|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jeszcze raz adres do biletów online: http://www.ticketonline.pl/trans/evdata?...POS=0&LG=PL [ ticketonline.pl] Jak już wcześniej napisałem o tym czy będę w stanie wybrać się na mecz poinformuję w okolicach 13-14 listopada. Do tego czasu powinna też się wyklarować grupa chętnych na mecz. Jeżeli wszystko będzie OK, to mógłbym kupić te bilety. Ale jak zaznaczyłem na wstępie - o wszystkim poinformuję w podanym wyżej terminie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Polonia Warszawa - Znicz Jarosław....
Nikt się jutro nie wybiera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Na Polonie nie chodze, bo jest mi nie po drodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Sprawa wyjazdu na Prokom - Tau w przypadku mojej osoby wyglada tak:
jade z kumplem (musi jeszcze zalatwic urlop), bedziemy pewno jakos wczesniej pod hala, potem jakies piwka i na mecz, nastepnie wracamy pociagiem do Bydgoszczy. Rozne zrodla podaja date meczu - 29 lub 30. Juz mi to generalnie obojetnie - tak czy siak wroce do domu w nocy i tak czy siak dzien wyjazdu mam wyjety z zycia. Najwazniejsze jest to by ktos z Trojmiasta kto sie zglosil ze pojdzie na mecz, kupil bilety dla wszystkich co sie zadeklaruja. Potem oddamy mu kaske i gitara - bedziemy siedziec cala grupa.
To jak sytuacja wyglada u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja wstępnie ide ! Nie wiem jeszcze jak z pracą, ale mam nadzieje, że będzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ja tysz jechać chcem, tylko niech ktoś jeszcze będzie z Wawy bo samemu to mi się nie uśmiecha...
Bursztyk...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Bursztyk pisal ze jesli mecz bedzie 30(czwartek), a chyba raczej tak sie stanie, to kategorycznie nie jedzie. Tomo namow kumpla jakiegos i smigacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Mecz jest jak najbardziej 30.11.2006 (czwartek) o godz. 19:45.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No to Bursztyk niestety odpada. Tzn tak mi na GG pisal, ze jak czwartek to nie jedzie na bank.
Kto jeszcze by chcial sie wybrac na ten mecz? Kamel, Szewczenko, ja z kumplem? kto jeszcze?
tomo nie znajdziesz kogos kto chcialby jechac z WWA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
shit shit shit
z przyjazdem u mnie wszystko ok, ale pociag z GDA do Bydgoszczy mam o 22... a potem o 5:00... ;/ mecz o 19.45 to ledwo co by sie skonczyl to od razu smigac trzeba na PKP ;/ daleko od hali jest PKP?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
shit shit shit
z przyjazdem u mnie wszystko ok, ale pociag z GDA do Bydgoszczy mam o 22... a potem o 5:00... ;/ mecz o 19.45 to ledwo co by sie skonczyl to od razu smigac trzeba na PKP ;/ daleko od hali jest PKP? jak pojedziesz SKM to około 10 minut do dworca w Gdańsku. a PKSu nie masz żadnego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
co to jest SKM? To jest to cudo co kursuje miedzy miastami GDA-SOP-GDY? Mecz w gdanskiej hali OLIVA, wiec bym szybko w taxe wsiadal zeby zdazyc na pociag na PKP. PKS nie wchodzi w gre - chyba bo bym sie tam zaoral :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Z tego co wiem to Olivia jest gdzieś ...w Oliwie.
Więc chyba na dworzec Gdańsk Oliwa (na nim pociągi dalekobieżne się zatrzymują) daleko nie jest...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
co to jest SKM? To jest to cudo co kursuje miedzy miastami GDA-SOP-GDY? Mecz w gdanskiej hali OLIVA, wiec bym szybko w taxe wsiadal zeby zdazyc na pociag na PKP. PKS nie wchodzi w gre - chyba bo bym sie tam zaoral :| SKM --> szybka kolej miejska. Przystanek ma akurat parę metrów od halii Olivi i ciśnie aż na dworzec PKP
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Z tego co wydumałem nad rozkładem jazdy PKP wychodzi na to ze stacja w Oliwie jest przed stacja Gdansk Glowny...
stacja Gdansk Oliwa - 21.45 stacja Gdansk Glowny - 22.02
O tych godzinach jada pociagi do BDG wiec zadnym sposobem nie zdaze na ten pociag do BDG...
Dobrze rozumuje z tymi stacjami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
rangiz namieszał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Shane --> po meczu leciecie na przystanek PKP w Oliwie - biegiem w 5 minut się wyrobicie alboi szybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Stamtąd PKP oczywiście kursuje, a nie tylko SKM. Tomo weź kogoś i wpadajcie na mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ty rangiz też byś ruszył dupe, daleko nie masz i od czwartku se poczekasz spokojnie na sobotnie wykłady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
No to Shane się nie wyrobicie :/ Ile trwa mecz koszykówki w ogóle? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Moze i bym CUDEM sie wyrobil ale co to za przyjemnosc ogladania meczu i ciagle patrzenie na zegarek, nie mowiac juz o modłach w sprawie braku dogrywki ;/ W dodatku bym sie nie zdazyl pozegnac a to niegrzecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
jadąc do Bydgoszczy tao tak, najpierw Oliwa, potem Wrzeszcz i Główny, ale dziwne bo pociag powinien przejeżdżać także przez Oliwę i nie powinno się do niego zapieprzac aż do Głównego, większośc pociągów dalekobieznych swój start zaczyna tak w ogóle to w Gdyni Głównej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Ty rangiz też byś ruszył dupe, daleko nie masz i od czwartku se poczekasz spokojnie na sobotnie wykłady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> całe 60 km mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ja będę wiedział czy dam radę się pojawić po weekendzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|