|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Witam
1.20 NIGHT PROSPECTOR - dobrze wybrales, sam mialem podac ten typ jednak nie zdazylem, jednakze z mala roznica do grania na place ewentualnie EW. ale coz bylo minelo, nie rozawiamy o przeszłości tylko o tym co przed nami. A dzis zapowiada sie obifty dzien w wygrane i wyscigi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
analizujac typy SKunksa 1.50 MAZIN LADY - zgadzam sie iz kalcz moze naboric w tym biegu. jak sam napisales fawortyem jest "Yungaburra", ja ronwiez w niej widze zwysciezce, jednak nie pojde na łatwizne i nie bede typowal w tym biegu, moja odpowiedz nie bierze udzialu w konkursie. Pierwsza dwojke widze nastepujaco: 1. Yungaburra, 2. MAZIN LADY
moje propozycje
2:20 Wolverhampton - "Hunting Call" - faworty tego biegu, ja rowniez stawiam na niego
2:50 Wolverhampton - "Shebang" - EW, fawortyem biegu jest Prime Defender,
3:20 Wolverhampton - tutaj na uwage zasluguja dwa konie "Cross of Lorraine" sklanialbym sie do grania na Win, "Dichoh" tutaj zdecydowanie EW
4:25 Wolverhampton - "Ulysees", oczywiscie jako EW
i na zakonczenie dnia
6:20 Kempton - Grasp grany na EW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
krotko podsumuje dzien dzisiejszy, bez zadnych statystyk, tylko suche fakty
moje propozycje
2:20 Wolverhampton - "Hunting Call" - kompletny niewypał, faworyt na 9 pozycji 2:50 Wolverhampton - "Shebang" - EW, - niewiele brakowało, uplasowal sie na 4 tym 3:20 Wolverhampton - "Cross of Lorraine" sklanialbym sie do grania na Win, 3:20 Wolverhampton - "Dichoh" tutaj zdecydowanie EW
zabawna sytuacja, dwa typowane konie zajely dwa pierwsze miejsca, tylko w odwrotnej kolejnosci "Cross of Lorraine" - drugi "Dichoh" - pierwszy
4:25 Wolverhampton - "Ulysees", oczywiscie jako EW - siodmy 6:20 Kempton - Grasp ,grany na EW - ladne zakonczenie dnia wygrana
pozdrawiam do jutra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki,krótko mowiąc - wybornie.Jesteś w doskonałej formie a ja wrecz przeciwnie,przgrywam przez nosy i szyje.Wyglada na to,że trzeba grać przeciwko moim typom na lay. 1 win; 9 lost; overall 10; SR 10%;profit -8;ROI-80% seria:LLWLLLLLLL pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
z twoja forma nie jest zle, strzelasz bardzo blisko, naogol typowane rpzez ciebie konie plasuja sie w pierwszej trojce - moze gra na EW bylaby dobrym rozwiazaniem?
tymczasem ja typuje na dzis tak:
3:50 Lingfield - Vino, EW 4:20 Wolverhampton - Bentley Brook, EW - ciezki bieg, trudno bedzie wytypowac nr. 1 6:20 Wolverhampton - Flylowflylong, EW
Jesli ktos (Skunks) pokusi sie o komentarz badz sugestiw i wskazanie innego dobrego konia, bede wdzeczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
zupelnie umknal mi gdzies jeden typ, dodam jescze
1:50 Lingfield - Hurricane Spirit, sugeruje Win, choc zajecie miejsca w pierwszej 3 szacuje na 75-80%, wiec warto sie zastanowic co wybrac, moze EW?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Mój typ dnia: 3.50 Lingfield - VINO ( a dlaczego by nie?) Ojciec z synem brawurowo "wycinają" przeciwników, choć w tym biegu może być ciężko.
Alki, co do twojego typu HURRICANE SPIRIT to nie da się ukryć,że pobiegnie jako faworyt biegu a nic przyjemniejszego jak ograć faworyta dlatego ja daję BILLY RED mniej odważnie na place. Co do wyścigów w Wolverhampton odpiszę później
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
z twoja forma nie jest zle, strzelasz bardzo blisko, naogol typowane rpzez ciebie konie plasuja sie w pierwszej trojce - moze gra na EW bylaby dobrym rozwiazaniem?
tymczasem ja typuje na dzis tak:
3:50 Lingfield - Vino, EW 4:20 Wolverhampton - Bentley Brook, EW - ciezki bieg, trudno bedzie wytypowac nr. 1 6:20 Wolverhampton - Flylowflylong, EW
Jesli ktos (Skunks) pokusi sie o komentarz badz sugestiw i wskazanie innego dobrego konia, bede wdzeczny. O gon.3.50 się wypowiadałem ,jesteśmy zgodni.Natomiast: 4.20 wolves-zupełnie widzę tutaj inne rostrzygnięcie tzn. wygra POWER OF FUTURE i może do niego dojść SGT SCHULTZ 6.20 wolves.- tak samo niby faworytem jest twój FLYLOWFLYLONG ja natomiast optuję za RISK FREE i dla podpórki WESTERN ROOTS. Rekapitulując mamy dzisiaj trzy gonitwy w rozgrywce konkursowej: 1.50 Lingf. - HURRICANE SPIRIT ---->BILLY RED 4.20 Wolves.- BENTLEY BROOK ------->POWER OF FUTURE 6.20 Wolves.- FLYLOWFLYLONG-------->RISK FREE kto nie ryzykuje ten nie ma ( Alkiego typy z lewa) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, Mimo,że Hillowie zawiedli,to dzień czyba mozna uznać za udany,no i nadrobiłeś punkcik do mnie. W konkurie stan 37:33 dla mnie. I podsumuję mój bilans: 1 win; 10 lost; overall 11; SR 9%;profit -9;ROI-82% seria:LLWLLLLLLLL do jutra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Analizie podlegają dzisiaj dwa tory Southwell i Wolverhampton ( nawierzchnia pollytrack) Mój typ dnia: 1.10 Southwell -FEATHERLIGHT
do rozważenia czy zagrać polecam: 12.40 Southwell - STONEACRE GARETH place (będą jeszcz walczyć The Italian Job i Money For Fun)
1.45 Southwell- SHOW TRIAL place lub do wyboru BENTLEY place (slaba dość stawka a ja oczekuję progresji zwłaszcza od tego drugiego-bdb płatny)
2.55-Soutwell- (No to jest ciekawy wyścig, faworyt ze stajni Godolphin BOLD CRUSADER,biegnie też ulubiony przez Alkiego RAIN STOP PLAY,a odemnie SPEEDY SAM i MOI AUSSI)
wolverhampton dzisiaj jakoś mnie nie przyciąga,Alki jakbyś mógł od siebie coś a propo moich byłoby miło. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
czesc Skunks, witam pozostałych czytajacych dział
nie zdazylem z analiza, czesc z typowanych przez Ciebie biegow zakonczyla sie, ale zostały jeszcze 2 ktore mozna po krotce opisac,
1.45 Southwell- nie lioczylbym na zbyt wiele od BENTLEY, sytuacja lepiej wyglada z SHOW TRIAL, jednak ja na pierwszym miejscu dałbym szanse "Diminuto", para Trener i dzokej szczegolnie dobrze radza sobie czemu akurat nie tym razem nie mieliby zajac meijsca na pudle, szczegolnie ze stawka biegu nie jest wygorowana
2.55-Soutwell- faktycznie ciekawy wyscig, sa faworyci, jednak i oni potrafia zawodzic, odpuscilbym sobie granie wlasnie na nich, gdyz tu moze wydarzyc sie wszsytko, prawie kazda z biegnacych klaczy ma ronwe szanse. Tym razem obstawiam inaczej "RST" nie znalazl sie w moim koszyku, wybralem "Bold Marc(IRE)"
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
dzis raczej podchodze ostroznie do biegow, trudno jest mi wytypowac zdecydowanego pretendenta do wygranej. Mimo malo klarownej sytuacji zwracam uwage na:
3:30 Southwell Scuba, EW 4:50 Wolverhampton Winning Pleasure, EW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
jeszcze jedna uwaga odnosnie wyscigu
2.55-Soutwell-
wspomniales o BOLD CRUSADER, gram na niego tylko z malym wyjatkiem iz bedzie to zaklad na place,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Skunks, a jakie sa twoje zapatrywania na wspomniane przeze mnie konie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, z wymienionych przez Ciebie gonitw jesteśmy zgodni co do 3.30 Southwell- SCUBE - ty ostrożnie a ja będę go grał na win, potrzebowałem twojego potwierdzenia.
Natomiast o 4.50 w Wolverhampton skłaniał się do CHARLIE DELTA ale tylko place.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
wscieklosc chyba cie zjada?? Ah, niewiele brakowało, Scuba tylko drugi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Natomiast o 4.50 w Wolverhampton skłaniał się do CHARLIE DELTA ale tylko place. przyznam iz jesli spojrzymy na kursy to "Winning Pleasure" wydaje sie byc szalonym zakladem, gdzie CHARLIE DELTA powinna łatwo sie z nia rozprawic. Byc moze troche mnie ponioslo z gra na EW, odpuscilbym sobie i zagral na samo place, kurs jest imponujacy ok. 7. powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Trochę mnie zjada,ale.... zagrałem też na odegranie na place , więc chociaż nie straciłem. Za to w Wolverhampton o 3.50 otworzyłem dzień na koniu DESERT LEADER (place 4/1) i tak sobie pogrywam, zdecydowanie to dobry dzień pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Wczorajszy dzię pokazał,jak ważne są róznice kursów przed samą gonitwą.W ten własnie sposób udało się wyciągnąć parę groszy. mój bilans: 1 win; 11 lost; overall 12; SR 8%;profit -10;ROI-83% seria:LLWLLLLLLLLL W dniu dzisiejszym trzy tory A.W.T. rozrzucone w czasie. A że niedługo zaczynają się ścigać w Lingfield temu torowi poświęcę swoją całą energię. Typ dnia: 12.35 - CEREDIG (walczy o zwycięstwo z SUPREME KISS)
2.45 - ONENIGHTINLISBON (w biegu tym biegnie rewelacyjna YUNGABURRA -wczoraj wygrała w Wolverhampton,lecz w tym biegu jest już znacznie bardziej wymagająca stawka)
z pozostałych: 1.05- BUDDIES GIRL i FIRST PRINCESS (po równo do zwycięstwa)
1.40- CLEARING SKY - place (tutaj wszyscy zasadzają się na IMPERIUM, ja inaczej.)
3.20- QADAR -place (Niby VIKING SPIRIT i DON PELE a ja swoje boję się tylko TEXAS GOLD)
3.55 - STONEACRE LAD -ew (Bardzo wyrównany wyścig więc dlaczego nie mój,uwaga na MARKO JADEO)
Alki oceń krytycznie ,bo trzeba coś ukryć.
I jeszcze jedno:W miarę możliwości w ferworze walki jak dam radę postaram się korygować typy w czasie krótkim przed poszczególnym biegiem (różnice kursów,to co pisałem na wstępie) pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
12.05 - Lingfield - FULVIO -place
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
12.35-Ling. podtrzymuję CEREDIG,uwaga na debiut STACEYMAC
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|