|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Oliwa jest przed Gd. Głównym (patrząc w stronę Bydgoszczy) i wszystkie pociągi dalekobieżne się w Oliwie zatrzymują.
[b]shane[/i] gorzej jak będzie OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Hala Olivia jest 2 min. piechotką od stacji SKM Gdańsk - Uniwersytet. Stamtąd jest jeden przystanek na PKP Oliwa. Więc jeżeli masz pociąg parę min. po 22.00 to powinieneś zdążyć ale wiadomo, że wszystko zależy od tego ile mecz będzie trawł, czy będzie dogrywka itp. Tak się zastanawiam gdzie w okolicy są jakieś tanie noclegi i do głowy przychodzą mi tylko akademiki ale nie wiem czy tam wynajmują jakieś pokoje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Oliwa jest przed Gd. Głównym (patrząc w stronę Bydgoszczy) i wszystkie pociągi dalekobieżne się w Oliwie zatrzymują.
[b]shane[/i] gorzej jak będzie OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No wlasnie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Bezsensu ;/ Jedyna opcja to sa jakies balety do 5:00 ale nie wiem czy bym dal rade, poza tym sam z kumplem nie ide nigdzie bo nawet nie wiem gdzie i nie ma z kim :| co za bzdura ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
W domach studenckich chyba idzie przekimać za pare złotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ponoć Ewa Sonet bedzie w "Jaśkowej dolinie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To będzie impreza... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Hala Olivia jest 2 min. piechotką od stacji SKM Gdańsk - Uniwersytet. Stamtąd jest jeden przystanek na PKP Oliwa. Więc jeżeli masz pociąg parę min. po 22.00 to powinieneś zdążyć ale wiadomo, że wszystko zależy od tego ile mecz będzie trawł, czy będzie dogrywka itp. Tak się zastanawiam gdzie w okolicy są jakieś tanie noclegi i do głowy przychodzą mi tylko akademiki ale nie wiem czy tam wynajmują jakieś pokoje. da rade, ja tam zawsze kimam jak jestem w Gdansku, jak masz tam rodzine to zadnych problemów z noclegiem, a jak nei to musisz mieć tam kogoś znajomego który powie ze jestes jego bratem ciotecznym albo cos w tym stylu, wczesniej musi Ciebei do recepcji zapisac i normalnie sobie kimasz, tylko własnie... musisz mieć tam tego znajomego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jakbym był wtedy w gdańsku to bym mógł załatwić, ale neistety bede zmuszony okupywac Pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Hala Olivia jest 2 min. piechotką od stacji SKM Gdańsk - Uniwersytet. Stamtąd jest jeden przystanek na PKP Oliwa. Więc jeżeli masz pociąg parę min. po 22.00 to powinieneś zdążyć ale wiadomo, że wszystko zależy od tego ile mecz będzie trawł, czy będzie dogrywka itp. Tak się zastanawiam gdzie w okolicy są jakieś tanie noclegi i do głowy przychodzą mi tylko akademiki ale nie wiem czy tam wynajmują jakieś pokoje. Za nic w swiecie nie zdaze bo z Oliwi mam o 21.45 pociag a z GDA Glownego o 22.02 a co wiecej ogladanie meczu i patrzenie na zegarek to bzdura :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Generalnie po meczu można uderzyć na balety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Do 5.00 damy radę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Otóz to, ja teoratycznie miałbym pociąg o 23:48 do domu więc na lajcie po meczyku zdążę, ale możem iść na nocne podoboje 3miasta i do domu pojadę rano.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
dobra ekypa, szykowac sie na mecz i moga byc nawet dwie dogrywki - teraz mi to lotto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Jade chyba z dwoma kumplami samochodem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Rozkrecimy tam porzadny doping <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Chłopaki to jak z tymi biletami na mecz z TAU. Kupujemy wcześniej czy dopiero na miejscu (spore ryzyko ze ich nie będzie). Jeśli wcześniej to przydałaby się jakąś organizacja vel koordynacja co byśmy mogli razem drzeć japy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
Czekam na Wasze pomysły i sugestie, bo dla mnie to będzie nie tylko pierwszy mecz Euroligi, ale i koszykówki w życiu, bo nasz olsztyński basket to straszny kał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Później możemy do Sopotu uderzyć na Monciak, bo tamtejsze rejony są mi lepiej znane, a jest gdzie pobalować.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Slusznie.
Mecz o 19.45 to mozna sie ustawic okolo 17 pod hala i uderzyc na wspolne piwko. Potem meczyk i gitara.
Oczywiscie bilety musimy kupic wczesniej - najlepiej miec miejsca obok siebie.
Szewczenko, czy po uprzednim zrobieniu listy dla osob chetnych na mecz, kupilbys wczesniej bilety?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Proponuje wam kupic wczesniej zawsze to mozna dorwac lepsze miejscowki. bo poznie j to wiadomo ze pewnie beda tylko za koszami
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Bilety musi kupić dla wszystkich ktoś miejscowy, oczywiście wszyscy uprzednio przelewają mu kaskę na ticketsy.
Moge przyjechać sam z Warszawy, kij z tym, jak nikt inny nie chce to nie!
Ale warunki są 2: - o 16:30 będę na stacji Gdańsk Oliwa (moge być i w Gd. Głównym i w Sopocie ale chyba Gdańsk Oliwa to opcja optymalna) i ma tam na mnie czekać komitet powitalny, przynajmniej 1-osobowy! - ktoś musi mi potowarzyszyć w nocnych trójmiejskich baletach tak bym do 5-6 rano dnia następnego nie nudził się w debilnym oczekiwaniu na pociąg, no moge jechać jeszcze tego samego dnia po meczu nocnym o 23:48 ale czy o to w tym chodzi...?
Aha no i jak ktoś jednak chciałbym z Wawki jechać to zapraszam serdecznie !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Tak jak mówiłem, w poniedziałek wyjaśni się czy będę mógł wybrać się z Wami na meczyk. Jeżeli tak, to nie ma problemu z kupnem biletów. Będzie trzeba tylko zrobić listę i ustalić gdzie chcemy siedzieć. Proszę uzbroić się w cierpliwość do poniedziałku, no chyba, że wcześniej ktoś inny podejmnie się organizacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No i juz ustalone. Kumple wzieli urlopy, ja jeden dzien na uczelni sobie odpuszcze, auto zalatwione tak wiec w sile trzyosobowej powinnismy stawic sie lekko po 17 w Gdansku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
DObra ziomy, określać się kto będzie na meczu z Tau 30.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mogę zająć się kupnem biletów. Studenckie są od 11 PLN do 21 PLN, zostało jeszcze sporo wolnych miejsc. Macie jakieś wymagania co do konkretnych miejscówek czy zdajecie się na mnie ? W czwartek idę na mecz z Dynamo i ocenię wtedy miejscówkę, którą posiadam. Jest ona o tyle dobra, że po pierwszej kwarcie można znaleźć się parę metrów od boiska, przechodząc na miejsca, których i tak nikt nie wykupuje, bo są za drogie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dajcie znać kto na 100% będzie. Myślę, że najlepszą formą rozliczenia się za bilety będzie przelew na konto ale szczegóły omówimy później.
To tyle ode mnie na ten czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Lista chetnych na mecz Prokom - Tau, dnia 30.11.2006 - Gdansk
1) Szewczenko 2) shane 3) shane 4) shane
Ja mysle tak - Szewczenko pojdzie na mecz teraz Prokom - Dynamo, wyluka jakies fajne miejscowki gdzie za rozsadna cene moze usiasc cala ekipa nasza i w piatek (17.11) poda cene biletu. Do dnia 23.11 bedzie mozna sie wpisywac na liste a osoba ktora sie zapisze bedzie otrzymywac na PW od Szewczenki numer konta i wszelkie dane by przelac mu kaske na konto za bilety. W piatek (24.11) w takim ukladzie Szewa bys mogl kupic juz bilety i bysmy spokojnie mogli juz czekac do czwartku na mecz, zeby potem sie nie okazalo ze potem nie ma albo bedziemy rozproszeni po hali. Czy chetni na wyjazd mniej wiecej akceptuja taki plan wydarzen? Jesli nie - prosze wprowadzic korekty. To byla tylko propozycja.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Póki co kupiłem najtańszy bilet ale to wcale nie znaczy, że w najgorszym miejscu. Na rogu boiska, nie za wysoko i jednocześnie nie za nisko - po środku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na przeciwko jest telebim, więc wygodnie będzie można oglądać powtórki. No i jak wspomniałem wcześniej, po pierwszej kwarcie jest możliwość zmiany miejsca na jeszcze lepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co do formy zapłaty, to pomysł shane'a mi pasuje. Proszę w miarę możliwości potwierdzić swoje uczestnictwo do następnej środy (22 XI) Im szybciej tym lepiej, bo będzie szansa na lepsze miejscówki. Piszcie też jakie bilety mam kupić: studenckie czy normalne.
Jak ktoś ma jakieś pytania, wątpliwości, to śmiało pisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS. Shane, rozumiem że dla Ciebie trzy bilety ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Sorki za post pod postem.
Oczywiście kupiłem bilet na mecz z Dynamo, żeby obadać sytuację w hali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W czwartek napiszę więcej, może uda mi się skołować jakąś cyfrówkę i porobić zdjęcia z miejca na którym będę siedział.
pozdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|