|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Pan Żarcik już sam się namówił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> No teraz będzie duet : Pan Żarcik i Pan Śpioszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Tak w ogóle to komu kibicujemy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Może na sektor TAU za darmo wejdziemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
@JuN
az tak dobrze Ci ostatnimi czasy idzie ogrywanie bukow? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Pan Żarcik już sam się namówił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> No teraz będzie duet : Pan Żarcik i Pan Śpioszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Tak w ogóle to komu kibicujemy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Może na sektor TAU za darmo wejdziemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Eeee no to proste, wszyscy łapać za rozmówki polsko - hiszpańskie, do tego jakieś barwy TAU i 30.11 wbijamy na mecz za friko! A komu kibicujemy...? Przede wszystkim dobrej koszykówce! A ja osobiście kibicował będę także Eugeniuszowi K. Czy ktos z tutaj odwiedzajacych ten temat zapatruej sie na jakis wyjazd: Barcelona, Mediolan albo cos ?
na nowa runde odrazu, rezerwujac jakos teraz bielty na samolot, cena wyjdzie z 50 euro w obie strony
ja chetnie pojade,, chetnie na Barcelona, chodz moze byc na kazdy - aby sie urwac w dobrym towarzystwie na dobra eskapade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dyżurny podróżnik zgłasza się na posterunku! Moim wymarzonym kierunkiem jest Old Trafford i zobaczenie najlepszych z najlepszych czyli Czerwonych Diabłów. Drugi priorytetowy kierunek to Arena Auf Schalke. Chętnie też zobaczyłbym jakiś domowy mecz Barcy. Nigdy nie wyciągniecie mnie za to na mecz znienawidzonego Realu Madryt, a i włoski styl gry mnie nie kręci. Jakiś czas temu rozmawiałem z Ignoratorem o ewentualnym wypadzie na jakieś spotkanie do Londynu - co jest o tyle łatwe, że praktycznie wszystkie Tanie Linie Lotnicze tam latają, a i drużyn do wyboru jest bez liku! Takż eproponowałbym wziąc pod uwagę również taką propozycję. Ogólnie jak zawiąże się coś konkretnego i ktoś będzie w stanie zorganizować bilety na meczyk to jest pierwszy na liście chętnych!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
na Man Utd tez z checia pojade, jest to moj ulubiony klub i w koncy chce zobaczyc ich na zywo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
o widze ekipa na Prokom się zbiera,dajcie znać gdzie bedziecie kupowali bilety to też tam gdzieś się wbiję:)
Co do baletów to w okolicy dosyć słabo to wygląda,chyba,że ktos ma znajomych w akademiku....
Ale zawsze można wyskoczyć do pobliskiego Wrzeszcza na jakieś balety, w czwartki już się powoli kręci imprezowy klimat w klubach,
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
a tak na marginesie to już lepszego meczu sobie nie mogliście wymarzyć,zero dopingu,90% hali krawatów i pikników( na ostatnim meczu 20-to osobowa grupa z Moskwy wyglądała lepiej niż reszta hali),nudna atmosfera i jeszcze Ceramika nam dupska złoi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
boca juniors wszyscy postawimy kaske na Prokom to sie bedzie lepiej ogladalo a po paru piwkach przed meczem i doping pojdzie taki jaki byc powinien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
boca juniors wszyscy postawimy kaske na Prokom to sie bedzie lepiej ogladalo a po paru piwkach przed meczem i doping pojdzie taki jaki byc powinien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Lepiej TAU z HC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Na następny dzień napiszą "zamieszki na meczu Sopockiego Prokomu"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Tak czy siak w sile prawie 15 osob zagłuszymy KK Prokomu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Bedzie o nas glosno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
OK, więc jeszcze raz konkretnie. Proszę zamówić dla mnie dwa bilety normalne na sektor gdzie będzie główna ekipa mecz.pl. Jeden dla mnie i jeden dla Krisa.
Co do płatności to poproszę o szczegóły na priva!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
dla mnie jeden normalny rowzniez w "sektorze" mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> co do platnosci tez prosze na priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Jak wszyscy, to wszyscy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dla mnie studencki, oczywiście w sektorze mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
1) Szewczenko 2) shane - normalny 3) shane - normalny 4) shane - studencki 5) Mr. Joke - normalny 6) tomo - studencki 7) bazyl - normalny 8) Kameleon - studencki 9) ekonom0013 - studencki 10) JuanPablo - studencki 11) quincy - normalny 12) Kris - normalny
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jutro prawdopodobnie otwierają kasy w Olivii więc pójdę po bilety. Dzisiaj i wczoraj kasy były zamknięte. Wysłałem maila do Prokomu z zapytaniem od kiedy będzie można nabywać bilety w kasach. Nie odpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzwoniłem ale cały czas zajęte. Pozostaje mi więc codziennie udawać się pod kasy z nadzieją, że wreszcie otworzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
Czy ktos z tutaj odwiedzajacych ten temat zapatruej sie na jakis wyjazd: Barcelona, Mediolan albo cos ?
na nowa runde odrazu, rezerwujac jakos teraz bielty na samolot, cena wyjdzie z 50 euro w obie strony
ja chetnie pojade,, chetnie na Barcelona, chodz moze byc na kazdy - aby sie urwac w dobrym towarzystwie na dobra eskapade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja wybieram się na mecz Barcelona - Santander (11.02.2007), ale ogólenie mój wyjazd bedzie połączony z innymi meczami: -06.02 wylatuje do Paryża -07.02 towarzyski mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Francja-Argentyna -10.02 ligue 1: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />PSG-Monaco lub <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Auxerre - Saint-Etienne (noclegi w Paryżu mam gratis) -11.02 rano przelot do Barcelony i wieczorem mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Barcelona - Santander -12.02 powrót do kraju Zapowiada się super wyjazd !! Już się nie mogę doczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
ticketsy kolejowe do Gdańska już mam.
Co z ticketsami na mecz...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Czy ktos z tutaj odwiedzajacych ten temat zapatruej sie na jakis wyjazd: Barcelona, Mediolan albo cos ?
na nowa runde odrazu, rezerwujac jakos teraz bielty na samolot, cena wyjdzie z 50 euro w obie strony
ja chetnie pojade,, chetnie na Barcelona, chodz moze byc na kazdy - aby sie urwac w dobrym towarzystwie na dobra eskapade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja wybieram się na mecz Barcelona - Santander (11.02.2007), ale ogólenie mój wyjazd bedzie połączony z innymi meczami: -06.02 wylatuje do Paryża -07.02 towarzyski mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Francja-Argentyna -10.02 ligue 1: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />PSG-Monaco lub <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Auxerre - Saint-Etienne (noclegi w Paryżu mam gratis) -11.02 rano przelot do Barcelony i wieczorem mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Barcelona - Santander -12.02 powrót do kraju Zapowiada się super wyjazd !! Już się nie mogę doczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a ile tak mniej wiecej kosztuje w Paryzu nocleg ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Info odnośnie biletów na Prokom.
Wczoraj złapało mnie jakaś grypa i leżę w łóżku. Ale jutro na 100 % bileciki będą.
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
Czy ktos z tutaj odwiedzajacych ten temat zapatruej sie na jakis wyjazd: Barcelona, Mediolan albo cos ?
na nowa runde odrazu, rezerwujac jakos teraz bielty na samolot, cena wyjdzie z 50 euro w obie strony
ja chetnie pojade,, chetnie na Barcelona, chodz moze byc na kazdy - aby sie urwac w dobrym towarzystwie na dobra eskapade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja wybieram się na mecz Barcelona - Santander (11.02.2007), ale ogólenie mój wyjazd bedzie połączony z innymi meczami: -06.02 wylatuje do Paryża -07.02 towarzyski mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Francja-Argentyna -10.02 ligue 1: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />PSG-Monaco lub <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Auxerre - Saint-Etienne (noclegi w Paryżu mam gratis) -11.02 rano przelot do Barcelony i wieczorem mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Barcelona - Santander -12.02 powrót do kraju Zapowiada się super wyjazd !! Już się nie mogę doczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a ile tak mniej wiecej kosztuje w Paryzu nocleg ? w maju jak byłem na Finale Ligi Mistrzów interesowałem się noclegami i znalazłem, gdzieś na peryferiach Paryża po bodajże 15-20 euro (poźniej jednak poznałem osobe, u której mieszakałem i bede też tym razem mieszkał i nie wiem jaki jest standart tych miejscówek)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
kiedy jest w końcu ten mecz TAU, czy jakoś tak? 29go czy 30go ? ..bo chce się dołączyć i teraz nie wiem czy przesłac kase dla Szewczenki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|