|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Skoro ma być w skali miesięcznej to bedzie w skali miesięcznej.Moja statystyka 0 win; 1 lost; overall 1; SR 0%;profit -1;ROI 0% seria:L a co do punktacji z Alkim to póki co jest 33:30 dla mnie, zakładamy że sezon wyścigów płaskich kończy się 15 listopada. pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Mimo nienajciekawszej oferty w dniu dzisiejszym pokuszę się o wystawienie typu dnia: 4.10 Southwell - CREE
jeżeli mozna sie jakiegoś konia obawiać w tym wyścigu to na pewno ALISTAIR JOHN i może trochę BOND PUCCINI pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Miesiąc się nie zaczął zbyt optymistycznie. Moja statystyka 0 win; 2 lost; overall 2; SR 0%;profit -2;ROI 0% seria:LL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Wracamy dzisiaj na "zielony" Musselburgh więc skuteczność powinna powrócić. Mój typ dnia: 2.30 Musselburgh - HOHLETHELONELY do walki mogą stanąć SALAASA i MUSICAL LAND
Poza konkursem i też gram: 2.00 KYLE OF LOCHALSH ew w tym biegu swoje mogą się też upomnieć:KING'S FABLE, VIRGINIA ROSE i SPORTING GESTORE
3.30 LYNDALEE win + ew ( przymierzałem go do typu dnia) Oprócz ww polecam GLENCAIRN STAR i tylko te dwa się liczą na celowniku
pozdr i czekam na przebudzenie Alkiego, za oknem zima ale typerzy nie mogą zasypiać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
czesc wszystkim
aura i temepratura za oknem spowalniaja procesy zyciowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, jednak byłoby dobrze rozgrzac atmosfere kilkoma trafnymi typami - a dzis zapowiada sie taka okazja
typ dnia
4.50 Wolverhampton - Vesuvio - ostatnio duet Hillsów okazał sie łaskawy dla Skunksa, licze ze dzis mnie pomogą.
@@@@@@@@@@
2.30 Musselburgh - HOHLETHELONELY--> natomiast ja upatruje wygrana dla Hurricane Thomas(IRE)
Skunks Twoj ruch
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
No to się cieszę ,że Alki powrócił. Ja oczywiscie nie lubię grać przeciwko Hillsom ale w tym wypadku jestem zdecydowany: 4.50 Wolverhampton - FLYING GOOSE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Moja statystyka 1 win; 2 lost; overall 3; SR 33%;profit -1;ROI 0% seria:LLW W pojedynku z Alkim 35:30 dla mnie. A jutro Breeders Cup pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
witam, Zanim bedziemy się pasjonować wyścigami światowej "śmietanki" na torze Churchills Downs odbedą się ciekawe biegi w Windsorze.
Mój typ dnia: 1.20 Windsor - NOW LOOK OUT ma co prawda godnego bedacego w gazie konkurenta ATLANTIC LIGHT lecz...
i poza konkursem : 12.50 Windsor- Zdecydowanie KYLE mimo że wielu zwolenników w grze bedzie miał SUNOVERREGUN
2.30 Windsor- ORCADIAN musi odeprzeć ataki CENTAURUS i mu się to uda
3.05 Windsor- Nie mam wątpliwości GREAT BRITAIN
3.40 Windsor- Bardzo liczę PEPPERTREE LANE lecz to trudny bieg gdzie na pewno nie odpuści SCRIPTWRITER .
Alki twoja akcja, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Wczorajszy dzień nie należal do mnie zdecydowanie. Moja statystyka 1 win; 3 lost; overall 4; SR 25%;profit -2;ROI-50% seria:LLWL
Zatem dzisiaj jak to ostatnio staje się powoli regułą, wyścigi płaskie odbywają się w "piaszczystym" LINGFIELD Mój typ dnia: 4.00 MADAME MEDUSA Gra bedzie się opierać o HEAVENS WALK lecz stawiam zdecydowanie na kobyłkę w siodle Darryl Holland.
w innych gonitwach: 2.00- Bitym faworytem jest debiutujący LACEWORK Sir M.Stout'a , ja nieśmiało zwracam uwagę na dwa inne konie które mogą się uplasować na płatnych msc-ch PENNY FROM HEAVEN i LADY TRAILL
3.00- Tutaj też wystartuje koń trudny do ogrania KYLES PRINCE do niego dostawiam SWEET INDULGENCE
3.30- Kolejny bieg z wyraźnym faworytem WOODNOOK ale nie będzie tak łatwo biegnie HURRY UP.
Alki , wczoraj znowu zaginąłes, nie rób nam tego więcej, jesteś nam potrzebny ze swoimi typami. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Przeceniłem Madame Mudusa a szczególnie chyba jej jeźdźca Darryl'a Hollanda i dlatego Moja statystyka 1 win; 4 lost; overall 5; SR 20%;profit -3;ROI-60% seria:LLWLL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, W ofercie dzisiaj mamy co prawda na nawierzchni A.W.T. ale kilka interesujacych biegów. Moje typy dnia: 2.30 Wolverhampton - SOL ROJO 4.45 Wolverhampton - TEMPLET
Obydwa konie wystawiam w konkursie z Alkim na którego odpowiedź mocno liczę. pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
witam ostatnio troche sie pozmienialo w moim grafiku, w zwiazku z tym nie bede mogl czynnie jak do tej pory uczestniczyc w typowaniu. nie oznacza to ze zaprzestaje pisania, bede kontynuaowal typowanie jednak nie z czesctotliwoscia spotykana dotychczas.
na dzis nie mam zadnego typu dnia, a tylko kilka ciekawych propozycji, ktore warto przeazalizowac (ja to uczynilem) i podjac decyzje.
szczegolne nadzieje wiaze z
1:20 Wolverhampton - Zalkani 4:45 Wolverhampton - Finished Article - EW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
witam ostatnio troche sie pozmienialo w moim grafiku, w zwiazku z tym nie bede mogl czynnie jak do tej pory uczestniczyc w typowaniu. nie oznacza to ze zaprzestaje pisania, bede kontynuaowal typowanie jednak nie z czesctotliwoscia spotykana dotychczas.
na dzis nie mam zadnego typu dnia, a tylko kilka ciekawych propozycji, ktore warto przeanalizowac (ja to uczynilem) i podjac decyzje.
szczegolne nadzieje wiaze z (kolejnosci nie jest przypadkowa !!!):
1:20 Wolverhampton - Zalkani EW 2:30 Wolverhampton - Sol Rojo EW - Skunks zgadzam sie z Toba w calosci 3:40 Wolverhampton - Some Diva EW 4:45 Wolverhampton - Finished Article - EW 1:30 Kempton - Fun Time - EW 5:15 Wolverhampton - Unrestricted EW
jak mozna wydedukowac odpowiedz na typy dnia Skunksa to
4.45 Wolverhampton - TEMPLET ---> Finished Article
3:40 Wolverhampton - Some Diva --> Some Diva - a wiec nie bierze udzialu w konkursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, jak dzisiaj nie "rozbierzemy" buków to chyba nigdy. O 4.45 twój FINISHED ARTICLE jest moim drugi koniem do gry a kurs jaki jest na niego każdy wie dlatego:
Dubla , która może zrujnowaj buków ( jak wejdzie) : 2.30 wolverhampton - SOL ROJO 4.45 wolverhampton - TEMPLET ; FINISHED ARTICLE
wkład minimalny 2 Euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Jeszcze muszę uporządkować sprawy zwiazane z konkursem. Wchodzi gonitwa: 4.45 TEMPLET ------>FINISHED ARTICLE i 1.20 REGENCY RED (ja) --------> ZALKANI ( Alki) no to moc wrażeń nas czeka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
stan konkursu na dzis Skunks - Alki 1-1, zaktualizuj ogolny stan gdyz zgubilem sie przy stanie 33-30 dla Ciebie.
Podsumowujac moje propozycje, przyznam ze nie spodziewałem sie tak obecujacego wyniku
1:20 Wolverhampton - Zalkani EW - drugi 2:30 Wolverhampton - Sol Rojo EW - drugi 3:40 Wolverhampton - Some Diva EW - wygrana 4:45 Wolverhampton - Finished Article - EW - siodmy 1:30 Kempton - Fun Time - EW - drugi 5:15 Wolverhampton - Unrestricted EW - siodmy
do jutra pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, Z calym szacunkiem twoje dzisiejsze typy byłu imponujące a już chciałeś "schować" się za szafę.Brawo!!! Natomiast moją całą filozofię gry "rozprowadził" OSOLOMIO zresztą zmdm.No coż miało być inaczej a tak portfel uszczuplony. Co do naszej rywalizacji po dniu dzisiejszym stan 36:31 dla mnie i jak wcześniej pisałem w tej edycji "ścigamy" się do 15.11. Jako że twoja forma wyśmienita będę musiał się bronić wszystkimi dostepnymi siłami. Mój bilans: 1 win; 6 lost; overall 7; SR 14%;profit -5;ROI-71% seria:LLWLLLL do jutra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Czasami dłuzsza przerwa dobrze nastraja oraz poprawia wyniki, czego przykładem były wczorajsze rezultaty w Wolves i Kempton. Na dzis jest jeden bieg po plaskim na piachu podobnie jak wczoraj rowiez w Wolves. Piach nie jest nawiezchnia na ktorej czuje sie wystarczajaco dobrze (narazie) dlatego zaweze swoje propozycje i nie bede załączał do typow dnia.
Sugeruje granie na samo Place, a bardziej odwazanym proponuje EW
4:20 Wolverhampton - Duty Free EW
ciao
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
witam, wyglada na to,że zapowiada sie dzisiaj cieżki dzień na piachu.Właściwie jest tylko jeden bity faworyt a mianowicie o 5.50 SMALL STAKES. Ja mimo duzego niezdecydowania na typ dnia wybrałem: 5.20 Wolverhampton - HERB PARIS oczywiście pretenduje w konkurskie Co do propozycji Alkiego , jego DUTY FREE bedzie pierwszą grą w tym biegu ja po cichu liczę na zaistnienie BORN WEST
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Niestety wczorajszy dzień nic pozytywnego nie wniósł do mojego portfela i tak: Mój bilans: 1 win; 7 lost; overall 8; SR 13%;profit -6;ROI-75% seria:LLWLLLLL A dzisiaj idziemy po kasę szeroką ławą.Wyjątkowo skupiam sie na jednym torze tj.Wolverhampton gdzie rozegranych będzie 8 interesujacych biegów z czego połowa jest obciażona bitymi faworytami. Mój typ dnia: 1.20 NIGHT PROSPECTOR bitym faworytem bedzie Trinculo 1.50 MAZIN LADY bitym faworytem będzie Yungaburra
Z pozostałych i poza konkursem: 2.50- Kolejny bity faworyt Prime Defender z którym zawalczy KOMPETE
3.55- To chyba najciekawszy bieg z bardzo wyrównaną stawką,lekką przewagę w grze mieć będzie z pewnością MISKINA , ja szczególną uwagę pragnę zwrócić na MOUNTAIN PASS i do pomocy MOZAKHRAF. życzę wielkich łowów pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|