|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Kamel, ale ktory mecz? Ja myslalem o dniu 29.11 - mecz z Tau Ceramika...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890 |
Na jakiś mecz WHU? Ktoś chętny? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Shane ---> dla mnie bez znaczenia jakie spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
ja do SOPOTU sie pisze, na Rolanda też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Sopot - jazda obowiązkowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dobrze byłoby, gdyby Aldona znów nam wynajęła chatę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Po tym jak Norbi zaśpiewał "Hej Polka gol" na klatce schodowej (3 w nocy?) nie wydaje mi się by znowu Was przyjeła pod swój dach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
no to mozemy sie wybrac na Tau - 29.11 jak podaje terminarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Cukier Kamel bursztyk shane
Ktos jeszcze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253 |
widze że na mecz Prokomu trochę chętnych teraz tylko wybrać jaki ? ja raczej zawitam na meczu z Olympiacosem (3 stycznia) myślę że data dość dobra ( ja mam akurat wolne na uczelni do 5 stycznia)!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253 |
mam małe pytańko bo za bardzo nie jestem zorientowany czy będzie miał w Polsce miejsce jakiś turniej tenisa stołowego , ale w dobrej obsadzie typu ( Samsonov , Boll < lub jakiś chińczyk - jednym słowem ludzie z czołowej 10 rankingu) - zawsze chciałem taki mecz zobaczyć na żywo ! jeśli miałby ktoś jakieś info , czyli--- kiedy co jak kto gdzie ? byłbym bardzo wdzięczny POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
no to mozemy sie wybrac na Tau - 29.11 jak podaje terminarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Cukier Kamel bursztyk shane
Ktos jeszcze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A jechałby ktoś z Warszawy...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
no to mozemy sie wybrac na Tau - 29.11 jak podaje terminarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Cukier Kamel bursztyk shane
Ktos jeszcze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A jechałby ktoś z Warszawy...? bursztyk cos wspominal o WWA... musisz sie go spytac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Bursztyk to na Polonie jutro chciał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Bursztyk to na Polonie jutro chciał... No to tak, ale gadalem z nim na GG i mowil ze na 95% bedzie jechal na Tau i ze ma pociag przez/z WWA na bank. Cukier, Ty bys jechal z PO? Wsiadlbym w ten pociag w Bydzi i kolo 17 bysmy byli w Gdansku. Dobre polaczenie to jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jakby ktoś załatwił jakieś przekimanie w nocy po meczu i Bursztyk rzeczywiście by jechał to i ja jestem wstępnie chętny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
no to mozemy sie wybrac na Tau - 29.11 jak podaje terminarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Cukier Kamel bursztyk shane
Ktos jeszcze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hejka ja załatwiam sobie bileciki nieformalną drogą więc jeszcze pewności nie mam, ale wstępnie też wyrażam akces. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Ja osobiście zawsze chciałem na Wielki Szlem pojechać , ale patrząc na ceny biletów są moim zdaniem lekko "nie adekwatne" , oczywiście dla Francuza to i może będą w sumie grosza , ale jechać na tydzień chociaż to trzeba mieć pare tysięcy .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Ja jestem chętny na mecz Prokomu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1. shane 2. 69 3. Kameleon
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i jedziemy z dopingiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oczywiście ja też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nawet pierwszy posta napisałem z pytaniem czy ktoś jedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
1. shane 2. 69 3. Bursztyk 4. Tomo 5. Valverde 6. Kameleon
Cukrowi chodziło chyba o turniej tenisowy w Sopocie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Musielibyśmy się dogadać jaki mecz, jakie bilety...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
1. shane 2. 69 3. Bursztyk 4. Tomo 5. Valverde 6. Kameleon
Cukrowi chodziło chyba o turniej tenisowy w Sopocie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Musielibyśmy się dogadać jaki mecz, jakie bilety... usp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> no wlasnie nie wiem do konca o co chodzilo, bo gadalismy o Eurolidze a tu Cukier wkroczyl i napisal ni z gruchy, ni z pietruchy SOPOT to pomyslalem ze jedzie z nami, sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kazdy z nas jedzie z innego miasta w Polsce to mozne bysmy sie ustawili kilka godzin przed meczem pod hala, poszli na jakies bro a potem na mecz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To tylko tak tytulem wstepu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Cały czas mówimy o 29 listoapda ? Jeżeli będę wtedy w Trójmieście to również chętnie wybrałbym się w tak szacownym gronie na mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Generalnie problemów z biletami nie powinno być, w poprzednim sezonie znajomi kupowali je nawet w dniu meczu. Ale coby nie ryzykować, to proponuję skorzystać z linku podanego przeze mnie na drugiej stronie tego tematu. Narazie swoje szanse uczestnictwa w tym jakże zacnym wydarzeniu oceniam na 50% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Więcej będę wiedział za półtora tygodnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jeżeli nie będę musiał z Wawy do Gdańska jechać sam (bo tak to mi się nie chcę) i przynajmniej Bursztyk (a może ktoś jeszcze) zechce do mnie dołączyć to chętnie się pojawię.
Co do biletów to wstępnie proponuję aby jedna osoba (najlepiej miejscowa) zajęła się ich zakupem dla całej ekipy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|