|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Cześć Alki, jak wspominałem dzisiaj jestem poza grą,dlatego odniosę się do twojego zapytania.Właściwie się nic nie zmieniło w mojej technice grania z tym tylko,że teraz na forum publikowałem tzw "hot horses" a wcześniej nie.Skutek jest taki,że raz moje "żelazne" typowane konie wchodzą innym razem te wyłowione. W kazdym bądź razie skutek się nie zmienił.Dlatego pozostanę przy swoim tradycyjnym przedstawianiu na forum typów chyba że będzie inna wola forumiczów. pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam wszystkich forumowiczów koniarzy, W dniu dzisiejszym mamy jeden tor płaski w Wolverhampton - nawierzchnia A.W.T. i tak już do połowy marca 2007. I tak wygląda dzisiaj moja gra:
3.45 - SUMMER OF LOVE - ew
4.20 - HURRY UP - place
4.50 - nie gram
5.20 - nie gram
5.50 - MIDDLEMARCH -EW
6.20 - KILDARE SUN - place pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Zwolenników wyścigów płaskich zapraszam dzisiaj do Wolverhampton ( tradycyjnie A.W.T.)
3.50 -GIANT SLALOM -place publiczność zgra z pewnością Vadinka
4.20- LONDOZI - WIN (TYP DNIA) ściga się z Fabine
4.50- LOVE DUBAI - place bardzo wyrównany bieg, cztery konie walczą o zwycięstwo
5.20- nie gram Sciga się gwiazda ostatnich startów niepokonany w czterech startach Eccollo- dla bardziej odważnych - lay
5.50- DANCE TO THE BLUES lub STEEL BLUE -place,wybor nalezy do Was, faworyt biegu City For Conquest
6.20- ICE AND FIRE -place wszyscy typerzy natomiast upatrują zwycięzce w którymś z pary Montage ,Art Historian.
Alki, pomożesz?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
czesc
Najwyzsza pora podsumowac rezultaty malej rywalizacji, w ktorej odniosles zwyciestwo, dokladnych wynikow nie znam, ale szacuje ze wynik był w granicach 36-31, moge sie mylic.
Postaram sie dac z siebie wszsytko w analziowaniu dzisiejszych biegow, a wyniyk tej analizy znajduje sie ponizej:
3.50- maiden, odpuszczam sobie 4.20- podobnie 4.50- Alittlebitleft, EW 5.20- Tous Les Deux, EW - Eccollo - a tutaj mysle podobnie gralbym na Lay, forma jest niesamowita, ale kon jest przeszacowany, zdecydowanie kurs powinien byc wyzszy niz 1.5, dlatego LAY 5.50- wole kupic kupon Lotto niz typowac w tym biegu 6.20- Zaville, place
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, Nasza rywalizacja zakończyła się rezultatem 37:33 dla mnie,niezła moja końcówka a Ty trochę odpuściłeś.
Kurczę liczyłem ,że potwierdzisz mi LONDOZI, no cóż polegam wyłącznie na sobie. I chyba pójdę naszym wspólnym tropem i zagram przeciwko ECCOLLO. pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Skunks, poprostu rewelacja, jesliby polaczyc nasze dzisijesze typy w calosci i zagrac kazdy z typ, to moznabylo zostac milionerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. gratuluej, i mam nadzieje ze czesc typow mimo zapowiedz grania na place zagrales chociaz na EW?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Alki, wczoraj faktycznie wygladały nasze typy bardzo solidnie,wniosek z tego,że "piach" nam nie szkodzi.Prawdziwą gwiazdą dla mnie byl jednak ECCOLLO w porażającym stylu piąte z rzędu zwycięstwo a mnie to niestety sporo kosztowało. moj bilans: 1 win; 16 lost; overall 17; SR 6%;profit -15;ROI-89% seria:LLWLLLLLLLLLLLLLL typy oczywiście później.Alki,twój ZAVILLE wyłuskany z pełną maestrią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Zajmijmy się torem w LINGFIELD 12.10- nie gram
12.40- nie gram
1.10 - FLUTTERING ROSE -EW ma do pokonania Shustraya
1.40 - HADATH - place
2.10 - QUADAR - EW bardzo zgrany będzie Areyoutalkingtome,policzy się jeszce Party Boss
2.40- ORCADIAN - WIN (typ dnia )
3.15- nie gram
3.45- NEARDOWN BEAUTY - WIN (typ dnia) do walki stanie All Queit
czekam na wsparcie Alki, typy na Wolverhampton później pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Moj punkt widzenia jest nieco odmienny, odniose sie do biegow w ktorych moge sie wypowiedziec
1.40 - HADATH - place ---> Mina , EW 2.10 - QUADAR - EW ---> Andronikos, EW 2.40- ORCADIAN - WIN (typ dnia ) ---> Orcadian, a to oznacz iz jestesmy zgodni
wkrotce moje typy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
kilka z wybranych biegow ktore szczegolnie zwrocily moja uwage
2.10 - Andronikos, EW 2.40- ORCADIAN - EW
Wolverhampton
4:10 - Right Option, EW 7.00 - Chookie Hamilton, EW 8.00 - Desert Lightning, place 9.30 - Night Prospector, place
A terez czekam na twoje propozycje Skunks, dodaj najlepiej odpowiedz do powyzszych typow, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Odpowiadam na Twoje typy Alki,
4:10 - Right Option, EW------->Featherlight EW 7.00 - Chookie Hamilton, EW--->Chookie Hamilton-win 8.00 - Desert Lightning, place-->Speagle place 9.30 - Night Prospector, place-->Night Prospector-EW na razie tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
pozwole sobie na podsumowanie dzisiejszego dnia - REWELACJA!!! zgodnosc sie oplaca
7.00 - Chookie Hamilton, EW--->Chookie Hamilton-win 9.30 - Night Prospector, place-->Night Prospector-EW
w jednym przypadku nie do konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
2.40- ORCADIAN - WIN (typ dnia ) ---> Orcadian
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki potwierdzam, Dodam od siebie,że wygrały też Fluttering Rose i Speagle. Nasza forma rośnie i oby tak jak wczoraj portfel pęczniał. mój bilans: 1 win; 17 lost; overall 18; SR 6%;profit -16;ROI-89% seria:LLWLLLLLLLLLLLLLLL moje typy dnia są ewidentną ciemną stroną mocy.
Dzisiaj odpoczywamy i na spacery wylegamy. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Korzystajac z okazji, iz dzis mam wolne w teori i praktyce, niedziela i brak wyscigow po plaskim. Postanowilem podsumowac podawane przeze mnie typy jako "typy dnia", ostatnia akutalizacja byla przeszło miesiąc temu, w mysli powiedznei lepiej pozno niz wcale, podaje statystyki na zakonczenie sezonu.
17 - WIN, 58 - LOST, Overall 75, SR 22%, profit -4.05 , ROI -5.4%
seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLLLLWLLWLLLLLW(LL)LLWLLLLWLLLLLLLLLLWLLLLWLL
Po mocnym uderzeniu na poczatku zmagan, mozna zauwazyc widoczny spadek formy pod koniec sezonu. Ciezko jest mi to wytłumaczyc, byc moze błedy w analizie lub kaprysne zachowanie konikow doprowadzily do straty -4.05. Strata nie jest duza, biorac pod uwage kursy na jakie sa grane konie, mozliwa jest ona do odrobienia w nastepnych 10 typach. Wiekszosc powyzszych biegow rozgrywana była na trawie, jak mozna było dowiedziec sie z tresci postow sezon w UK zakonczyl sie, poczatek zapowiadany jest na koniec marca.
Obecnie nie przerywam gry, w miare mozliwosci bede podawal typy na piach, natomiast całkowicie wykluczam z mojego grafika granie biegow przez płoty i przeszkody, stanowia one zupełnie inny rodzaj wyscigow.
Ostatnie kilka dni podawanych typow traktuje jako rozgrzewke przed stanowczym wejsciem do gry, chce zobaczyc jak kształtuje sie forma na piachu. Jak do tej pory szczescie sprzyja zarowno mnie i Skunksowi, wyniki sa obiecujace. Na koniec zycze Skunksowi i samemu sobie, samych dobrych wynikow w biegach po piachu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
W dniu dzisiejszym biegi odbywaja sie na dwoch torach. Czas rozpoczeciecia jest dosc wczesny stad i typy pojawiły sie wczesnie.
12.10 Southwell - Mountain Pass, EW 12.40 Southwell - Benny The Ball, EW 1.10 Southwell - Jilly Why, place
3.10, tutaj sytuacja jest podobno jaka mielismy kilka dni temu z Ecollo. Faworytem jest tu Trinity Rose, na drugim miejscu przewidywany jest rowniez "kwiecisty kon", Virginia Rose. Jesli ktos ma molziwosc zagrania u swojego buka dwojki, sugeruje aby tak zrobił.
2:30 Wolverhampton - Guadaloup, place
Skunks dzis, raczej nie podziele sie sugestiami dla twich typów, ciezko bedzie mnie zastac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Alki wszystko ładnie podsumował i określił swoja strategię na zimę.Ja w przeciwieństwie do niego w "ogniu" sezonu przeszkodowego nie wykluczam podawania typów lecz bazowe będą dla mnie również wyścigi po "piachu" Dzisiaj trochę przewrotnie ustosunkuję się tylko do typów Alkiego: 12.10 Southwell - Mountain Pass, EW --->QUIET READING -EW 12.40 Southwell - Benny The Ball, EW--->DESERT LIGHTNING-place 1.10 Southwell - Jilly Why, place---->BLYTHE SPIRIT- WIN
swoje typy jak się pojawią opublikuję później pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Do powyższych przemysleń dokładam: 2.10 Southwell - REINSTATED - win 2.40 Southwell - LEGEND HOUSE - win
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
podsumowanie jesiennej rozgrzewki na piachu, w zupełnosci mnie satysfakcjonuje
12.10 Southwell - Mountain Pass, EW - piaty 12.40 Southwell - Benny The Ball, EW - trzeci (na betfair kurs na place 2.98) 1.10 Southwell - Jilly Why, place - trzeci (na betfair kurs na place 3.5) 2:30 Wolverhampton - Guadaloup, place - trzeci (na betfair kurs na place 2.16)
prosta kalkulacja, jesliby policzyc to dzis jestem na małym plusie. mniej ostrozni ktorzy nie zaufali typom i zagrali na samo place, powinni byc wniebowzieci. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Ciekawi mnie czy ktos oporcz nas dwojga zaglada do tego działu? Czy wyscigi konne sa az tak mało popularna dyscyplina w naszym kraju. Znajomosc tego sportu jest nikła, jedyne wyscigi z wielkimi bolaczaki odbywaja sie od swieta na Słuzewcu, byc moze to jest główny powod dla ktorego z calego forum piszemy tu sobie we dwojke. Nieco inna sytuacja jest w UK, tak za piłka norza a moze nawet na rowni jest do dyscyplina narodowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
przepraszam za błedy ale pisałem na szybko, oczywiscie nie pilka norza tylko nozna.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|