Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
#691525 27/10/2006 10:39
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
w regulaminie nie ma nic o tym napisane, że trzeba tylko 1X2, ale myślę, że warto byłoby napisać do supportu i się upewnić

Pisał ktoś? Można zatem grac "podpórki" czy same 1x2? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Swoją drogą to troche niedopracowany ten regulamin skoro nie ma tak ważnej kwestii (rodzaju zakładu) poruszonej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#691526 27/10/2006 11:02
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Ja napisałem, czekam na odpowiedź

#691527 27/10/2006 11:07
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
jak nie ma dokladnych warunkow obrotu to tylko lepiej dla nas bo potem buk nie ma prawa sie odwolac a jak wiemy buki ucza sie na bledach

#691528 27/10/2006 11:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Witam,

Wszystkie zaklady z oferty na dana lige kwalifikuja sie do promocji.

Przepraszam za czas oczekiwania


Pozdrawiam,

Malgorzata Radecka

Support
Expekt.com Ltd


już wszytsko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#691529 27/10/2006 13:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Fajnie by było gdyby przedłużyli promocje tak jak kiedyś kilkarazy w roku ogłaszali koniec promocji i następnie dawali taką samą. Nie zdążyłem sie zarejstrować i wpłacić tam kasy a w 2 dni (do 31 - poniedzialek i wtorek) jest ryzyko czy dojdzie kasa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

#691530 27/10/2006 13:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 72
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 72
Hej

Dostal ktos maila z prosba wypelnienia ankiety majacej poprawic oferte. Za wypelnienie ankiety bonus 20 zl. Ciekaw jestem czy to nie jakis spam.

#691531 27/10/2006 14:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
ja nic nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Sprawdź z jakiego adresu e-mail przyszła ta wiadomość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#691532 27/10/2006 14:23
Dołączył: Sep 2006
Posty: 239
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 239
Ohoho skoro mozna grac wszystko to wpłace kase do nich i zagram (real, chelsi i jakas podpórka we włoszech) i mam nadzieje ze poraz kolejny wyjde na plus z ich promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#691533 27/10/2006 14:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Ej , panowie.. Ponoć z Expa nie można wypłacić więcej na mb , aniżeli się przez mb wpłaciło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

to prawda?

mam na myśli moneybookers...

#691534 27/10/2006 15:01
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Ej , panowie.. Ponoć z Expa nie można wypłacić więcej na mb , aniżeli się przez mb wpłaciło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

to prawda?

mam na myśli moneybookers...
nieprawda

#691535 27/10/2006 15:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
to dobrze czepek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dzięki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#691536 27/10/2006 16:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Witam
Mam taki problem nie pierwszy raz juz wyplacam kaske na konto ale nie z tego buka i na poczte przyslali mi meil ze kakse juz wyslali 2 dni temu dzis napisali jak sie o nie upomnialem to napisali ze chyba bank blokuje i zadzwonilem do banku Tam powiedzieli ze na koncie nie mam blokad i jesli by kaska dotarla do banku to od razu bylaby zaksiegowana a wiec co mi radzicie aha i poprosilem o skan przelewu od expekta i zobaczymy co dalej
p.s czy ktosmial takiego kota z nimi i co zrobic w takeij sytuacji?????

#691537 27/10/2006 22:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Ohoho skoro mozna grac wszystko to wpłace kase do nich i zagram (real, chelsi i jakas podpórka we włoszech) i mam nadzieje ze poraz kolejny wyjde na plus z ich promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

o jakiej promocji mowa? mógłbyś mi wyjaśnic o co chodzi?

#691538 27/10/2006 22:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Ohoho skoro mozna grac wszystko to wpłace kase do nich i zagram (real, chelsi i jakas podpórka we włoszech) i mam nadzieje ze poraz kolejny wyjde na plus z ich promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

o jakiej promocji mowa? mógłbyś mi wyjaśnic o co chodzi?

http://www.expekt.com/pagecontent/pagecontent.jsp?pageid=1727

az tak ciezko wejsc na strone glowna i przeczytac o promocjach?

#691539 28/10/2006 06:39
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
Quote
Ej , panowie.. Ponoć z Expa nie można wypłacić więcej na mb , aniżeli się przez mb wpłaciło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

to prawda?

mam na myśli moneybookers...
nieprawda
jednak to prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
fajna promo, do 100 na czysto bez ryzyka można wyjąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#691540 28/10/2006 08:59
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Quote
Witam
Mam taki problem nie pierwszy raz juz wyplacam kaske na konto ale nie z tego buka i na poczte przyslali mi meil ze kakse juz wyslali 2 dni temu dzis napisali jak sie o nie upomnialem to napisali ze chyba bank blokuje i zadzwonilem do banku Tam powiedzieli ze na koncie nie mam blokad i jesli by kaska dotarla do banku to od razu bylaby zaksiegowana a wiec co mi radzicie aha i poprosilem o skan przelewu od expekta i zobaczymy co dalej
p.s czy ktosmial takiego kota z nimi i co zrobic w takeij sytuacji?????
ponawiam pytaanie

#691541 28/10/2006 17:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Mam nadzieję że mi nie zabiorą różnicy między wypłaconą kwotą , a możliwą do wypłacenia kwotą , tylko wróci na konto...

#691542 28/10/2006 17:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Mam nadzieję że mi nie zabiorą różnicy między wypłaconą kwotą , a możliwą do wypłacenia kwotą , tylko wróci na konto...

lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pisałem to i sobie pomyślałem , że sprawdze co sie dzieje na skrzynce mailowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

zaglądam , a tam pozdrowienie od moneybookers i informacja że moje konto zasiliła kwota 512.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czyli jednak wychodzi na to że czepek miał rację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#691543 28/10/2006 17:50
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
cały czas piszecie o jakeis promocji, przeszukalem cala strone expekta i nie moge jakos znalesc dzialu z informacjami o aktualnych promocjach

wiem ze pare postow nade mna jest link, ale jest to link do wersji angielskiej, pzdr

#691544 28/10/2006 19:56
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
na głównej stronie masz info o bonusach

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1