Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 19 1 2 5 6 7 8 9 18 19
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Studenckie są po około 40% taniej. Jeżeli nik nie będzie miał przeciwwskazań do poniedziałku to kupuję na sektory A6/A8. Widoczność jest o niebo lepsza niż to przedstawia symulacja, dlatego proszę się nią do końca nie sugerować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Aha, jest nas +/- 10 0sób. Kupować bilety w jednym rzędzie czy może w dwóch rzędach, jeden pod drugim ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
zw1 i ja bedziemy w sektorze A6, nie pamietam ktory rzad ale bodajże 19ty

Ogolnie w Olivii wszedzie dobrze widac
Ostatnio siedzialem zaraz za lawka Prokomu, ale teraz nie wiem czy bede mogl zalatwic zaproszenia wiec wole juz teraz zarezerwowac bilety, jakby pozniej nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Dobra bierz w A6 i szafa gra.

W związku z tym, że nie chciałbym być zdany sam na siebie po przyjeździe do Trójmiasta to niech się 'gospodarze' określą o której mam się pojawić w Gdańsku tak by ktoś się mógł mną zaopiekować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Określcie się też czy zorganizujemy coś po meczyku i zejdzie nam na tym do rana, czy też mam se kupować ticketsa na nocny pociąg do Wawki.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dobra, kupuję na A6. Postaram się zdobyć bilety w okolicach muppeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W czwartki mam zajęcia do 15.00, później jestem wolny. Tomo, jeżeli przyjedziesz w okolicach godz. 16.00 to mogę Ciebie odebrać z Oliwy. Pójdziemy na jakiś browar, czy coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Co do baletów - u mnie wszystko okaże się w dzień meczu. Mam baaardzo duże zaległości na uczeli i jeżeli nie będę miał żadnego koła w piątek, to jestem jak najbardziej za. Jeżeli jednak będę musiał coś zaliczyć to odpadam. Jednak nie tylko ja jestem z 3City, więc myślę, że chętni na imprezę pomeczową na pewno się znajdą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Spoko A6 i juz nie motamy. A jakie ceny sa biletow tam? Ta stronka nie moze mi sie odpalic ;/ Za ile studencki i normalny?

Mysle ze zbiorke wszyscy mozemy zrobic okolo 17 pod hala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Potem piwka jakies wspolne i mozna isc na mecz. Co do baletow to mozemy isc, ale moja ekipabedzie tak do gora 1 bo na drugi dzien szkola ;/

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ja też moge być na dworcu w Oliwie koło szesnastej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co do baletów po to u mnie sprawa otwarta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Jeśli będzie jedno koło na weekend tomoge iść, jeśli bedą dwa to bedzie gorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
@ Shane.
Bilety na sektor A6 to wydatek 29 PLN (normalny) i około 20 PLN (ulgowy).

@ Kameleon
Jak tylko Tomo napisze o której będzie dokładnie na Oliwie to możemy się razem po niego stawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W poniedziałek, jak już kupię bilety, wyślę wszystkim PW ze szczegółami dotyczącymi przelewu i moim nr. telefonu żeby w razie czego móc się skontaktować.

Koło hali Olivi, naprzeciwko Mc Donalda jest knajpa "Cztery Strony Świata" Myślę, że tam możemy spędzicz czas do meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
No i gitara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jak kupisz bilety to poprosze na PW stan konta i ile kaski dokladnie zaplaciles, zeby Ci oddac nalezycie za moje 3 bilety (2 x normalny i 1 x studencki) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Kupujac bilety lepiej postaraj sie kupic je w taki sposob jak pisales - 2 rzedy po 5 osob czy cos w tym stylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Ale numer. Z nudow chodze sobie po Tym pieknym dziale i wbijam sie w ten temacik i widze ze chlopaki na mecz jedziecie. Ja tez specjalniem\ z krisem i paroma znajomymi udajemy sie na ten meczyk zeby zobaczyc na wlasne oczy Scole no i Prokomik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiec podejzewam ze dobijemy do Was przed meczem i jakos po meczu. A balet obowiazkowy bo w koncu Andzejki 30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> -------> a wiec proponuje Viva Club Sopot .
pozdro

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Też bym z chęcią się przeszedł na mecz.

@Szweczenko - jak da radę, to kup też dla mnie. Jeżeli studiujesz na Kampusie Oliva to będziemy mogli się ujakoś ustawić np. koło rektoratu żeby uregulować należność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Edit:

oczywiście studencki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A co do klubu - czy ja wiem czy Viva to dobry pomysł? Słyszałem, że w Curacao (dawne Galaxy) jest spoko (niestety nie miałem jeszcze okazji tam być)

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
@Juan Pablo

Ok, nie ma sprawy. Szczegóły wyślę na priv w poniedziałek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Panowie, na Oliwie bede razem w tomem wiec prosze nas obu oczekiwac.

P.S. Leos, duzo lepszy awvatar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
@Bazyl, Tomo.

Będziecie tym pociągiem o 16.32 ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jeśli komitetowi powitalnemu taka godzina pasuje to TAK.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jak najbardziej pasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Nawet nie wiedziałem ze taka ekipa sie zebrała. Rozmawialem z Krisem na temat tego meczu jeszcze jak nie bylo tego tematu. Takze ja tez sie pisze prosze kupic bilet i dla mnie (normalny). Probuje jeszcze namowic Mr Joka ale chłopina ma obowiązki. Pozdro panowie!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Pan Żarcik już sam się namówił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Czy ktos z tutaj odwiedzajacych ten temat zapatruej sie na jakis wyjazd: Barcelona, Mediolan albo cos ?

na nowa runde odrazu, rezerwujac jakos teraz bielty na samolot, cena wyjdzie z 50 euro w obie strony

ja chetnie pojade,, chetnie na Barcelona, chodz moze byc na kazdy - aby sie urwac w dobrym towarzystwie na dobra eskapade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Czy ktos z tutaj odwiedzajacych ten temat zapatruej sie na jakis wyjazd: Barcelona, Mediolan albo cos ?

na nowa runde odrazu, rezerwujac jakos teraz bielty na samolot, cena wyjdzie z 50 euro w obie strony

ja chetnie pojade,, chetnie na Barcelona, chodz moze byc na kazdy - aby sie urwac w dobrym towarzystwie na dobra eskapade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

gdzieś na początku nowego roku do Mediolanu na AC Milan, najlepiej aby to były derby, ale to raczej niemożliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...więc będzie jakiś dobry mecz ligowy, albo 1/8 LM

Strona 7 z 19 1 2 5 6 7 8 9 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, burbon, forty), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,573
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1