Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
#691565 30/10/2006 15:17
Dołączył: May 2005
Posty: 117
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 117
Mam prośbe czy mógłby ktos wkleic warunjki tej promocji wekendowej "bet safe" 9 mecze z trzech lig i zwrot 50% stawki) bo chciałbym wysłac im maila a ze swojej strony już to ściagneli i niewiem gdzie to pisać i co pisać

pozdro

Bonus: Unibet
#691566 30/10/2006 15:19
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
na mail supportu. Jest tylko jeden powiem dla ułatwienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#691567 30/10/2006 15:58
Dołączył: May 2005
Posty: 117
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 117
Dziękuję kolego za niesamowity błysk intelektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeżeli grasz w expekcie to powinnieneś wiedzieć, że na kazdą promocje jest inny mail i odpowiedni tytul maila w przypadku gdy rząda się zwrotu stawki.


Proszę zorientowanych o pomoc a panu juz dziekuję

#691568 30/10/2006 16:06
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Tam nie było nic o tym żeby maila wysyłać. Napisali, że sami zwrócą do 31.10.2006. Żadnego specjalnego linku też nie było...

#691569 30/10/2006 16:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Quote
To właświwie 1 raz kiedy musze negatywnie napisac o expekcie ale ta sytuacja jest dla mnie tak irytująca,że wezmę się za nią bardzo sumiennie.
Ex błędnie rozliczył mi zakład Turów AZS(wynik 76 57,według expekta 76-59)...to ,że rozliczenie trwało ponad dobę już pomijam bo mimo wszystko ta firma rozlicza się ze swoimi klinentami dość szybko.
Piszę im maila nr 1 informując o błędzie..odpowiadają:
Witam,

Skontaktujemy sie w Pana sprawie z dzialem wynikow celem rozwiazania
problemu.

Prosimy o cierpliwosc

No ok zaczekam ale przeciez korekta błędu to nie jest jakas skompilikowana operacja wiec pisząc im kolejną wiadomość pytam kiedy mogę spodziewać się prawidłowego rozliczenia zakładów które grałem z tym betem...
Ze strony expekta:

Podczas godzin pracy, od 9 rano, do 19 wieczorem, średni czas odpowiedzi na pytanie wynosi 15 minut, jeżeli dotyczy działu bukmacherskiego

Niestety kolejnej odpowiedzi już nie uzyskałem mimo kolejnych zapytań i uwag o ich nic nie znaczącą odpowiedz 1 pierwszym mailu...

Spróbowałem po angielsku ale maszynka wypluła mi tą samą odpowiedz tyle ,że w tym języku:

Dear Customer,

Thank you for contacting Expekt.com.

It will soon be paid out as 76-57.

We are sorry for any inconvenience.


Na kolejne pytania już nie odpowiedzieli...
Wkurwia mnie ich taka postawa i dlatego pójde dalej(zna ktos z Was jakieś ciekawe skandynawskie forum)
Na rynku skandynawskim to bardzo poważana firma i jestem pewien ,że na każde zapytanie klienta z tamtego rejonu Europy o cokolwiek to natychmiastowa i rzeczowa odpowiedź a nie jakaś sciema w stylu czekaj synku czekaj...

Ja powiem tyle expekt to niepowazna firma.
Zlecilem 4 dni temu wyplate z konta. Przez caly ten czas myslalem ze dzis kaska sie pojawi na mbanku bo slyszalem tu ze u kogos trwalo to dzien.
Jak sie zdziwilem wchodzac dzis na konto ze zostalo ono zablokowane!

Napisalem im maila standardowa maszynka napisala ze przekazuje sprawe do innego supportu. Potem na 3 kolejne maile nie odpowiadali wogule choc pisalem na angielski i polski support.

Zlecilem wyplate nakonto bankowe takze nie rozumiem w czym problem? mial ktos taka sytuacje? bo dla mnie to jest skandal...

Expekt powinien miec ocene F- na SBR

#691570 30/10/2006 17:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Dziękuję kolego za niesamowity błysk intelektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeżeli grasz w expekcie to powinnieneś wiedzieć, że na kazdą promocje jest inny mail i odpowiedni tytul maila w przypadku gdy rząda się zwrotu stawki.

jakbyś czytał regulamin promocji, z których zamierzasz skorzystać to byś wiedział, że teraz nie było osobnego maila podanego. Więc moja odpowiedź jak najbardziej była dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Nie musisz dziękować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#691571 30/10/2006 17:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Dziękuję kolego za niesamowity błysk intelektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeżeli grasz w expekcie to powinnieneś wiedzieć, że na kazdą promocje jest inny mail i odpowiedni tytul maila w przypadku gdy rząda się zwrotu stawki.

jakbyś czytał regulamin promocji, z których zamierzasz skorzystać to byś wiedział, że teraz nie było osobnego maila podanego. Więc moja odpowiedź jak najbardziej była dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Nie musisz dziękować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

czytac regulamin ?????????? kto teraz czyta regulaminy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> lepiej napisac na forum i czekac, az ktos odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#691572 30/10/2006 18:14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
Info o promocji 100% bonus zniknęło ze strony expektu, jednak była ona ponoć do 31 października. Ktoś wie czy nadal jest ona aktualna ?

#691573 30/10/2006 19:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Nie podoba mi sie ten expekt dlugo realizuja wyplaty do mb trwa ona od soboty i pieneidzy nie ma

#691574 30/10/2006 19:28
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Quote
Info o promocji 100% bonus zniknęło ze strony expektu, jednak była ona ponoć do 31 października. Ktoś wie czy nadal jest ona aktualna ?

Aktualna... wystarczy sie uwazniej przyjzec na głównej stronie...

#691575 30/10/2006 19:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Expekt wogule nie odpowiada na moje maile. Skandal.

#691576 30/10/2006 19:36
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
sory ze post pod postem ale czy jest tam jakis telefon? I jesli tak to czy gadaja tylko po angielsku?

#691577 30/10/2006 19:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Quote
Expekt wogule nie odpowiada na moje maile. Skandal.


kiedy pisales te meile ze nie odpisuja bo psize tam ze do 20 minut ale jak pisales po 19 to ci nie odpsiza dzisiaj

#691578 30/10/2006 19:48
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Quote
Quote
Expekt wogule nie odpowiada na moje maile. Skandal.


kiedy pisales te meile ze nie odpisuja bo psize tam ze do 20 minut ale jak pisales po 19 to ci nie odpsiza dzisiaj
pisalem kolo 15 dostalem jedno odpowiedz z automatu ze przekazuja do innego supportu list od nich byl po angielsku wiec pewnie przekazali do polskiego , tyle ze napisalem im wszystkie 5 maili po angielsku i dalej nic. Teraz wyslalem jeszcze jeden zobaczymy czy odpowiedza...

od 15 do 19 mieli 4h zeby odpowiedziec choc glupie pocalj mnie w d... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nie mam slow na tego buka

#691579 30/10/2006 20:04
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
P
member
member
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
własnie dzis mialem wplacic pieniadze do expekta ale jak poczytalem co sie dzieje z tym ich supportem to jednak obrzydzilo mnie to a co sadzicie o betson a moze jakis inny bu bardzo mi zalezy o szerokiej ofercie na NBA
dziekuje za podpowiedzi:)

#691580 30/10/2006 20:32
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Myślę że betsson jest dużo gorszy, tam to sie dopiero włosy jeżą na glowie.
odpowiedzi od expekt przychodzą prędzej jak w temacie podacie swoje ID z expektu

#691581 30/10/2006 20:36
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
P
member
member
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
doradzasz wplacic?bo nie wiem gdzie mysle jeszcze nad 10bet ale skusil mnie bonus 100% w expekcie
prosze o podpowiedz;) poniewaz nie korzystalem jeszcze z uslgu expekta

#691582 30/10/2006 23:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
Nie podoba mi sie ten expekt dlugo realizuja wyplaty do mb trwa ona od soboty i pieneidzy nie ma

wpłaty z MB do Expa są realizowane w kilka sekund, niestety na wypłate do MB trzeba czekać 2 dni bankowe , czyli jutro popołudniu lub ewentualnie dopiero w środe będziesz miał kase na koncie w MB.

#691583 31/10/2006 08:35
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
działa wam expekt ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#691584 31/10/2006 09:30
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ok już działa, jakaś zawiechę mieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1