"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 19 1 2 7 8 9 10 11 18 19
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
30.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
30.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

to super, i wtedy sa także ostatki nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..aha i kiedy sie zaczyna mecz? bo moj pociag dosc pozno rpzyjezdża do 3miasta i nie mam pewności, że zdążę

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
30.11.2006, godz. 19:45 chyba...

Ja dzien wczesniej mam szkolne Andrzejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

musisz napisac do Szewy jaki chcesz bilet, a on jak juz kupi wszystko to powysyla nam na PW dokladny kosztorys + dane do przelewy kaski na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
30.11.2006, godz. 19:45 chyba...

Ja dzien wczesniej mam szkolne Andrzejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

musisz napisac do Szewy jaki chcesz bilet, a on jak juz kupi wszystko to powysyla nam na PW dokladny kosztorys + dane do przelewy kaski na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

19:41 mam pociag w Gdańsk Oliwa, potem sprintem do akademika u siorki rzeczy zostawic i na hale, czyli pewnie około 20:00 - 20:15 byłbym na miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..jeszcze pokombinuje, moze ojciec będzie miał trase i mnie tirem podrzuci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehee

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
No ogolnie to planujemy byc przed hala okolo 17:00 i wtedy gdzies ruszyc na piwko jakies... Nie mozesz byc wczesniej i pojsc razem z nami?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
z mojego wypizdówka jest tylko jeden pociag do gdanska dziennie, grunt to sie dostac do Olsztyna, z tamtad to jzu nie ma problemów, jeszcze sie zoabczy, w sobote jak ojciec wróci to z nim zagdam czy bedzie miał jakis kurs w te strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..aby tylko nie było zbyt póxno z tym kupnem iletów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dam znać jeszcze

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
@gnacik
Spokojnie, jutro kupuję bilety dla wszystkich. Jeżeli się zdecydujesz w weekend, to bez problemu kupię Ci bilet w następnym tygodniu.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Sorki za post pod postem.

Przed chwilką wszedłem na stronę Prokomu i oto info ze strony głównej:

Trefl Sportowa Spółka Akcyjna informuje, że sprzedaż biletów na najbliższy mecz Euroligi pomiędzy zespołami Prokom Trefl Sopot i Tau Ceramica Vitoria, który odbędzie się w dniu 30 listopada 2006r. o godz. 19:45 , w Hali Olivia w Gdańsku, będzie prowadzona w kasach Hali Olivia w następujących terminach:

27.11.2006r. (poniedziałek) godz. 12:00 - 18:00
28.11.2006r. (wtorek) godz. 12:00 - 18:00
29.11.2006r. (środa) godz. 12:00 - 18:00
30.11.2006r. (czwartek) od godz. 13:00 do rozpoczęcia meczu.


link: http://www.prokom.trefl.com.pl/index2.php?s=news&id=2742

Wszystko więc jasne. Bilety będą dopiero w poniedziałek. Wtedy też do wszystkich powysyłam info odnośnie cen i nr. konta.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
http://www.uskrzypka.pl/

Chłopaki z tematu obok mówią, że dobre i tanie żarcie.

Więc po długiej podróży przed meczykiem jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Quote
http://www.uskrzypka.pl/

Chłopaki z tematu obok mówią, że dobre i tanie żarcie.

Więc po długiej podróży przed meczykiem jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeśli miałbym polecać żarełko w okolicach hali Olivia to zdecydowanie Fenix na ul. Kołobrzeskiej. Co prawda "4 strony świata" bliżej i żarło też dobre ale droższe i długo sie czeka. No a koło Fenixa są też inne rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak znam Bazyla to będzie nas tam ciągął hahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Quote
Quote
http://www.uskrzypka.pl/

Chłopaki z tematu obok mówią, że dobre i tanie żarcie.

Więc po długiej podróży przed meczykiem jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeśli miałbym polecać żarełko w okolicach hali Olivia to zdecydowanie Fenix na ul. Kołobrzeskiej. Co prawda "4 strony świata" bliżej i żarło też dobre ale droższe i długo sie czeka. No a koło Fenixa są też inne rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak znam Bazyla to będzie nas tam ciągął hahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

O jakich innych rozrywkach mówisz ? Apolis ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Quote
Quote
Quote
http://www.uskrzypka.pl/

Chłopaki z tematu obok mówią, że dobre i tanie żarcie.

Więc po długiej podróży przed meczykiem jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeśli miałbym polecać żarełko w okolicach hali Olivia to zdecydowanie Fenix na ul. Kołobrzeskiej. Co prawda "4 strony świata" bliżej i żarło też dobre ale droższe i długo sie czeka. No a koło Fenixa są też inne rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak znam Bazyla to będzie nas tam ciągął hahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

O jakich innych rozrywkach mówisz ? Apolis ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Apolis tudzież Rozi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ej chłopaki może odpicujemy na meczyk jakiś transparent adresowany do Kijka?!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Quote
Quote
Quote
http://www.uskrzypka.pl/

Chłopaki z tematu obok mówią, że dobre i tanie żarcie.

Więc po długiej podróży przed meczykiem jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeśli miałbym polecać żarełko w okolicach hali Olivia to zdecydowanie Fenix na ul. Kołobrzeskiej. Co prawda "4 strony świata" bliżej i żarło też dobre ale droższe i długo sie czeka. No a koło Fenixa są też inne rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak znam Bazyla to będzie nas tam ciągął hahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

O jakich innych rozrywkach mówisz ? Apolis ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Apolis tudzież Rozi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Taaa w Rozi może i nie podjesz, ale są panny znające się na sporcie oj znające <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ps. Quincy odwiedzasz ten zacny przybytek?? ojojoj powiem lasce heheheh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Quote
Quote
Quote
Quote
[quote]http://www.uskrzypka.pl/

Chłopaki z tematu obok mówią, że dobre i tanie żarcie.

Więc po długiej podróży przed meczykiem jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeśli miałbym polecać żarełko w okolicach hali Olivia to zdecydowanie Fenix na ul. Kołobrzeskiej. Co prawda "4 strony świata" bliżej i żarło też dobre ale droższe i długo sie czeka. No a koło Fenixa są też inne rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak znam Bazyla to będzie nas tam ciągął hahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

O jakich innych rozrywkach mówisz ? Apolis ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Apolis tudzież Rozi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Taaa w Rozi może i nie podjesz, ale są panny znające się na sporcie oj znające <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ps. Quincy odwiedzasz ten zacny przybytek?? ojojoj powiem lasce heheheh [/quote]

Kumple ciągnęli kiedyś do Amazonek ale powiedziałem im kategoryczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Pozdro czarnuchy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ajjj.... jak patrzę jaka ekipa się zebrała to aż żal, że mnie nie będzie...

a wybrałbym się... niestety mam w przyszłym tygodniu dwa koła w tym jedno w piątek z matmy, a to najważniejszy przedmiot u mnie na roku...
zresztą nie najlepiej wygląda moja sytuacja i chyba czas się pouczyć trochę...

gdyby ten mecz był tydzień później... a tak to będę się z wami bawił z tym, że ja przed TV...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Szewa poprosze o jeszcze jeden bilet - normalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czyli shane 4 bilety lacznie, w tym 1 studencki i 3 normalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tomo mogles mowic wczesniej to bym sie zabral za taki transparent bo akurat w tej dzialce mam doswiadczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz za duzo nauki chyba mam na nastepny tydzien... ;/

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Quote
Sorki za post pod postem.

Przed chwilką wszedłem na stronę Prokomu i oto info ze strony głównej:

Trefl Sportowa Spółka Akcyjna informuje, że sprzedaż biletów na najbliższy mecz Euroligi pomiędzy zespołami Prokom Trefl Sopot i Tau Ceramica Vitoria, który odbędzie się w dniu 30 listopada 2006r. o godz. 19:45 , w Hali Olivia w Gdańsku, będzie prowadzona w kasach Hali Olivia w następujących terminach:

27.11.2006r. (poniedziałek) godz. 12:00 - 18:00
28.11.2006r. (wtorek) godz. 12:00 - 18:00
29.11.2006r. (środa) godz. 12:00 - 18:00
30.11.2006r. (czwartek) od godz. 13:00 do rozpoczęcia meczu.


link: http://www.prokom.trefl.com.pl/index2.php?s=news&id=2742

Wszystko więc jasne. Bilety będą dopiero w poniedziałek. Wtedy też do wszystkich powysyłam info odnośnie cen i nr. konta.

Dziwne, dzisiaj po zajęciach byłem z kumplem w Olivii, bo też chciał sobie kupić bilet, a nie wiedział gdzie. No i babka w kasie powiedziała, że bilety w sprzedaży od jutra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

PS. Czy mi się wydaje, czy tylko ja nie znam nikogo z tych co będą osobiście?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ja też nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jeżeli mówisz, że od jutra, to sprawdzę. Daleko nie mam.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Ja też nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jeżeli mówisz, że od jutra, to sprawdzę. Daleko nie mam.

To poznacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Siedze na uczelni, skocze zaraz do kas zobaczyć czy są bilety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Przynajmniej nie będe na wykładzie sie obijał rozwiązując sudokuuuuuuuuuu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Strona 9 z 19 1 2 7 8 9 10 11 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, 11kera11, Sensei, kamel, $-man, JelineK), 1,958 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,598
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1