No teraz będzie duet : Pan Żarcik i Pan Śpiosz..."> No teraz będzie duet : Pan Żarcik i Pan Śpiosz...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 19 1 2 6 7 8 9 10 18 19
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Pan Żarcik już sam się namówił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

No teraz będzie duet : Pan Żarcik i Pan Śpioszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Tak w ogóle to komu kibicujemy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Może na sektor TAU za darmo wejdziemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
@JuN

az tak dobrze Ci ostatnimi czasy idzie ogrywanie bukow? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Quote
Pan Żarcik już sam się namówił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

No teraz będzie duet : Pan Żarcik i Pan Śpioszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Tak w ogóle to komu kibicujemy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Może na sektor TAU za darmo wejdziemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Eeee no to proste, wszyscy łapać za rozmówki polsko - hiszpańskie, do tego jakieś barwy TAU i 30.11 wbijamy na mecz za friko!

A komu kibicujemy...? Przede wszystkim dobrej koszykówce!
A ja osobiście kibicował będę także Eugeniuszowi K.



Quote
Czy ktos z tutaj odwiedzajacych ten temat zapatruej sie na jakis wyjazd: Barcelona, Mediolan albo cos ?

na nowa runde odrazu, rezerwujac jakos teraz bielty na samolot, cena wyjdzie z 50 euro w obie strony

ja chetnie pojade,, chetnie na Barcelona, chodz moze byc na kazdy - aby sie urwac w dobrym towarzystwie na dobra eskapade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dyżurny podróżnik zgłasza się na posterunku!

Moim wymarzonym kierunkiem jest Old Trafford i zobaczenie najlepszych z najlepszych czyli Czerwonych Diabłów.

Drugi priorytetowy kierunek to Arena Auf Schalke.

Chętnie też zobaczyłbym jakiś domowy mecz Barcy.

Nigdy nie wyciągniecie mnie za to na mecz znienawidzonego Realu Madryt, a i włoski styl gry mnie nie kręci.

Jakiś czas temu rozmawiałem z Ignoratorem o ewentualnym wypadzie na jakieś spotkanie do Londynu - co jest o tyle łatwe, że praktycznie wszystkie Tanie Linie Lotnicze tam latają, a i drużyn do wyboru jest bez liku!
Takż eproponowałbym wziąc pod uwagę również taką propozycję.


Ogólnie jak zawiąże się coś konkretnego i ktoś będzie w stanie zorganizować bilety na meczyk to jest pierwszy na liście chętnych!

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
na Man Utd tez z checia pojade, jest to moj ulubiony klub i w koncy chce zobaczyc ich na zywo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
o widze ekipa na Prokom się zbiera,dajcie znać gdzie bedziecie kupowali bilety to też tam gdzieś się wbiję:)

Co do baletów to w okolicy dosyć słabo to wygląda,chyba,że ktos ma znajomych w akademiku....

Ale zawsze można wyskoczyć do pobliskiego Wrzeszcza na jakieś balety, w czwartki już się powoli kręci imprezowy klimat w klubach,

Pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
a tak na marginesie to już lepszego meczu sobie nie mogliście wymarzyć,zero dopingu,90% hali krawatów i pikników( na ostatnim meczu 20-to osobowa grupa z Moskwy wyglądała lepiej niż reszta hali),nudna atmosfera i jeszcze Ceramika nam dupska złoi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
boca juniors wszyscy postawimy kaske na Prokom to sie bedzie lepiej ogladalo a po paru piwkach przed meczem i doping pojdzie taki jaki byc powinien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
boca juniors wszyscy postawimy kaske na Prokom to sie bedzie lepiej ogladalo a po paru piwkach przed meczem i doping pojdzie taki jaki byc powinien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Lepiej TAU z HC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Na następny dzień napiszą "zamieszki na meczu Sopockiego Prokomu"

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Tak czy siak w sile prawie 15 osob zagłuszymy KK Prokomu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Bedzie o nas glosno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
OK, więc jeszcze raz konkretnie. Proszę zamówić dla mnie dwa bilety normalne na sektor gdzie będzie główna ekipa mecz.pl. Jeden dla mnie i jeden dla Krisa.

Co do płatności to poproszę o szczegóły na priva!

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
dla mnie jeden normalny rowzniez w "sektorze" mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
co do platnosci tez prosze na priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Jak wszyscy, to wszyscy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dla mnie studencki, oczywiście w sektorze mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
1) Szewczenko
2) shane - normalny
3) shane - normalny
4) shane - studencki
5) Mr. Joke - normalny
6) tomo - studencki
7) bazyl - normalny
8) Kameleon - studencki
9) ekonom0013 - studencki
10) JuanPablo - studencki
11) quincy - normalny
12) Kris - normalny

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jutro prawdopodobnie otwierają kasy w Olivii więc pójdę po bilety. Dzisiaj i wczoraj kasy były zamknięte. Wysłałem maila do Prokomu z zapytaniem od kiedy będzie można nabywać bilety w kasach. Nie odpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzwoniłem ale cały czas zajęte. Pozostaje mi więc codziennie udawać się pod kasy z nadzieją, że wreszcie otworzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
Quote
Czy ktos z tutaj odwiedzajacych ten temat zapatruej sie na jakis wyjazd: Barcelona, Mediolan albo cos ?

na nowa runde odrazu, rezerwujac jakos teraz bielty na samolot, cena wyjdzie z 50 euro w obie strony

ja chetnie pojade,, chetnie na Barcelona, chodz moze byc na kazdy - aby sie urwac w dobrym towarzystwie na dobra eskapade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ja wybieram się na mecz Barcelona - Santander (11.02.2007), ale ogólenie mój wyjazd bedzie połączony z innymi meczami:

-06.02 wylatuje do Paryża
-07.02 towarzyski mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Francja-Argentyna
-10.02 ligue 1: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />PSG-Monaco lub <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Auxerre - Saint-Etienne (noclegi w Paryżu mam gratis)
-11.02 rano przelot do Barcelony i wieczorem mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Barcelona - Santander
-12.02 powrót do kraju

Zapowiada się super wyjazd !! Już się nie mogę doczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
ticketsy kolejowe do Gdańska już mam.

Co z ticketsami na mecz...?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
Quote
Czy ktos z tutaj odwiedzajacych ten temat zapatruej sie na jakis wyjazd: Barcelona, Mediolan albo cos ?

na nowa runde odrazu, rezerwujac jakos teraz bielty na samolot, cena wyjdzie z 50 euro w obie strony

ja chetnie pojade,, chetnie na Barcelona, chodz moze byc na kazdy - aby sie urwac w dobrym towarzystwie na dobra eskapade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ja wybieram się na mecz Barcelona - Santander (11.02.2007), ale ogólenie mój wyjazd bedzie połączony z innymi meczami:

-06.02 wylatuje do Paryża
-07.02 towarzyski mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Francja-Argentyna
-10.02 ligue 1: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />PSG-Monaco lub <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Auxerre - Saint-Etienne (noclegi w Paryżu mam gratis)
-11.02 rano przelot do Barcelony i wieczorem mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Barcelona - Santander
-12.02 powrót do kraju

Zapowiada się super wyjazd !! Już się nie mogę doczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a ile tak mniej wiecej kosztuje w Paryzu nocleg ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Info odnośnie biletów na Prokom.

Wczoraj złapało mnie jakaś grypa i leżę w łóżku. Ale jutro na 100 % bileciki będą.

pozdr.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
Quote
Quote
Quote
Czy ktos z tutaj odwiedzajacych ten temat zapatruej sie na jakis wyjazd: Barcelona, Mediolan albo cos ?

na nowa runde odrazu, rezerwujac jakos teraz bielty na samolot, cena wyjdzie z 50 euro w obie strony

ja chetnie pojade,, chetnie na Barcelona, chodz moze byc na kazdy - aby sie urwac w dobrym towarzystwie na dobra eskapade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ja wybieram się na mecz Barcelona - Santander (11.02.2007), ale ogólenie mój wyjazd bedzie połączony z innymi meczami:

-06.02 wylatuje do Paryża
-07.02 towarzyski mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Francja-Argentyna
-10.02 ligue 1: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />PSG-Monaco lub <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Auxerre - Saint-Etienne (noclegi w Paryżu mam gratis)
-11.02 rano przelot do Barcelony i wieczorem mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Barcelona - Santander
-12.02 powrót do kraju

Zapowiada się super wyjazd !! Już się nie mogę doczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a ile tak mniej wiecej kosztuje w Paryzu nocleg ?

w maju jak byłem na Finale Ligi Mistrzów interesowałem się noclegami i znalazłem, gdzieś na peryferiach Paryża po bodajże 15-20 euro (poźniej jednak poznałem osobe, u której mieszakałem i bede też tym razem mieszkał i nie wiem jaki jest standart tych miejscówek)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
kiedy jest w końcu ten mecz TAU, czy jakoś tak? 29go czy 30go ? ..bo chce się dołączyć i teraz nie wiem czy przesłac kase dla Szewczenki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 8 z 19 1 2 6 7 8 9 10 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, kamel), 1,936 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,546
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1