Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
#69213 20/12/2004 09:04
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Quote
Quote
Quote
ale wtedy jest inny adres zamieszkania i nazwisko

I to dla expektu jest nie ważne, dla nich jest ważne że z jednego IP nie może być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Chyba wiekszosc tu piszacych, nie zetknela sie z tym o czym pisze, tylko cos tam gdzies slyszeli !!!
W expekt mozna miec kilka kont z jednego IP, w dodatku mozna miec rowniez ten sam IP i ten sam adres, i nie robia zadnych problemow.
Chodzi glownie o to, zeby kazdy klient expekt mial inne konto w banku. Reszte jak sie wczesniej zglosi mozna miec takie samo.


Ps.
expekt to najwieksi oszusci jakich znam !!!
ja tego (z)buka nikomu nie polecam.

Właśnie chodzi o to że się ja miałem taką sytuację, załozyłem konto na żonę z jej kontem bankowy i przy pierwszej wypłacie dostałem od expektu liścik o to żebym ja albo zona usuneli jedno konto.

Nie usunąłem i żony konto zawiesili więc nie pisz mi że słyszałem tylko coś............

Chyba że poprostu mnie się tylko to przydażyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#69214 20/12/2004 09:07
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Quote
Quote
Lajkonik kolega i jego dziewczyna grali z jednego komputera w expekt, on za wieksze sumy ona po kilka zlotych by zarobic sobie na kosmetyki. Konta na 2 rozne nazwiska, z 2 roznych kont bankowych wplaty i expekt nakazal im zamkniecie jednego. Wiec to chyba ty nie wiesz o czym piszesz

Ja do tej pory mam 3(slownie: trzy) konta(dwa na to samo nazwisko i adres) w expekt(w tym dwa aktywne) z jednego gospodarstwa(czyli mieszkania).
Zawsze przed zalozeniem wysylalem e-mail do nich i dostawalem odpowiedz ze nie ma sprawy.

pozdrawiam
lajkonik

Możesz mi napisać treść tego e-maila jaki do nich pisałem założę jeszcze raz drugie konto teraz na mamę. Zaraz po odpowiedzi opublikuję odpowiedź od nich zobaczymy kto ma rację

#69215 20/12/2004 09:13
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Właśnie chodzi o to że się ja miałem taką sytuację, załozyłem konto na żonę z jej kontem bankowy i przy pierwszej wypłacie dostałem od expektu liścik o to żebym ja albo zona usuneli jedno konto.

Nie usunąłem i żony konto zawiesili więc nie pisz mi że słyszałem tylko coś............

Chyba że poprostu mnie się tylko to przydażyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Nie bede cytowal mojego wczesniejszego postu, ale wspomnialem o "swoich" trzech kontach.
Z tego co piszesz, to ewentualnie moge dodac do moich wypowiedzi mala poprawke. Chodzi o to ze wyplata byla na razie tylko na jedno konto. Wiec byc moze w tym momencie bym tez dostal e-mail. Ale tego nie wiem. Jak do tej pory z wszystkich kont bez problemu mozna korzystac.

pozdrawiam
lajkonik

#69216 20/12/2004 09:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
romanokey - wlasnie probowalem znalezc ten list, ale widocznie juz zostal skasowany. To bylo juz okolo rok temu. Ale na pytanie czy moga byc dwa-trzy konta z tego samego komputera, odpowiadali ze tak, musi tylko kazdy klient miec swoje osobiste konto w banku(inne niz pozostali).

lajkonik

#69217 20/12/2004 10:49
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Quote
romanokey - wlasnie probowalem znalezc ten list, ale widocznie juz zostal skasowany. To bylo juz okolo rok temu. Ale na pytanie czy moga byc dwa-trzy konta z tego samego komputera, odpowiadali ze tak, musi tylko kazdy klient miec swoje osobiste konto w banku(inne niz pozostali).

lajkonik

Proponuję Ci napisać jeszcze raz i opublikuj odpowiedź na forum, Odpowiedź będzie nie nie można.

Spróbuj, a przekonasz się

#69218 20/12/2004 11:08
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Proponuję Ci napisać jeszcze raz i opublikuj odpowiedź na forum, Odpowiedź będzie nie nie można.

Spróbuj, a przekonasz się

romanokey - ale po co mam pisac, skoro nie planuje zakladac nowego konta i nikomu tego (z)buka nie polecam.
A wiec reasumujac wszystkie wypowiedzi na ten temat, oczywiscie zwracam honor za posadzenie kogokolwiek o pisanie nieprawdy.
Z wypowiedzi przytoczonych tutaj, widac ze firma expekt jest firma ktora nie ma chyba zadnych stalych zasad i zmienia sobie je dowolnie w kazdym momencie tak jak im pasuje zeby tylko wydrzec klientowi "ostatnia zlotowke".
Np. zeby wplacic kase to mozna miec dwa konta, ale zeby wyplacic kase to juz dwa konta to przekret.

Za to moje stanowisko jest stale i uwazam ze expekt to najwieksi oszusci jakich spotkalem.

pozdrawiam
lajkonik

#69219 20/12/2004 14:22
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Na to wychodzi że Ty masz trochę racji i ja, mi usuneli konto i odpowiedź przyszła negatywna co do dwóch kont z jednego IP a Tobie innaczej. Szkoda się przegadywać jak każdy wie że Expekt nie należy do 1 dziesiątki najlepszych bukmacherów.

Pozdrawiam Ciebie i wszystkich niezadowolonych z Expektta, resztę też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#69220 20/12/2004 18:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
no dobra, a co w przypadku gdy jestesmy z NAT-em (siec osiedlowa) i jeden IP ma ze 100 komputerów.
co zrobi expekt lub inny buk gdy z tego samego IP bedzie grało pare osób. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#69221 20/12/2004 18:12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
A ja mam pytanko z troche innej beczki.Mianowicie jak expekt rozlicza handicap?
Może na przykładzie :
stawiam na druzyne X handicap -1
drużyna X wygrywa 1:0
Expekt traktuje zakład jako przegrany i....no właśnie czy nie powinno być zwrotu stawki?
Dlaczego pytam ano dlatego że za bardzo się nie znam na handicapach ale wyczytałem coś takiego:
Ten handicap może być też podany jako 0:1. Stawiając na druzynę X: jeśli drużyna X wygra różnicą dwóch bramek albo wyżej to cały Twój zakład wygrywa. Jeśli drużyna X wygra różnicą jednej bramki to cała Twoja stawka jest zwracana.

#69222 20/12/2004 19:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
Tak dlugo na forum i takie pytanie?

Bo trzeba odroznic handicap azjatycki od europejskiego. I ti expekt nie jest zadnym wyjatkiem i traktuje handikapy jak kazdy inny bul. To co opisales na koncu swojej wypowiedzi to handicap azjatycki.

To co co zargales to byl handicap europejsci i dlatego przegrales. Poddstawowa sprawa to w handicapach europejskich nie ma zwrotow ( wybrywasz lub przegrywasz) i obstawiasz trzy opcje. W handicapach azjatyckich sa zwroty i obstawisz dwie opcje. To pokrotce, wszystko odnoscnie handicapow masz wyjasnione na stronie glownej mecz.pl

Last edited by ali; 20/12/2004 19:19.
#69223 20/12/2004 19:34
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Długość na forum nie zawsze równa się znajomości wszystkich tematów.I nie mam na myśli w tej chwili wcale tylko siebie ale "inne gwiazdki".

Nie grywałem po prostu do tej pory handicapów i tyle.(skoro nie gram to się nie interesuje tematem)
Natomiast co do opisu na głównej stronie mecz.pl problem w tym ,że ona opisuje zdaje się tylko handicapy azjatyckie, a expekt oferuje jak zauważyłeś (i ja już teraz też :-) ) również europejskie.

No nic trzeba się uczyć różnych rozwiązań :-)

THX i pozdrawiam

#69224 20/12/2004 19:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
Handicap europejski polega tylko i wylacznie na dodawaniu wyniku poczatkowego ( czyli takiego z jakim zawierany jest zaklad) wyniku koncowego.
Handicap europejski mozesz postawic jak normalny zaklad czyli zwyciestwo gospodarzy, remis, zwyciestwo gosci.
I tak jezeli stawiasz na gosci z handicapem 0:1 a mecz konczy sie wynikiem 1:0 dla gospodarzy to dla ciebie wynik meczu jest remisowy 1:1 czyli przegrywasz, gdybys postawil na gospodarzy tez bys przegral, jedynie obstawienie remisy byloby zakladem wygranym.

Czyli jeszcze raz handicap x:y
wynik meczu z:v
rozliczenie twojego zakladu x+z:y+v

Jezeli stawiales na gospodarzy to x+z musi byc wieksze
jezeli na remis x+z=y+v
jezeli na gosci y+v musi byc wieksze
abys wygral.

#69225 20/12/2004 20:00
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Quote
Handicap europejski polega tylko i wylacznie na dodawaniu wyniku poczatkowego ( czyli takiego z jakim zawierany jest zaklad) wyniku koncowego.

Przegrany zakład plus twój pierwszy post wszystko już mi wyjaśnił.Mimo wszystko raz jeszcze THX za "rozpiske" być może i innym się przyda (w zasadzie jestem pewien że tak)

#69226 20/12/2004 20:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Chodz gram dopiero krotki okres czasu... gralem progresja i kiedy trzeba bylo postawic 1000zl na kupon to od razu strona zaczela sie sypac i do disiaj nie moge postawic tych 1000zl. Pisalem do nich - odp standartowa - przeciez wszystko dziala. Chce postawic zaklad za 50zl, owszem da sie. I teraz mam pytanie: Czy istnieje buk w ktoym bez problemu bede mogl postawic ok. 1000zl na zaklad i posiadac ok 3000zl bezpiecznie na koncie, no i jeszcze te limity:/? Unibet wyglada fajnie?


moze to niewygodne ale czemu nie postawisz 20 razy po 50? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#69227 20/12/2004 20:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witam

Nadrobilem zaleglosci i poczytalem sobie troche w tym temacie. Odpukac nie mialem jeszcze z Expektem zadnych problemow, zadnych oszustw, nic. Wyplacalem ostatnio pieniadze, dosc spore kwoty w tysiacach zlotych i wszystko przevieglo bez zadnych zgrzytow, 2-3 dni i przelew byl na koncie. Takze nie narzekam.

PS. Jesli ktos z Expekta to przeczytal to niech szybko zapomni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

#69228 21/12/2004 19:46
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
mam pytanko....

jeżeli w meczu padnie remis i będzie dogrywka

a ja postawiłem, ze druzyna wygra, bo nawet nie mozna stawiac remisow

i ona wygra tylko że po dogrywce

to co zakład przegrany?


chodzi o koszykowke

Last edited by kamasssss; 21/12/2004 19:46.
#69229 21/12/2004 19:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
wynik po dogrywce

#69230 21/12/2004 19:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
Tak, expekt rozlicza mecz wlaczajac dogrywke.
Czytajcie regulaminy (choc wszystkim wiadomo ze expektk potrafi krecic)
Koszykówka
Rezultaty razem z dogrywkÄ….
NBA: Co najmniej 43 minuty spotkania muszą być rozegrane, aby mecz został uznany za ważny. Jeżeli tak się nie stanie, wszystkie zakłady zostaną uznane za ważne i kurs będzie ustalony do 1.00.
Mecz musi się odbyć o wyznaczonej dacie (lokalnego czasu) aby zakłady były ważne. Jeżeli spotkanie jest odwołane albo przełożone, wszystkie zakłady są uznane za ważne i kurs zostaje ustalony do 1.00.
Zakłady na ilość punktów, zostają uznane za ważne i kurs ustalony jest do 1.00, jeżeli zespoły osiągną wynik remisowy.
Zakłady na powyżej/poniżej, zostają ustalone do kursu 1.00 jeżeli wynik finałowy dokładnie odpowiada liczbie punktów określonych w zakładzie.

#69231 21/12/2004 19:58
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
fajnie

bo wszedł z dogrywką

#69232 21/12/2004 20:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Expekt-bez żadnych zastrzeżeń;plus to b.szybkie dopisywanie do konta kasy w wypadku wygranej;limity w wiekszości anulowane;minus to nieco uboga oferta na handi i over/under
(szczególnie p.ręczna).Wypłata z konta max 2 dni robocze

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, rymoholik, forty, kamel, betowiec), 850 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,673
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1