|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
w regulaminie nie ma nic o tym napisane, że trzeba tylko 1X2, ale myślę, że warto byłoby napisać do supportu i się upewnić Pisał ktoś? Można zatem grac "podpórki" czy same 1x2? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Swoją drogą to troche niedopracowany ten regulamin skoro nie ma tak ważnej kwestii (rodzaju zakładu) poruszonej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Ja napisałem, czekam na odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
jak nie ma dokladnych warunkow obrotu to tylko lepiej dla nas bo potem buk nie ma prawa sie odwolac a jak wiemy buki ucza sie na bledach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Witam,
Wszystkie zaklady z oferty na dana lige kwalifikuja sie do promocji.
Przepraszam za czas oczekiwania
Pozdrawiam,
Malgorzata Radecka
Support Expekt.com Ltd już wszytsko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Fajnie by było gdyby przedłużyli promocje tak jak kiedyś kilkarazy w roku ogłaszali koniec promocji i następnie dawali taką samą. Nie zdążyłem sie zarejstrować i wpłacić tam kasy a w 2 dni (do 31 - poniedzialek i wtorek) jest ryzyko czy dojdzie kasa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 72 |
Hej
Dostal ktos maila z prosba wypelnienia ankiety majacej poprawic oferte. Za wypelnienie ankiety bonus 20 zl. Ciekaw jestem czy to nie jakis spam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
ja nic nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Sprawdź z jakiego adresu e-mail przyszła ta wiadomość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 239 |
Ohoho skoro mozna grac wszystko to wpłace kase do nich i zagram (real, chelsi i jakas podpórka we włoszech) i mam nadzieje ze poraz kolejny wyjde na plus z ich promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Ej , panowie.. Ponoć z Expa nie można wypłacić więcej na mb , aniżeli się przez mb wpłaciło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
to prawda?
mam na myśli moneybookers...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Ej , panowie.. Ponoć z Expa nie można wypłacić więcej na mb , aniżeli się przez mb wpłaciło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
to prawda?
mam na myśli moneybookers... nieprawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
to dobrze czepek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzięki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Witam Mam taki problem nie pierwszy raz juz wyplacam kaske na konto ale nie z tego buka i na poczte przyslali mi meil ze kakse juz wyslali 2 dni temu dzis napisali jak sie o nie upomnialem to napisali ze chyba bank blokuje i zadzwonilem do banku Tam powiedzieli ze na koncie nie mam blokad i jesli by kaska dotarla do banku to od razu bylaby zaksiegowana a wiec co mi radzicie aha i poprosilem o skan przelewu od expekta i zobaczymy co dalej p.s czy ktosmial takiego kota z nimi i co zrobic w takeij sytuacji?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ohoho skoro mozna grac wszystko to wpłace kase do nich i zagram (real, chelsi i jakas podpórka we włoszech) i mam nadzieje ze poraz kolejny wyjde na plus z ich promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> o jakiej promocji mowa? mógłbyś mi wyjaśnic o co chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ohoho skoro mozna grac wszystko to wpłace kase do nich i zagram (real, chelsi i jakas podpórka we włoszech) i mam nadzieje ze poraz kolejny wyjde na plus z ich promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> o jakiej promocji mowa? mógłbyś mi wyjaśnic o co chodzi? http://www.expekt.com/pagecontent/pagecontent.jsp?pageid=1727az tak ciezko wejsc na strone glowna i przeczytac o promocjach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Ej , panowie.. Ponoć z Expa nie można wypłacić więcej na mb , aniżeli się przez mb wpłaciło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
to prawda?
mam na myśli moneybookers... nieprawda jednak to prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> fajna promo, do 100 na czysto bez ryzyka można wyjąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Witam Mam taki problem nie pierwszy raz juz wyplacam kaske na konto ale nie z tego buka i na poczte przyslali mi meil ze kakse juz wyslali 2 dni temu dzis napisali jak sie o nie upomnialem to napisali ze chyba bank blokuje i zadzwonilem do banku Tam powiedzieli ze na koncie nie mam blokad i jesli by kaska dotarla do banku to od razu bylaby zaksiegowana a wiec co mi radzicie aha i poprosilem o skan przelewu od expekta i zobaczymy co dalej p.s czy ktosmial takiego kota z nimi i co zrobic w takeij sytuacji????? ponawiam pytaanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Mam nadzieję że mi nie zabiorą różnicy między wypłaconą kwotą , a możliwą do wypłacenia kwotą , tylko wróci na konto...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Mam nadzieję że mi nie zabiorą różnicy między wypłaconą kwotą , a możliwą do wypłacenia kwotą , tylko wróci na konto... lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pisałem to i sobie pomyślałem , że sprawdze co sie dzieje na skrzynce mailowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zaglądam , a tam pozdrowienie od moneybookers i informacja że moje konto zasiliła kwota 512.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czyli jednak wychodzi na to że czepek miał rację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33 |
cały czas piszecie o jakeis promocji, przeszukalem cala strone expekta i nie moge jakos znalesc dzialu z informacjami o aktualnych promocjach
wiem ze pare postow nade mna jest link, ale jest to link do wersji angielskiej, pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
na głównej stronie masz info o bonusach
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|