Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jeszcze raz adres do biletów online: http://www.ticketonline.pl/trans/evdata?...POS=0&LG=PL [ticketonline.pl]

Jak już wcześniej napisałem o tym czy będę w stanie wybrać się na mecz poinformuję w okolicach 13-14 listopada. Do tego czasu powinna też się wyklarować grupa chętnych na mecz. Jeżeli wszystko będzie OK, to mógłbym kupić te bilety. Ale jak zaznaczyłem na wstępie - o wszystkim poinformuję w podanym wyżej terminie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Polonia Warszawa - Znicz Jarosław....

Nikt się jutro nie wybiera?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Na Polonie nie chodze, bo jest mi nie po drodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Sprawa wyjazdu na Prokom - Tau w przypadku mojej osoby wyglada tak:

jade z kumplem (musi jeszcze zalatwic urlop), bedziemy pewno jakos wczesniej pod hala, potem jakies piwka i na mecz, nastepnie wracamy pociagiem do Bydgoszczy. Rozne zrodla podaja date meczu - 29 lub 30. Juz mi to generalnie obojetnie - tak czy siak wroce do domu w nocy i tak czy siak dzien wyjazdu mam wyjety z zycia. Najwazniejsze jest to by ktos z Trojmiasta kto sie zglosil ze pojdzie na mecz, kupil bilety dla wszystkich co sie zadeklaruja. Potem oddamy mu kaske i gitara - bedziemy siedziec cala grupa.

To jak sytuacja wyglada u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ja wstępnie ide ! Nie wiem jeszcze jak z pracą, ale mam nadzieje, że będzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ja tysz jechać chcem, tylko niech ktoś jeszcze będzie z Wawy bo samemu to mi się nie uśmiecha...

Bursztyk...?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Bursztyk pisal ze jesli mecz bedzie 30(czwartek), a chyba raczej tak sie stanie, to kategorycznie nie jedzie. Tomo namow kumpla jakiegos i smigacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Mecz jest jak najbardziej 30.11.2006 (czwartek) o godz. 19:45.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
No to Bursztyk niestety odpada. Tzn tak mi na GG pisal, ze jak czwartek to nie jedzie na bank.

Kto jeszcze by chcial sie wybrac na ten mecz? Kamel, Szewczenko, ja z kumplem? kto jeszcze?

tomo nie znajdziesz kogos kto chcialby jechac z WWA?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
shit shit shit

z przyjazdem u mnie wszystko ok, ale pociag z GDA do Bydgoszczy mam o 22... a potem o 5:00... ;/ mecz o 19.45 to ledwo co by sie skonczyl to od razu smigac trzeba na PKP ;/ daleko od hali jest PKP?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
shit shit shit

z przyjazdem u mnie wszystko ok, ale pociag z GDA do Bydgoszczy mam o 22... a potem o 5:00... ;/ mecz o 19.45 to ledwo co by sie skonczyl to od razu smigac trzeba na PKP ;/ daleko od hali jest PKP?

jak pojedziesz SKM to około 10 minut do dworca w Gdańsku. a PKSu nie masz żadnego ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
co to jest SKM? To jest to cudo co kursuje miedzy miastami GDA-SOP-GDY? Mecz w gdanskiej hali OLIVA, wiec bym szybko w taxe wsiadal zeby zdazyc na pociag na PKP. PKS nie wchodzi w gre - chyba bo bym sie tam zaoral :|

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Z tego co wiem to Olivia jest gdzieś ...w Oliwie.

Więc chyba na dworzec Gdańsk Oliwa (na nim pociągi dalekobieżne się zatrzymują) daleko nie jest...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
co to jest SKM? To jest to cudo co kursuje miedzy miastami GDA-SOP-GDY? Mecz w gdanskiej hali OLIVA, wiec bym szybko w taxe wsiadal zeby zdazyc na pociag na PKP. PKS nie wchodzi w gre - chyba bo bym sie tam zaoral :|

SKM --> szybka kolej miejska. Przystanek ma akurat parę metrów od halii Olivi i ciśnie aż na dworzec PKP

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Z tego co wydumałem nad rozkładem jazdy PKP wychodzi na to ze stacja w Oliwie jest przed stacja Gdansk Glowny...

stacja Gdansk Oliwa - 21.45
stacja Gdansk Glowny - 22.02

O tych godzinach jada pociagi do BDG wiec zadnym sposobem nie zdaze na ten pociag do BDG...

Dobrze rozumuje z tymi stacjami?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
rangiz namieszał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Shane --> po meczu leciecie na przystanek PKP w Oliwie - biegiem w 5 minut się wyrobicie alboi szybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Stamtąd PKP oczywiście kursuje, a nie tylko SKM. Tomo weź kogoś i wpadajcie na mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ty rangiz też byś ruszył dupe, daleko nie masz i od czwartku se poczekasz spokojnie na sobotnie wykłady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
No to Shane się nie wyrobicie :/ Ile trwa mecz koszykówki w ogóle? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Moze i bym CUDEM sie wyrobil ale co to za przyjemnosc ogladania meczu i ciagle patrzenie na zegarek, nie mowiac juz o modłach w sprawie braku dogrywki ;/ W dodatku bym sie nie zdazyl pozegnac a to niegrzecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
jadąc do Bydgoszczy tao tak, najpierw Oliwa, potem Wrzeszcz i Główny, ale dziwne bo pociag powinien przejeżdżać także przez Oliwę i nie powinno się do niego zapieprzac aż do Głównego, większośc pociągów dalekobieznych swój start zaczyna tak w ogóle to w Gdyni Głównej

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Ty rangiz też byś ruszył dupe, daleko nie masz i od czwartku se poczekasz spokojnie na sobotnie wykłady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

całe 60 km mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Ja będę wiedział czy dam radę się pojawić po weekendzie

Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, forty, rafal08, JelineK, burbon, kamel, Lukasz111, betowiec, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,929 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1