|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
39'Żółta Kartka Teodorczyk L. (Bójka)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
fai Liverpoolu opuszczaja stadion prawdziwi kibice Ci co śpiewają you never walk alone  a co spiewaja najwierniejsi fani bayernu? tez bym sie chciał posmiac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Bzyku BTSy predzej, zobacz dzis, Lazio wygralo ale Palermo i tak strzelili, wyjebki sa rzadziej, BTSy czesciej Ok, spróbujemy BTS w Genk-Mouscron 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
ja pierdziele Las Palmas gamonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
fai Liverpoolu opuszczaja stadion prawdziwi kibice Ci co śpiewają you never walk alone  a co spiewaja najwierniejsi fani bayernu? tez bym sie chciał posmiac  to samo przeciez to banda pikoli w supermarketach jeden chuj bayern / lfc czy utd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
fai Liverpoolu opuszczaja stadion prawdziwi kibice Ci co śpiewają you never walk alone  a co spiewaja najwierniejsi fani bayernu? tez bym sie chciał posmiac  to samo przeciez to banda pikoli w supermarketach jeden chuj bayern / lfc czy utd chelsea, city, tottenham, real, barcelona, bvb, atletico, psg itd wszystko banda pikoli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
fai Liverpoolu opuszczaja stadion prawdziwi kibice Ci co śpiewają you never walk alone  a co spiewaja najwierniejsi fani bayernu? tez bym sie chciał posmiac  znajdź sobie w google jak potrafisz używać internetu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
chelsea, city, tottenham, real, barcelona, bvb, atletico, psg itd wszystko banda pikoli  Nie mieszaj gowna z miodem boixos nois , ultrasur,frente dzialaja Sa zbanowani ale jezdza i sie udzielaja.Z nikad sie nie wziely uklady z LKS czy Ruchem Na psg banda piknikow ? Piorace sie nawzajem tigers vs BB ? Nie bardzo.Na bvb ultrasi dzialaja i angazuja sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
babka ze sklepu, nie moja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
beto będzie propsował urodę wooooooooooot ale
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
fai Liverpoolu opuszczaja stadion prawdziwi kibice Ci co śpiewają you never walk alone  a co spiewaja najwierniejsi fani bayernu? tez bym sie chciał posmiac  znajdź sobie w google jak potrafisz używać internetu nie napinaj sie, grzecznie zapytałem, fajnie posmiac sobie z klubu którego sie nie lubi abo nie jest sympatykiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
nie śmiałem się z klubu tylko z tego typu kibiców, którzy wychodzą jak nie idzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
chelsea, city, tottenham, real, barcelona, bvb, atletico, psg itd wszystko banda pikoli  Nie mieszaj gowna z miodem boixos nois , ultrasur,frente dzialaja Sa zbanowani ale jezdza i sie udzielaja.Z nikad sie nie wziely uklady z LKS czy Ruchem Na psg banda piknikow ? Piorace sie nawzajem tigers vs BB ? Nie bardzo.Na bvb ultrasi dzialaja i angazuja sie ja sympatyzuje i kibicuje 2-3 klubom europejskim, bez tam jakiegos przesadnego fanatyzmu, no i tam gdzie graja nasi, na ogół mam wyyebane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
nie śmiałem się z klubu tylko z tego typu kibiców, którzy wychodzą jak nie idzie spoko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
ja sympatyzuje i kibicuje 2-3 klubom europejskim, bez tam jakiegos przesadnego fanatyzmu, no i tam gdzie graja nasi, na ogół mam wyyebane i spoko.Jednak jak widac przy tych najwiekszych pilkarskich markach cos dzieje ,nie tak jak pizda blada w anglii. Z wlasnych wojazy powiem tak : bylem na kilkunatu meczach w UK,jedyny ciekawy to Anglia-Polska u23 w Wolverhampton. Reszta klimat jak na wibledonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
Las Palmas nie umoczyc tego tylko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja sympatyzuje i kibicuje 2-3 klubom europejskim, bez tam jakiegos przesadnego fanatyzmu, no i tam gdzie graja nasi, na ogół mam wyyebane i spoko.Jednak jak widac przy tych najwiekszych pilkarskich markach cos dzieje ,nie tak jak pizda blada w anglii. Z wlasnych wojazy powiem tak : bylem na kilkunatu meczach w UK,jedyny ciekawy to Anglia-Polska u23 w Wolverhampton. Reszta klimat jak na wibledonie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10 |
Triumf w MLS kto ma dobrą ekipę  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|