|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
to dobrze, ze nie piszeme tylko dla siebie i Skunksa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zdecydowalem sie juz dzis podac kilka typow, gdyz prawdopodobnie jutro bede poza zasiegiem stacjonarnego Internetu. Postaram sie jednak zajrzec na forum chociaz na chwile.
Zobaczymy co sie urodzi z tak wczesnych zapowiedzi.
Southwell
3.35 - Linton Dancer - sugeruje gre na EW, dla mniej odwaznych place
Wolverhampton
3.50 - Mr Cellophane, place 5.50 - Cimyla, EW 6.20 - Ganymede, place
Skunks, jesli mozesz dodaj cos od siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Od siebie chciałbym na początek może dodać to,czy aby nie warto przeprowadzić ankietę czy jest zainteresowanie na forum naszą twórczością? Alki tak ja napisałeś na wyspach wyścigi konne to dyscyplina nr#1. Byłoby miło gdyby zwolennicy grania na wyścigi w UK się ujawnili ( Aandja -jest z nami) i poparli że warto.
Co do typów na dzisiaj, tworzę i niedługo zamieszczę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
zaglada sie zaglada , ja jako chlpoak ze Słuzewca bardzo boleje nad tym co sie tam obecnie dzieje , ale jeszcze jakos nie bardzo mam odwage zabrac sie za wyscigi w UK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mysle jednak ze to kwestia czasu i oczywiscie jakiejs wolniejszej gotówki :-) wiec taki apel : róbcie swoje Panowie :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Oczywiście, że tu zaglądamy i z typów korzystamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Od przyszłego roku może i ja się odważę podawać jakieś typy, na razie obserwuję i się uczę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
No to po niezbędnym wsparciu czas na typy. SOUTHWELL- 12.20- nie do gry 12.50-(faworyt biegu Windy Prospector- wstrzymuję się) 1.25- nie do gry 1.55- ABBEYGATE - place 2.30- SEA FROLIC - EW 3.00-(mocny faworyt Red River Rebel- bez mojego wsparcia) i z Alkim wymiana: 3.35 - Linton Dancer - sugeruje gre na EW, dla mniej odwaznych place-----> MON PETITE AMOUR -EW (jak tylko wypadnie Prince of Gold to moze być bogato)
sugestie na Wolverhampton wkrótce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Los okazał sie dla mnie łaskawy pozwalajac mi na rzucenie okiem na forum.
1.55- ABBEYGATE - place - bardzo ciezki wyscig, trudno pokusic sie o wybranie zwyciezcy, dlatego podobnie do Ciebie podam konia ktory powinien zajac miejsce od 1->3, zgadzam sie z twoim wyborem, od siebie dorzuce "Cragganmore Creek", ABBEYGATE powinine byc troche lepszy od mojej sugestii.
2.30- SEA FROLIC - EW - odpuszczam
szkoda ze nie podales biegow w Wolves, moglbym sie ustosunkowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki,moje typy na WOLVERHAMPTON- 5.20- LETHAM ISLAND - WIN (grożne Red Coronet i Princess Taylor) i co do twoich: 3.50 - Mr Cellophane, place---->FIGARO FLYER -place 5.50 - Cimyla, EW---->VIOLETTE - WIN (MÓJ TYP DNIA!!!) (policzy sie twoja Cimyla i Fusili) 6.20 - Ganymede, place---> nie gram
powodzenia dla wszystkich,wyścigi w Wolves zdecydowanie ciekawsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
3.00-(mocny faworyt Red River Rebel- bez mojego wsparcia) zapomnialem dodac ze licze tutj na Jazrawy, w koncu moze pokaze pazur i powalczy o wygrana. jednak tylko obejrze ten bieg bez emocjoonowania sie zakladami.
5.20- LETHAM ISLAND - WIN - nie gram tego biegu, za duza konkurencja.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
5.50 - Cimyla, EW---->VIOLETTE - WIN (MÓJ TYP DNIA!!!) (policzy sie twoja Cimyla i Fusili)
stawka jest bardzo wyrownana, tak jak wspomniales bieg bedzie rozgrywal sie miedzy w/w konmi.VIOLETTE jest silna i byc moze wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
podam jeszcze raz moje typy na dzien dzisijesyz z uwzglednienien pozostałych liczacych sie w stawce
Southwell
3.35 1. Linton Dancer, 2. Prince of Gold Wolverhampton
3.50 - 1. Mr Cellophane, 2. Witchry 5.50 - 1. Cimyla, 2.Violette 6.20 - 1. Ganymede, 2.Coppington Melody
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Los okazał sie dla mnie łaskawy pozwalajac mi na rzucenie okiem na forum.
1.55- ABBEYGATE - place - bardzo ciezki wyscig, trudno pokusic sie o wybranie zwyciezcy, dlatego podobnie do Ciebie podam konia ktory powinien zajac miejsce od 1->3, zgadzam sie z twoim wyborem, od siebie dorzuce "Cragganmore Creek", ABBEYGATE powinine byc troche lepszy od mojej sugestii. Alki,no to konkretnie dorzuciłes,brawo!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Los okazał sie dla mnie łaskawy pozwalajac mi na rzucenie okiem na forum.
1.55- ABBEYGATE - place - bardzo ciezki wyscig, trudno pokusic sie o wybranie zwyciezcy, dlatego podobnie do Ciebie podam konia ktory powinien zajac miejsce od 1->3, zgadzam sie z twoim wyborem, od siebie dorzuce "Cragganmore Creek", ABBEYGATE powinine byc troche lepszy od mojej sugestii. Alki,no to konkretnie dorzuciłes,brawo!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na betfair kurs skromny 23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
wczorajszy dzien był srednio udany tylko 50% skutecznosc
Southwell
3.35 1. Linton Dancer, przegrany (place lub EW) Wolverhampton
3.50 - 1. Mr Cellophane, trzeci (place) 5.50 - 1. Cimyla, pierwszy ( EW) 6.20 - 1. Ganymede, przegrany (place)
jestem pełen radosci bo nie czesto nadarza sie wytypowac konia z kursem 15, a zdarzenie takie mialo miejsce wczoraj. Typ był podany jako odpowiedz do analizy Skunksa, 1.55 "Cragganmore Creek". Byłbym bardziej szczeliwy gdyby bieg ten znalazł sie w mojej rozpisce w wyniku osobistego wpisu. Niestety nie zagralem tego konia jako Win, tylko delikatnie na place, ale i tak było warto.
Dzis wyscigi odbywaja sie po jednym płaskim torze w Kempton. Stawka w kazdym dzisiejszym biegu jest bardzo wyrownana - na poziomie analizy. Z pewnoscia na mecie okaze sie ze było inaczej, ale tak to bywa. Na dzis wybrałem tylko jeden bieg o 6.20
6.20 1. Lisathedaddy, Turn 'n Burn - widze tutaj dwa konie majace podobne szanse, w takim wypadku wybieram tego ktory ma wieskzy kurs tj. Turn 'n Burn (place).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, A ja wczoraj swoim typem dnia strzeliłem kulą w płot i niestety trwa to już zdecydowanie za długo. mój bilans: 1 win; 18 lost; overall 19; SR 5%;profit -17;ROI-89% seria:LLWLLLLLLLLLLLLLLLL
Alki już się otworzył na dzisiaj i jestem z nim wyjatkowo zgodny ponieważ też szczególną moją uwagę przykuwa gonitwa o 6.20 ale w przeciwieństwie do niego nie mam problemu z wyborem swojego faworyta: 6.20 Kempton -TURN'N BURN - win ( zdecydowanie!!!)
W dniu dzisiejszym o 5.20 pobiegnie od 5 startów niepokonany Eccollo- zobaczymy czy forma zycia i wszechczasów zostanie utrzymana.
pragnę zwrócić uwagę jeszcze: 3.50 - Art Gallery - place 5.50 - Blackmail - place pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6 |
Ja również śledzę wasze typy. A jak ustosukowalibyście się do tego co od jakiegoś czasy ma w ofercie betako- tj. pojedynki. Na dzisiaj są w grze: godziny wyścigów są w drukowanej ofercie, ale ogólnie zasada jest taka, że godzina zamknięcia zakładu o pięć minut wyprzedza start wyścigu.
WYSCIGI KONNE - POJEDYNKI - KTO LEPSZY (1) środa 22.11.2006 1 2 9503 13:40 MY WAY DE S. - pole (7) /KL 1.47 2.32 9504 13:40 REGAL HEIGH. - BLU TEEN /KL 1.85 1.75 9500 14:55 DEAD MANS D. - ELA RE /KL 2.15 1.55 9501 15:30 LIVERPOOL - BAYSIDE /KL 1.80 1.80 9502 16:05 JIMMY BOND - VICIANA /KL 1.80 1.80 WYSCIGI KONNE - POJEDYNKI - KTO LEPSZY (2) środa 22.11.2006 1 2 9505 14:45 SALINAS - ACETRACK /KL 2.20 1.52 9506 14:45 COACH LANE - MYSON /KL 1.99 1.64 9507 15:20 WEE ANTHONY - pole (9) /KL 2.88 1.31 9508 15:55 MISS ACADEM. - MUNTAMI /KL 1.80 1.80 9509 15:55 GURU - pole (7) /KL 6.00 1.06 9510 15:55 SAN ANTONIO - DARYAL /KL 2.35 1.46 9511 16:45 HALL OF FAME - pole (13)/KL 4.80 1.11 WYSCIGI KONNE - POJEDYNKI - KTO LEPSZY (7) środa 22.11.2006 1 2 9512 17:15 MR LOIRE - pole (9) /KL 3.20 1.25 9513 18:15 ECCOLO - pole (14)/KL 2.22 1.51 9514 18:15 HASSAAD - SINCERELY/KL 1.50 2.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
witam
Widze bałagan w ofercie Betako, nie ma podanych nazw torów, rzucili w oferte kilka koni, dla ktorych samemu trzeba dopasowac tor - niepodoba mi sie to.
Jesli tylko moglbys wyjansic co oznaczaja ponizsze zakłady
Z kim walczy np. MR LOIRE - pole (9) - czy walczy z koniem ktory ma wylososwany nr 9 na karcie startowej czy jest to moze nr boksu z ktorego startuje dany kon, lub cokolwiek innego?
WYSCIGI KONNE - POJEDYNKI - KTO LEPSZY (7) środa 22.11.2006 1 2 9512 17:15 MR LOIRE - pole (9) /KL 3.20 1.25 9513 18:15 ECCOLO - pole (14)/KL 2.22 1.51 9514 18:15 HASSAAD - SINCERELY/KL 1.50 2.25
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Skunks to dzis zapowiada sie wielkie fetowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jesli tylko dopniemy swego o 7.20 czasu polskiego.
Ecollo, nieasmowicie sie spisuje, jednak kiedys musi przyjsc kres, nie moze wygrywac w nieskonczonosc (albo i moze). Dzis kurs jest znacznie lepszy, gdyz stawka jest bardziej wyrownana, zobaczmy jak sie potoczą losy tego biegu - będę obserwował z uwagą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Monkey, Oczywiście gra na pojedynki jest powszechna np. w Betfair,jeżeli grasz w Betaco i chcesz mojej podpowiedzi to co do wyścigów będących przedmiotem mojej analizy wygląda to tak: WYSCIGI KONNE - POJEDYNKI - KTO LEPSZY (7) środa 22.11.2006 1 2 9512 17:15 MR LOIRE - pole (9) /KL 3.20 1.25 Mr Loire bity faworyt ale słaba jazda dlatego skłaniałbym się ku opinii,że ktoś go ogra. 9513 18:15 ECCOLO - pole (14)/KL 2.22 1.51 pisałem o tej gonitwie w swoich typach Eccollo w fenomenalnej formie lecz poprzeczka powieszona wysoko, proponuję odpuścić 9514 18:15 HASSAAD - SINCERELY/KL 1.50 2.25 ciekawa para bardzo wyrównana a,że kurs korzystniejszy na Sincerely zagrałbym ją. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
witam
Widze bałagan w ofercie Betako, nie ma podanych nazw torów, rzucili w oferte kilka koni, dla ktorych samemu trzeba dopasowac tor - niepodoba mi sie to.
Jesli tylko moglbys wyjansic co oznaczaja ponizsze zakłady
Z kim walczy np. MR LOIRE - pole (9) - czy walczy z koniem ktory ma wylososwany nr 9 na karcie startowej czy jest to moze nr boksu z ktorego startuje dany kon, lub cokolwiek innego?
WYSCIGI KONNE - POJEDYNKI - KTO LEPSZY (7) środa 22.11.2006 1 2 9512 17:15 MR LOIRE - pole (9) /KL 3.20 1.25 9513 18:15 ECCOLO - pole (14)/KL 2.22 1.51 9514 18:15 HASSAAD - SINCERELY/KL 1.50 2.25
pozdrawiam Alki,widzę że sie mijamy w postach. Na twoje pytanie.Pole oznacza wszystkie konie czyli z kimkolwiek przegra MR LOIRE to wygrasz zakład jeśli postawisz "pole"
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|