|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Kupie/sprzedam MB oczekuje inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
KUPIE sporo MB , 1-1,3 tys zł , wpłacam na dowolne konto , jestem zweryfikowany , 6780633 jak nie chcesz zostać oszukany mieć pewne pisz do mnie , zapraszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Sprzedam 163 zł na MB wzamian Mbank.pisac na pw
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Sprzedam 163 zł na MB wzamian Mbank.pisac na pw Transakcja z userem Cool 1921 na kwote 80 zł pozostalo mi 80 zł!!!! pisac na pw nie biore prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51 |
Potwierdzam. Błyskawicznie i bezproblemowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Posiadam okolo [color:"red"] 2000zl [/color] na MoneyBoobers chetnie wymienie sie na mbank , Chetnych prosze o wiadomosc na priv lub gg2927907, [color:"red"] Nie pobieram zadnych prowizji [/color] , wplacam drugi. Wiele udanych wymian za soba... [color:"red"] Jestem zweryfikowany [/color] na stronie [color:"blue"] Kanciastego [/color] [color:"blue"] ==================================================== [/color] [color:"red"] Oszuści: DJ_Marycha, *Major*, typexx, Jamajka, Katalonya, Mauro,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
KUPIE sporo MB , 1-1,3 tys zł , wpłacam na dowolne konto , jestem zweryfikowany , 6780633 jak nie chcesz zostać oszukany mieć pewne pisz do mnie , zapraszam. zapraszam chcesz miec pewne , to wal , do mnie , ewentualnie troche poczekasz ale bez nerwów. jestem zwer.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Udana wymiana z HRABIA_JOHN. Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Kupie/sprzedam MB oczekuje inteligo Wiele udanych wymian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
gg 1335680
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Sprzedam nadal 80 zł ktore posiadam na MB. Pisac na pw. ( Mbank lub ING)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
chetnie kupie doladowania do telefonu w sieci Orange 25zl - GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486 |
Kupie/sprzedam MB oczekuje inteligo Wiele udanych wymian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
gg 1335680 udana wymiana z cambell na 100zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Udana wymiana z HRABIA_JOHN. Polecam Oczywiscie potwierdzam wymiane i polecam uzytkownika innym z tego forum, pelen profesjonalizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , Wiele wymian za soba oj wiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , Zweryfikowany na stronce kanciastego... )
[color:"green"]$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$[/color]
GG 7995932 & PRIV pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R Udana i szybka wymiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/quote] Zostało jeszcze troche środkow...zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Posiadam środki na MB, w zamian oczekuje inteligo
Wplacam wylacznie jako drugi, oplata za MB pol na pol,
kontakt gg 4214791
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Potrzebuje 40 zl na mBank. Płace moneybookers. Wpłacam 2, jestem zweryfikowany. GG: 2896350. Dosyc pilne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Posiadam srodki na MB na sprzedaz - GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 29 |
Posiadam środki na MB, w zamian oczekuje inteligo
Wplacam wylacznie jako drugi, oplata za MB pol na pol,
kontakt gg 4214791 Polecam poszlo bezprolblemowo. Wymana na kwote 80zł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Posiadam środki na MB, w zamian oczekuje inteligo
Wplacam wylacznie jako drugi, oplata za MB pol na pol,
kontakt gg 4214791 Polecam poszlo bezprolblemowo. Wymana na kwote 80zł Udana wymiana z userem EDGAR_TYCHY
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589 |
Sprzedam 33funty(194zł) z Neteller Kase przyjmuje na Moneybookers. Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego. Moje gg: 5994756
Kase wysyłam jako drugi
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|