okolo 21 i tez jeszcze nie doszlo, a liczylem ze bedzie na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wyslales im jakiegos meila? pozdro napisalem meila ale zero odpowiedz jak nie bede mial siana na weekend to ich chyba roz"""""" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> jesli do tej pory ci nie wyplacili to nastapi to dpoiero w poniedzialek w weekendy nie pracuja o boże co za firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> debile pisza ze wyplacaja w ciagu 48 h juz dawno minelo do poniedzialku to minie 96 h i bez siana na weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
No to najwidoczniej im sie burdelik zrobil. Ja rowniez nie dostalem wyplaty na MB, a wyplacalem w srode, co do zwrotu z LM tez ani widu ani slychu. Maili nie pisalem, bo najwidoczniej nie ma to sensu. No coz trzeba bedzie poczekac do poniedzialku, chyba ze dzisiaj w nocy o 3 nad ranem zrobia przelewe do MB, tak pisal jeden user, ze niby o tej robia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Moze daja prezenty ale nie raz sie myla. W srode rano wyplacilem kase na moneybookers i jeszcze nie mam na koncie a chcialem pograc na weekend. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> to po co wyplacales, na moneybookers sie nie gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
No to najwidoczniej im sie burdelik zrobil. Ja rowniez nie dostalem wyplaty na MB, a wyplacalem w srode, co do zwrotu z LM tez ani widu ani slychu. Maili nie pisalem, bo najwidoczniej nie ma to sensu. No coz trzeba bedzie poczekac do poniedzialku, chyba ze dzisiaj w nocy o 3 nad ranem zrobia przelewe do MB, tak pisal jeden user, ze niby o tej robia. Ostanie moje wypłaty byly ksiegowane miedzy 1.00 - 3.00, wiec moze jest szansa jeszcze przed weekendem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
po emailach bonus jest na koncie , ale mogli napisać ,że przyznają do 36 godz. i byłoby po temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Moze daja prezenty ale nie raz sie myla. W srode rano wyplacilem kase na moneybookers i jeszcze nie mam na koncie a chcialem pograc na weekend. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Ja wyplacalem w srode okolo 21 i tez jeszcze nie doszlo, a liczylem ze bedzie na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wyslales im jakiegos meila? pozdro napisalem meila ale zero odpowiedz jak nie bede mial siana na weekend to ich chyba roz"""""" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> jesli do tej pory ci nie wyplacili to nastapi to dpoiero w poniedzialek w weekendy nie pracuja wlasnie ze pracuje, bo raz sie zdzowilem ze dostalem wyplate w niedziele rano
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
Wysłanych kilka maili i zwrotu kasy wciąż nie ma!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
O dziwo wyplacili dzisiaj sianko. Jestem zaskoczony brawo!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
O dziwo wyplacili dzisiaj sianko. Jestem zaskoczony brawo! Normalna mi tez o 3 w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61 |
czy jeżeli jeszcze nie dali mi bonusa a ja teraz zagram za depozyt to coś się stanie złego?czekam od wczoraj,dzisiaj dużo meczy a bonusa nie dostałem do tej pory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Witam mam dosc nie typowe pytanie ,a mianowiecie jaka najnizsza stawka mozna gracw ekspie ?? 2zl to minimum czy mozna zagrac np za 0.50gr?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
czy jeżeli jeszcze nie dali mi bonusa a ja teraz zagram za depozyt to coś się stanie złego?czekam od wczoraj,dzisiaj dużo meczy a bonusa nie dostałem do tej pory. Mozesz zagrac, bonus Ci dopisza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Czy nie da sie wplacic i wyplacic kasy do i z Expektu bez prowizji karta? Nawet do najlepszej teoretycznie Visy doliczaja sobie oplaty 'manipulacyjne' - brrr jak ja tego nie lubie tej pazernosci - jak uwazaja ze beda na mnie zarabiac powinni robic wszystko zebym sie czul jak u siebie w domu a oni takie cuda odwalaja - to buk nadajacy sie na republike bananowa a nie UK
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam mam dosc nie typowe pytanie ,a mianowiecie jaka najnizsza stawka mozna gracw ekspie ?? 2zl to minimum czy mozna zagrac np za 0.50gr ? z tego co sie orjentuje to NIGDZIE za polowe grosza zagrac sie nie da, w expie minimalna stawka jest (chyba) 50 groszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Trzeba bylo grac ze nie strzelą oba zespoly to byscie sobie spokojnie wygrali tak jak ja:) Zalapalem sie na kurs 2.00:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|