Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
ja powoli szykuje sie do ataku Camp Nou, wszystko jest w powijakach, na pewno bedzie to runda wiosenna, jesli chodzi o bilety to koszty 35 ojro, niestety w gre nie wchodza mecze z Realem i LM, bo tam tylko socios, a i oni sie zabijaja. W przyszlosci pewnie bede czlonkiem klubu, na razie nie jestem, planuje pojedynczy wypad, na pewno fajnie by bylo wieksza grupa.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To na forum Barcelony z czym takim.

Klub kibica to skladka roczna bodajze 140euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mozna byc tez w krajowych fanklubach, wtedy sa zniki na biliety i latwiej dostepne, z forum fcbarca.com kilkanascie osob czlownkow fanklubu jedzie w listopadzie na mecz z Villareal


Wahi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
O GD czy LM np z Chelsea mozesz sobie zapomniec.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Troche mnie nie zrozumieliście jesli chodzi o F1.
Miałem na mysli, że lipa jest Hungaroring w porównaniu z innymi wyscigami. Ten kumpel jak pojechal poraz pierwszy to też do Budapesztu i był zachwycony, ale potem był jeszcze w Niemczech i Kataloni i mówił, że inna bajka. Ale ja nawet i na Węgry bym się przejechał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co do meczów Barcy to fakt na GD to raczej nie ma szans dostać biletów, co mnie ciekawi jest w Polsce kilka biur podróży co oferują wyjazdy na Gran Derby ??. Ale np. jak mój Brat był na Barca - Osasuna (3-0) chyba rok temu jakoś w podobnym okresie jak teraz mówił, że nie ma problemu z biletami, na meczu było tylko 60.000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> z czego podobno 1/3 turyści. Co do Anglii to tam nawet o wiele trudniej kupić bilety.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Mysle ze mozna sie wybrac w nastepnym sezonie na II ligowe derby lubelszczyzny Motor Lublin - Górnik Łęczna. Kto chetny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
Mysle ze mozna sie wybrac w nastepnym sezonie na II ligowe derby lubelszczyzny Motor Lublin - Górnik Łęczna. Kto chetny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Z checia bym zawital, ale Motor ponoc nie chce awansowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Najdrożej chyba wyjdzie z wielkich szlemów wimbledon, a to przeciez najbardziej wiejski turniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Piłka lata za szybko, gry tyle co kot napłakał, lipa nad lipy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Z wyjazdem na GP Hiszpanii w F1 to wcale nie jest taki głupi pomysł bo do Barcelony także dzięki tanim liniom można bardzo tanio się dostać, a mnie się tor Catalunya całkiem podoba, a przy okazji w ten sam weekend możnaby zaliczyć mecz FC Barcelona - Betis Sevilla - choć tutaj ne wiem jak wyglądałaby sprawa z biletami.
Mowa tu o weekendzie 12-13.05.2007

Są chętni na takie bardzo sympatyczne połoczenie?
Ja pierwszy...

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
Z wyjazdem na GP Hiszpanii w F1 to wcale nie jest taki głupi pomysł bo do Barcelony także dzięki tanim liniom można bardzo tanio się dostać, a mnie się tor Catalunya całkiem podoba, a przy okazji w ten sam weekend możnaby zaliczyć mecz FC Barcelona - Betis Sevilla - choć tutaj ne wiem jak wyglądałaby sprawa z biletami.
Mowa tu o weekendzie 12-13.05.2007

Są chętni na takie bardzo sympatyczne połoczenie?
Ja pierwszy...


druugi

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Quote
Quote
Ja bym na Rolanda pojechał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ciekawe jakie są koszty takiej imprezy.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nieźle, nieźle ... nie wiem tylko jak z kasą będę w maju :/

W lutym mam mini tournee po UK [w planach mecz Reading v Aston Villa i Huddersfield v Brentford or Doncaster v Swansea]
W planach mam też Sopot Open of kors. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Sopot, ja mam zamiar tez za rok, ale tym razem Terror to nie tylko przez kome bedziemy sie szukac ale jakas biba, trza was ameryci rozkrecic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Ja ci dam emeryta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A tak wogóle to marzy mi się zorganizowanie, turnieju tenisowego tylko dla userów mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jeszcze bym was wymiotl jak w play offach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Ja bym się chętnie przejechał na ten mecz :

Prokom vs. Tau Ceramica November 30, 2006

wybiera się ktoś może?

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
A tak wogóle to marzy mi się zorganizowanie, turnieju tenisowego tylko dla userów mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

To ja juz sie zapisuje gdzie kolwiek to bedzie, chociaz podczas sopotu mozna.

A jak nie to Terror sparing w sopocie moze jakis sobie zrobimy ??

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
Sopot - jazda obowiązkowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Dobrze byłoby, gdyby Aldona znów nam wynajęła chatę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ale najważniejsza jest operacja AA: Ateny + Alicante <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Czyli kolejny wypad na Final Four plus ME w Hiszpanii (Polacy grają akurat w Alicante)... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
up

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Chetnie bym sie przejechal na kolejny mecz Prokomu w Eurolidze. Jest ktos chetny z forumowiczow by takze pojawic sie na tej imprezie? Tam jest jakas rezerwacja biletow przez internet mozliwa?

pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Chodzi mi o mecz we wlasnej hali.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489

Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Prokom - Olympiacos to z pewnością mecz , który warto zobaczyć bardzo przystępne ceny , 3 styczeń 2007 mam wolny dzień na uczelni i musze tam być! Wybiera sie może ktoś na ten mecz???

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Jutro na Polonię ze Zniczem Jarosław się wybieram.

jedzie ktoś z was?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ja jestem chętny na mecz Prokomu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

1. shane
2. 69
3. Kameleon

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i jedziemy z dopingiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, forty, rafal08, JelineK, burbon, kamel, Lukasz111, betowiec, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,929 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1