|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
wyrównany mecz w Białymstoku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
piękny prezent dla L od kolegów z białego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
PSV 11111
teraz gospodarze bamooo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
nie zagrałbym Romy dziś, tylko się głupot naczytałem na pewnej stronie, że osłabienia, że coś tam
szczerze jakbym mial zrobić bilans to to czytanie jest smudowe 50 na 50%, raz naprowadzi a drugi raz zrobi mętlik
wniosek: nie czytać tego gówna
wykasowane z ulubionych tajt tajt ciekawe czy buki czytajOOOOOOOOO
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3 |
Aker w Krakowie kiedys byłeś na Hutniku jak Ruch grał? nie mówie o słodkim Wentzlu czy jak to się pisze  byłem byłem jak Ruch walczył o utrzymanie. pierwsza połowa, Ruchu nic nie grał i przegrywał druga połowa, nagła odmiana Ruchu kosztem Hutnika, dziwny karny z kapelusza i wygraliśmy pamiętam że w ostatniej kolejce rzutem na taśmę utrzymaliśmy się kosztem Bełchatowa aaa i pamiętam zajebiste wuszty (kiełbasy) z grilla na stadionie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ja mam 0 wyjazdów. I co mi zrobicie?
To chyba ze liczyć repke to 1 (słownie jeden). Zalezy gdzie ,do Bratyslawy sie nie liczy  Belfast. Trochę się działo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
a w pizdu dobra kasa poszła prze Jage
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
piękny prezent dla L od kolegów z białego ja teraz tylko czekam co napisze Tazen  on już praktycznie księgował majstra w Białym a ja mu pisałem skończy się jak zwykle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
nie zagrałbym Romy dziś, tylko się głupot naczytałem na pewnej stronie, że osłabienia, że coś tam
szczerze jakbym mial zrobić bilans to to czytanie jest smudowe 50 na 50%, raz naprowadzi a drugi raz zrobi mętlik
wniosek: nie czytać tego gówna
wykasowane z ulubionych tajt tajt ciekawe czy buki czytajOOOOOOOOO eee tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
filipiak pewnie zmotywował swoich chłopaków
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
piękny prezent dla L od kolegów z białego W rzeczy samej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Aker w Krakowie kiedys byłeś na Hutniku jak Ruch grał? nie mówie o słodkim Wentzlu czy jak to się pisze  byłem byłem jak Ruch walczył o utrzymanie. pierwsza połowa, Ruchu nic nie grał i przegrywał druga połowa, nagła odmiana Ruchu kosztem Hutnika, dziwny karny z kapelusza i wygraliśmy pamiętam że w ostatniej kolejce rzutem na taśmę utrzymaliśmy się kosztem Bełchatowa aaa i pamiętam zajebiste wuszty (kiełbasy) z grilla na stadionie  chyba WURSTY
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
nie zagrałbym Romy dziś, tylko się głupot naczytałem na pewnej stronie, że osłabienia, że coś tam
szczerze jakbym mial zrobić bilans to to czytanie jest smudowe 50 na 50%, raz naprowadzi a drugi raz zrobi mętlik
wniosek: nie czytać tego gówna
wykasowane z ulubionych tajt tajt bo jak jeden ekspert mawia, trzeba analizowac matematycznie minimum 5 godzin jeden mecz i grac tylko wysokie kursy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
piękny prezent dla L od kolegów z białego ja teraz tylko czekam co napisze Tazen  on już praktycznie księgował majstra w Białym a ja mu pisałem skończy się jak zwykle 400% legia traci punkty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Aker w Krakowie kiedys byłeś na Hutniku jak Ruch grał? nie mówie o słodkim Wentzlu czy jak to się pisze  byłem byłem jak Ruch walczył o utrzymanie. pierwsza połowa, Ruchu nic nie grał i przegrywał druga połowa, nagła odmiana Ruchu kosztem Hutnika, dziwny karny z kapelusza i wygraliśmy pamiętam że w ostatniej kolejce rzutem na taśmę utrzymaliśmy się kosztem Bełchatowa aaa i pamiętam zajebiste wuszty (kiełbasy) z grilla na stadionie  kielbaski na HKS były wypasione 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Ja mam 0 wyjazdów. I co mi zrobicie?
To chyba ze liczyć repke to 1 (słownie jeden). Zalezy gdzie ,do Bratyslawy sie nie liczy  Belfast. Trochę się działo. To niezly miales debiut. Bylem,widzialem... z mostu skakalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
Ja mam 0 wyjazdów. I co mi zrobicie?
To chyba ze liczyć repke to 1 (słownie jeden). Zalezy gdzie ,do Bratyslawy sie nie liczy  Belfast. Trochę się działo. To niezly miales debiut. Bylem,widzialem... z mostu skakalemko-zak
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|