Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dla mnie Szewczenko dwa bilety normalne i jeden studenki. Ale to i tak bedziemy dokladniej gadac po meczu Prokom - Dynamo.

A reszta?

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Dla mnie Szewczenko dwa bilety normalne i jeden studenki. Ale to i tak bedziemy dokladniej gadac po meczu Prokom - Dynamo.

A reszta?
Jako zwolennik wszelakich spotkań, a i że odległość nie za duża <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo mieszkam w Gd, to spoko moge wpaść, bywałem na Eurolidze jest ok, miejsca są ogólnie wszędzie dobre, w zależności ile sie wyłoi przed <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pzdr.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Proszę o wpisanie na listę i odhaczenie sobie, że chcem tickest studencki.

I tak dla przypmnienia - moje warunki: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Quote
Moge przyjechać sam z Warszawy, kij z tym, jak nikt inny nie chce to nie!

Ale warunki są 2:
- o 16:30 będę na stacji Gdańsk Oliwa (moge być i w Gd. Głównym i w Sopocie ale chyba Gdańsk Oliwa to opcja optymalna) i ma tam na mnie czekać komitet powitalny, przynajmniej 1-osobowy!
- ktoś musi mi potowarzyszyć w nocnych trójmiejskich baletach tak bym do 5-6 rano dnia następnego nie nudził się w debilnym oczekiwaniu na pociąg, no moge jechać jeszcze tego samego dnia po meczu nocnym o 23:48 ale czy o to w tym chodzi...?


Aha no i jak ktoś jednak chciałbym z Wawki jechać to zapraszam serdecznie !!!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Tomo, wysiadaj na Oliwie. Będę na Ciebie czekał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Heja!! ludki, Bazyl tez jedzie, a co?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

taka impreza i mnie mialo by nie byc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

bede jechal z tomo wiec prosze oczekiwac nas dwoch. bilet prosze normalny. moge kase oddac na miejscu lub przelac przed kupnem, jak osoba kupujaca woli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

P.S. moj pierwszy mecz kosza jaki w zyciu obejrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
P.S.2. jestem za baletami do 5 rano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Quote
Quote
Ja bym na Rolanda pojechał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ciekawe jakie są koszty takiej imprezy.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nieźle, nieźle ... nie wiem tylko jak z kasą będę w maju :/

W lutym mam mini tournee po UK [w planach mecz Reading v Aston Villa i Huddersfield v Brentford or Doncaster v Swansea]
W planach mam też Sopot Open of kors. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kraza sluchy ze chlopaki szykuja wpierdziel dla Dawidenki w jednej z trojmiejskich dyskotek - maja dosc jego ustawianych meczow i sprawia mu manto = powszechnie jest znane jego zamilowanie do dyskotek i panienek wiec powinno pojsc dosc latwo - bedzie jak w reklamie Mastercard 'Bilet na Sopot 50 zl, gazeta 2 zl - widok obitej mordy Dawidenki-tenisowego ustawiacza - bezcenne!'

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
1) Szewczenko
2) shane - normalny
3) shane - normalny
4) shane - studencki
5) Mr. Joke - prosze o okreslenie sie, jak mamy siedziec razem to lepiej zeby jedna osoba kupila bilety dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
6) tomo - studencki
7) bazyl - normalny

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
1) Szewczenko
2) shane - normalny
3) shane - normalny
4) shane - studencki
5) Mr. Joke - dla emerytów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
6) tomo - studencki
7) bazyl - normalny
8) Kameleon - studencki

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
1) Szewczenko
2) shane - normalny
3) shane - normalny
4) shane - studencki
5) Mr. Joke - dla emerytów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
6) tomo - studencki
7) bazyl - normalny
8) Kameleon - studencki

Heheh Kameleonowi już bilet nie potrzebny bo jak go spotkam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pzdr

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
dobre, Leos, dobre. mimo ze po pracy ale az sie usmialem. malezy Ci sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
witam,

pijak eko też stawi się na ten meczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
bilet studencki poproszę (póki co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />)

szkoda, że tym razem podróż będzie krótka bo z Sopotu, a nie z Suwałk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

do 18:15 mam ćwiczenia (na które musze iść bo juz pare razy nie byłem i koleś ponoć skreśleniem z listy groził <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />), a więc pewno zawitam do was chwilke przed meczem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

pozdrawiam

p.s. doping na puzzlach dosyć słaby, przynajmniej na lidze, a więc kibicowsko to raczej słaby meczyk będzie, no chyba że my tam rozniesiemy tą hale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
no to elo, do zobaczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
1) Szewczenko
2) shane - normalny
3) shane - normalny
4) shane - studencki
5) Mr. Joke - dla emerytów (normalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
6) tomo - studencki
7) bazyl - normalny
8) Kameleon - studencki
9) ekonom 0013 studencki
10) muppet - Tobie też kupić, bo z wypowiedzi powyzej trudno wywnioskować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Byłem dzisiaj na meczu. Gra w pierwszych dwóch kwartach słabiutka. Szczególnie raził brak skuteczności, na szczęście Sopocianie mieli przewagę na tablicach. Druga połowa to zdobycie szybkiego porwadzenia i kontrolowanie gry do końca. Wynik końcowy - pełne zadowolenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na meczu było trochę luda i czasami zmobilizowali się żeby głośniej podopingować więc nie ma co narzekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Myślę, że kupię bilety na te miejsca gdzie siedziałem teraz. Wyjdzie odpowiednio 11 PLN (studencki) i 19 PLN (normalny). Jutro albo w poniedziałek pójdę po nie i wtedy każdemu wyślę na pirv wiadomość z moim nr. konta i kwotą do uregulowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

pozdr.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
nie nie nie
ja juz zalatwione mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
a te miejscówki za 11/19 to w miare dobre ??

bo tak myśle, że ludziom którzy przejadą pół Polski to te +/- 10 PLN'ów to chyba wielkiej różnicy nie robi, a wiadomo że jak się idzie na mecz to chce się mieć dość dobre miejsca,

żeby nie było że mieszam, niech zdecyduje reszta (a najlepiej Ci co mają kawał drogi do przejechania) bo dla mnie to wsio rybka, na finałach z Anwilem miałem miejscówki stojące i nie narzekałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Generalnie w całej hali jest dobra widoczność. Zresztą ja zapłaciłem dzisiaj 19 PLN a siedziałem na miejscach za 34 PLN, wszystko zależy od tego ile ludzi jest na meczu. Poza tym Olivia nie jest na tyle dużą halą, że widać tylko biegające punkty po parkiecie.

Poniżej link z symulacją hali. Na dzisiejszy mecz miałem bilet na Sektor A5, Rząd 13, a siedziałem gdzieś w sektorze A1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://www.ticketonline.pl/trans/dplan?L...POS=0&LG=PL [ticketonline.pl]

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nieeee to A5 czy A1 to lipa - weźmy gdzieś miejscówki na wysokości boiska, a nie za boiskiem.

Myślę, że optymalnie będzie A2/A3, A7, A6/A8, B3/B4/B5.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Sektory A2/A3, B3/B4/B5 odpadają - tam są chyba karnety wykupione.

Zostają sektory A7, A6/A8 - decydujcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla mnie to bez znaczenia.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jak dla mnie to łap za A7.

No chyba, że dla kogoś z wyjazdowiczów będzie to za drogo...

Jakie ceny na ten sektor?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Na A7 coś mi się wydaje mało już miejsc zostało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> zanim się wszyscy zdecydujemy nie będzie ich w ogóle. A6 i A8 prawie puste, więc ja tam proponuje zasiąść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bilety są po 24 a studenckich nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,855 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1