|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
ja powoli szykuje sie do ataku Camp Nou, wszystko jest w powijakach, na pewno bedzie to runda wiosenna, jesli chodzi o bilety to koszty 35 ojro, niestety w gre nie wchodza mecze z Realem i LM, bo tam tylko socios, a i oni sie zabijaja. W przyszlosci pewnie bede czlonkiem klubu, na razie nie jestem, planuje pojedynczy wypad, na pewno fajnie by bylo wieksza grupa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To na forum Barcelony z czym takim.
Klub kibica to skladka roczna bodajze 140euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mozna byc tez w krajowych fanklubach, wtedy sa zniki na biliety i latwiej dostepne, z forum fcbarca.com kilkanascie osob czlownkow fanklubu jedzie w listopadzie na mecz z Villareal
Wahi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> O GD czy LM np z Chelsea mozesz sobie zapomniec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Troche mnie nie zrozumieliście jesli chodzi o F1. Miałem na mysli, że lipa jest Hungaroring w porównaniu z innymi wyscigami. Ten kumpel jak pojechal poraz pierwszy to też do Budapesztu i był zachwycony, ale potem był jeszcze w Niemczech i Kataloni i mówił, że inna bajka. Ale ja nawet i na Węgry bym się przejechał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co do meczów Barcy to fakt na GD to raczej nie ma szans dostać biletów, co mnie ciekawi jest w Polsce kilka biur podróży co oferują wyjazdy na Gran Derby ??. Ale np. jak mój Brat był na Barca - Osasuna (3-0) chyba rok temu jakoś w podobnym okresie jak teraz mówił, że nie ma problemu z biletami, na meczu było tylko 60.000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> z czego podobno 1/3 turyści. Co do Anglii to tam nawet o wiele trudniej kupić bilety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Mysle ze mozna sie wybrac w nastepnym sezonie na II ligowe derby lubelszczyzny Motor Lublin - Górnik Łęczna. Kto chetny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Mysle ze mozna sie wybrac w nastepnym sezonie na II ligowe derby lubelszczyzny Motor Lublin - Górnik Łęczna. Kto chetny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Z checia bym zawital, ale Motor ponoc nie chce awansowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Najdrożej chyba wyjdzie z wielkich szlemów wimbledon, a to przeciez najbardziej wiejski turniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Piłka lata za szybko, gry tyle co kot napłakał, lipa nad lipy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Z wyjazdem na GP Hiszpanii w F1 to wcale nie jest taki głupi pomysł bo do Barcelony także dzięki tanim liniom można bardzo tanio się dostać, a mnie się tor Catalunya całkiem podoba, a przy okazji w ten sam weekend możnaby zaliczyć mecz FC Barcelona - Betis Sevilla - choć tutaj ne wiem jak wyglądałaby sprawa z biletami. Mowa tu o weekendzie 12-13.05.2007
Są chętni na takie bardzo sympatyczne połoczenie? Ja pierwszy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Z wyjazdem na GP Hiszpanii w F1 to wcale nie jest taki głupi pomysł bo do Barcelony także dzięki tanim liniom można bardzo tanio się dostać, a mnie się tor Catalunya całkiem podoba, a przy okazji w ten sam weekend możnaby zaliczyć mecz FC Barcelona - Betis Sevilla - choć tutaj ne wiem jak wyglądałaby sprawa z biletami. Mowa tu o weekendzie 12-13.05.2007
Są chętni na takie bardzo sympatyczne połoczenie? Ja pierwszy... druugi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Ja bym na Rolanda pojechał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ciekawe jakie są koszty takiej imprezy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nieźle, nieźle ... nie wiem tylko jak z kasą będę w maju :/ W lutym mam mini tournee po UK [w planach mecz Reading v Aston Villa i Huddersfield v Brentford or Doncaster v Swansea] W planach mam też Sopot Open of kors. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sopot, ja mam zamiar tez za rok, ale tym razem Terror to nie tylko przez kome bedziemy sie szukac ale jakas biba, trza was ameryci rozkrecic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ja ci dam emeryta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak wogóle to marzy mi się zorganizowanie, turnieju tenisowego tylko dla userów mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jeszcze bym was wymiotl jak w play offach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Ja bym się chętnie przejechał na ten mecz :
Prokom vs. Tau Ceramica November 30, 2006
wybiera się ktoś może?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
A tak wogóle to marzy mi się zorganizowanie, turnieju tenisowego tylko dla userów mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To ja juz sie zapisuje gdzie kolwiek to bedzie, chociaz podczas sopotu mozna. A jak nie to Terror sparing w sopocie moze jakis sobie zrobimy ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
Sopot - jazda obowiązkowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dobrze byłoby, gdyby Aldona znów nam wynajęła chatę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale najważniejsza jest operacja AA: Ateny + Alicante <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Czyli kolejny wypad na Final Four plus ME w Hiszpanii (Polacy grają akurat w Alicante)... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Chetnie bym sie przejechal na kolejny mecz Prokomu w Eurolidze. Jest ktos chetny z forumowiczow by takze pojawic sie na tej imprezie? Tam jest jakas rezerwacja biletow przez internet mozliwa?
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Chodzi mi o mecz we wlasnej hali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253 |
Prokom - Olympiacos to z pewnością mecz , który warto zobaczyć bardzo przystępne ceny , 3 styczeń 2007 mam wolny dzień na uczelni i musze tam być! Wybiera sie może ktoś na ten mecz???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Jutro na Polonię ze Zniczem Jarosław się wybieram.
jedzie ktoś z was?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja jestem chętny na mecz Prokomu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1. shane 2. 69 3. Kameleon
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i jedziemy z dopingiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|