|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ta od kurtuła to zezowata. Teraz zeza się laserowo usuwa za kilka kafli w godzinę. Pewnie jej kurtuła opłaci to za kilka dni na insta nie będzie miała zeza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ta od kurtuła to zezowata. Teraz zeza się laserowo usuwa za kilka kafli w godzinę. Pewnie jej kurtuła opłaci to za kilka dni na insta nie będzie miała zeza. ciekawe czy będzie robić wszystkie zdjęcia od nowa bez zeza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
chyba coś forum szwankuje, post wyświetlił się 6 razy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
może nasze forum tez atakuje ktoś z ISIS
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ten fejbuk to wiem, że powstał żeby rozmawiać ze sobą i takie tam, twitter żeby napisać jakąś ciekawą wiadomośc albo sie pochwalić, że zrobiło się coś ciekawego, jak np. Kuźniar, że odzienie jak już pochodzi to do sklepu w Ameryce zwraca.
A ten instagram to po co to jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
może nasze forum tez atakuje ktoś z ISIS wystarczy jedna pw
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
fajna łazienka na zdjęciu w szesnastym rzędzie od góry, pierwsze z prawej marmurowa wanna nie tylko do kąpania, coś pięknego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
Ten fejbuk to wiem, że powstał żeby rozmawiać ze sobą i takie tam, twitter żeby napisać jakąś ciekawą wiadomośc albo sie pochwalić, że zrobiło się coś ciekawego, jak np. Kuźniar, że odzienie jak już pochodzi to do sklepu w Ameryce zwraca.
A ten instagram to po co to jest? zamiast albumu do zdjeć to przechowujesz tam zdjęcia ale nie jestem pewny insta gram na czym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
chyba coś forum szwankuje, post wyświetlił się 6 razy Prawie idealne cytowanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ten fejbuk to wiem, że powstał żeby rozmawiać ze sobą i takie tam, twitter żeby napisać jakąś ciekawą wiadomośc albo sie pochwalić, że zrobiło się coś ciekawego, jak np. Kuźniar, że odzienie jak już pochodzi to do sklepu w Ameryce zwraca.
A ten instagram to po co to jest? żeby pokazywać jakie się ma zajebiście chujowe życie w formie fotoplastikonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
fajna łazienka na zdjęciu w szesnastym rzędzie od góry, pierwsze z prawej marmurowa wanna nie tylko do kąpania, coś pięknego 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
wybierasz się prosiaczku na derby ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
chyba coś forum szwankuje, post wyświetlił się 6 razy Prawie idealne cytowanie  jakby była zwykła myszka to byłoby spoko, a tym przyciskaniem i przesuwaniem palca ....to nie wychodzi zawsze jak się chce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Jak one tam wrzucają jakieś zdjęcia z lustra ... Za moich czasów robiło się zdjęcie rodziny, na weselach przed oczepinami jak jeszcze każdy w marynarce był (przed 12 zdjąc nie było można), teraz w ogóle bez marynarek na zamążpójście przychodzą i w koszuli wyciągniętej ze spodni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
co to kurwa za moda, żeby sobie te mysie mordy doklejać na zdjęciach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jakby była zwykła myszka to byłoby spoko, a tym przyciskaniem i przesuwaniem palca ....to nie wychodzi zawsze jak się chce [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Jak one tam wrzucają jakieś zdjęcia z lustra ... Za moich czasów robiło się zdjęcie rodziny, na weselach przed oczepinami jak jeszcze każdy w marynarce był (przed 12 zdjąc nie było można), teraz w ogóle bez marynarek na zamążpójście przychodzą i w koszuli wyciągniętej ze spodni. [img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSMcWZlgmRhD59-xUXh2rO7UJe_dGVgRoWpuaPdee1KqT3zOZeC[/img]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Albo ta Delice wrzuca zdjęcie rozneglizowane po czym zdjecie z dzieckiem jakimś, po czym 2 rozneglizowane i z koleznką we windzie wypinajac tylek.
Zupełnie nieprofesjonalny album.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
co to kurwa za moda, żeby sobie te mysie mordy doklejać na zdjęciach tez mnie to wkurwia i te pieski z uszami i nosem co te jebane ameby mają w głowach
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|