|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Dziwny zakład, czyli jesli zagram na Mr Loire to tak jakbym mial grac na jego zwyciestwo po kursie 3.2 ??? Bo jesli pole oznacza ze z kimkolwiek przegra, to granie na Mr Loire oznacza ze bedzie pierwszy na mecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Odwoluje ostatni post, wszystko jest jasne, nie jest to zaden dziwny zaklad, poprostu jest to jak na Betfairze, zaklad na Back or Lay.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Dziwny zakład, czyli jesli zagram na Mr Loire to tak jakbym mial grac na jego zwyciestwo po kursie 3.2 ??? Bo jesli pole oznacza ze z kimkolwiek przegra, to granie na Mr Loire oznacza ze bedzie pierwszy na mecie? dokładnie to oznacza,sens ma w tym wypadku granie przeciw ( jezeli jesteś pewien że przegra) bo poniesiesz mniejszy wkład jak na Lay ( w Betfair)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Zaklady grane w Betako na Lay sa nieoplacalne ze wzgledu na marze bukamchera. Jesli patrzymy na wklad to roznica jest ogromna, gdyz granie za 10$ w Betako po kursie 1.25 przeciwko Mr loire, daje 2.5 zysku minus podatek. Aby wygrac 2.5 w Betfairze gramy na Lay przy kursie 3.5, w przypadku przegranej tracimy tylko 6.25, a wiec Betako jest grubo nieoplacalne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
innymi slowy grajac na Lay po kursie 3.5, aby wygrac 2.5 $, obstawiamy 6.25 po kurise 1.4 , Betako oferuje 1.25,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6 |
Z tymi opisami zakładów, to tak jak pisałem wcześniej - są w ofercie drukowanej (tzn.tor i godzina). Wracając do gonitw. Dzisiaj proponuję w Wolverhampton 6.20 Redwood Rocks i Stoic Leader Win (stawki proporcjonalnie do notowań, żeby ew.wygrana była równa dla obu koni) i dwójkę w boksie z tej pary (razy 2). oba konie notowane są ok. 5-5.5 , więc gram je po 10 unit + dw# (2 unit). Łączny wkład 24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
witam nowego milosnika wyscigow konnych!
wczorajszy dzien nie przyniosl wymiernego zysku (nie liczac doswiadczenia),
6.20 1. Lisathedaddy (drugi), Turn 'n Burn (czwarty) - zle wybralem, Turn 'n Burn nie spisał sie jak przewidywałem, ale było blisko.
na dzis przygotowałem ponizsze biegi, gram bardzo asekruacyjnie wszystkie konie na place oprocz Jordan's Light granego na EW.
15:45 Wolv Jordan's Light 16:20 Wolv Mastership 17:50 Wolv Cape Presto 18:20 Wolv Redwood Rocks
czekam na opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Przyłaczam się do mocnego powitania nowego (mam nadzieję stałego typera w naszym temacie UK ) a wracając do wczorajszego dnia nie wyglądało to wesoło Turn'.... zawiódł-poza płatnym msc , no i przegrał Eccollo - to naszczęście bez konsekwencji finansowych. Dzisiaj jak widzę skupiliście sie Panowie na gonitwie o 18.20 (o czym poniżej) Moje typy na dzisiaj WOLVERHAMPTON 3.45 - STEVEDORE -place (delikatnie) 4.20 - TIVERS SONG - EW (wyrównany bieg ale liczę go mocno) 4.50 - BORN WEST - WIN (wyscig 2-ków wiadomo,lecz czas żeby błysnął podopieczny Chapple-Hyama) 6.20- IMPERIAL LUCKY - place (Teoretycznie powinny rozegrać wyscig konie wskazane przez Monkeya i Alkiego tj.Stoic Leader i Redwood Rocks ja jednak spodziewam się tutaj dużego kotła i niespodzianki)
Co do reszty Alki twoich propozycji to 17:50 Wolv Cape Presto -------> CONJECTURE (lecz nie gram tego biegu) czekam na rewanż z opiniami pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Patrząc na powyższe spotkania nie zostało skomentowane tylko jedno
4.50 - BORN WEST - WIN (wyscig 2-ków wiadomo,lecz czas żeby błysnął podopieczny Chapple-Hyama)
Zgadzam sie z wyborem, mysle ze zwyciestwo w tym biegu zdobedzie wlasnie on. Natomiast drugim kandydatem do wygranej jest "Stanley George". To tyle w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
dobry wieczor, dla mnie rzeczywiscie dobry
15:45 Wolv Jordan's Light (grany na EW - drugi, calkiem niezle) 16:20 Wolv Mastership (drugi) 17:50 Wolv Cape Presto (drugi) 18:20 Wolv Redwood Rocks (siodmy, Skunks wywrozyles i przewidziales, )
do jutra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Dla mnie wieczór też dobry bo odegrałem się w ostatniej gonitwie.Jutro niestety mam przymusową pauzę,wyjeżdżam w Polskę.W sobotę wracam do Was. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6 |
Niestety nie mam za bardzo możliwości komentować w trakcie dnia zagrywek itp, dlatego ograniczam sie do porannych postów. Wczoraj poruta po całości, dzisiaj do analizy wpadł wyścig : Newbry 3:10. Obstawaim podobnie jak wczoraj dwie góry po 10 unit , tj: Balladeer i Mandingo Chief. Wyścig amatorski, odnoszę wrażenie że Kock i Lou potrzbują twardej jazdy, a będący w formie Kerstino ma zabójczą wagę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Ofera wyscigow jest dzis malo interesujaca, sposrod blisko 15 biegow wybralem tylko jeden, pozostałe wydaja sie byc bardzo wyrownane Typowanie takich biegow to loteria, co nie ma nic wspolnego z czysta kalkulacja.
2:50 Wolverhampton - Alasil, grany na EW, calkiem interesuajcy jest rowniez "Dancing Flame", sklanialbym sie w kierunku tego ostatniego lekko na place.
Chetnie odnioslbym sie do biegu opisanego przez monkey, ale to nie moja dziedzina.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Na poczatek zajme się torem w LINGFIELD,małe pola w wyscigach kreuja bitych faworytów w dniu dzisiejszym,sugeruję by grać dzisiaj przeciwko faworytom lecz nie pokuszę się o wskazanie w której gonitwie. Wybrałem: 1.30 - TEE OFF -EW (zdaje się,ze będzie to wyrównany wyścig,w którym Cesc ,Baylini będą przeszkadzać w/w)
2.00- PEREGRINE FALCON - WIN (kolejny bieg 2-ków w dniu dzisiejszym a że podopieczni M.Johnstona są w wybornej formie )
3.40-TOP SEED - place (ost.gra w tym biegu choć konik bardzo dobry,zdaje się że o notowaniach zadecydowała faktycznie beznadziejna jazda ale czyż koń nie może przynieść jeźdzca na płatnym msc który tylko zdoła się utrzymać w siodle i nie bedzie przeszkadzał?) oczekuję waszych opinii i typów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Czas na typy na gonitwy w KEMPTON 4.50-KYLLACHY STORM- place (mocny wydaje się tutaj Hucking Hill)
5.20-FOREIGN LANGUAGE -WIN (do pokonania Esthlos i Waafa)
5.50-CAPE GREKO-place
na razie tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
czesc wszystkim
Zaczne od podania moich typow, a nastepnie postaram sie krotko skomentowac typy Skunksa, podajac do kazdego z biegow po kilka propozycji.
3.10 Lingfield - Sea of Calm, EW 3.50 Kempton - Jordan's Light, place 8.30 Wolverhampton - Second Reef, EW
komentarz:
2.00- PEREGRINE FALCON - WIN -->> Habalwatan, place,
PEREGRINE FALCON , ma szanse na wygrana oceniam je najwyzej z calej stawki. Bieg bardzo wyrownany tylko jednej z biegnacych koni nie wygral swojego ostatniego biegu. zobaczymy.
3.40-TOP SEED - place -->> Nando's Dream, place opisales juz wszystko w tym temacie
4.50-KYLLACHY STORM-->> nie podejmuje sie graniea tego biegu 5.50-CAPE GREKO-place-->> podobnie jak wyzej,
ostatnie dwa biegi sa wyjatkowo trudne do grania.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Ostatni tor w dniu dzisiejszym WOLVERHAMPTON proponuję: 8.00 TANG - WIN (typ dnia!!!) (musi pokonać tylko Dress To Impress,nie liczę w tym biegu faworyta Mazin Lady )
Króciutko do typów Alkiego, 3.10 Lingfield - Sea of Calm, EW-->wyjątkowo podły bieg,każde rostrzygnięcie możliwe. 3.50 Kempton - Jordan's Light, place-->w trójce musi być 8.30 Wolverhampton - Second Reef, EW-->podobnie a może i lepiej jak wyżej.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
wczorajszy dzien wypadł przyzwoicie
3.10 Lingfield - Sea of Calm, EW , czwarty 3.50 Kempton - Jordan's Light, place, pierwszy 8.30 Wolverhampton - Second Reef, EW, drugi
dzis nie odbywaja sie biegi na płaskiej nawierzchni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
A dla mnie wczorajszy dzień wypadł fatalnie i dzisiejszy odpoczynek bezwzglednie wskazany. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Nowy tydzień, nowe pomysły i świeże checi na wygranie kilku $. Poniżej konie które pomogą w osiągnieciu wyznaczonego celu.
3.40 Kempton - Cool Isle, place 1.20 Wolverhampton - Blue Hedges, place 2.50 Wolverhampton - Fairdonna, place 4.50 Wolverhampton - Pop Music, place
Zmiana polega na graniu zakladów na Place. Decyzja została podjęta na podstawie skuteczności wcześniejszych biegów. Lepiej wygrać mniej niż przegrać, a tak czesto zdarzalo się w przypadku zakładów granych na EW. Do czasu, znaczącej poprawy wyników, będę preferował ten styl gry. Jednak nie powidziane iz niektóre typy będą grane tylko na EW.
pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|