|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
30.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
30.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to super, i wtedy sa także ostatki nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..aha i kiedy sie zaczyna mecz? bo moj pociag dosc pozno rpzyjezdża do 3miasta i nie mam pewności, że zdążę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
30.11.2006, godz. 19:45 chyba...
Ja dzien wczesniej mam szkolne Andrzejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
musisz napisac do Szewy jaki chcesz bilet, a on jak juz kupi wszystko to powysyla nam na PW dokladny kosztorys + dane do przelewy kaski na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
30.11.2006, godz. 19:45 chyba...
Ja dzien wczesniej mam szkolne Andrzejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
musisz napisac do Szewy jaki chcesz bilet, a on jak juz kupi wszystko to powysyla nam na PW dokladny kosztorys + dane do przelewy kaski na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 19:41 mam pociag w Gdańsk Oliwa, potem sprintem do akademika u siorki rzeczy zostawic i na hale, czyli pewnie około 20:00 - 20:15 byłbym na miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..jeszcze pokombinuje, moze ojciec będzie miał trase i mnie tirem podrzuci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehee
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No ogolnie to planujemy byc przed hala okolo 17:00 i wtedy gdzies ruszyc na piwko jakies... Nie mozesz byc wczesniej i pojsc razem z nami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
z mojego wypizdówka jest tylko jeden pociag do gdanska dziennie, grunt to sie dostac do Olsztyna, z tamtad to jzu nie ma problemów, jeszcze sie zoabczy, w sobote jak ojciec wróci to z nim zagdam czy bedzie miał jakis kurs w te strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..aby tylko nie było zbyt póxno z tym kupnem iletów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dam znać jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
@gnacik Spokojnie, jutro kupuję bilety dla wszystkich. Jeżeli się zdecydujesz w weekend, to bez problemu kupię Ci bilet w następnym tygodniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Sorki za post pod postem. Przed chwilką wszedłem na stronę Prokomu i oto info ze strony głównej: Trefl Sportowa Spółka Akcyjna informuje, że sprzedaż biletów na najbliższy mecz Euroligi pomiędzy zespołami Prokom Trefl Sopot i Tau Ceramica Vitoria, który odbędzie się w dniu 30 listopada 2006r. o godz. 19:45 , w Hali Olivia w Gdańsku, będzie prowadzona w kasach Hali Olivia w następujących terminach:
27.11.2006r. (poniedziałek) godz. 12:00 - 18:00 28.11.2006r. (wtorek) godz. 12:00 - 18:00 29.11.2006r. (środa) godz. 12:00 - 18:00 30.11.2006r. (czwartek) od godz. 13:00 do rozpoczęcia meczu.link: http://www.prokom.trefl.com.pl/index2.php?s=news&id=2742Wszystko więc jasne. Bilety będą dopiero w poniedziałek. Wtedy też do wszystkich powysyłam info odnośnie cen i nr. konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
http://www.uskrzypka.pl/Chłopaki z tematu obok mówią, że dobre i tanie żarcie. Więc po długiej podróży przed meczykiem jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
http://www.uskrzypka.pl/Chłopaki z tematu obok mówią, że dobre i tanie żarcie. Więc po długiej podróży przed meczykiem jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeśli miałbym polecać żarełko w okolicach hali Olivia to zdecydowanie Fenix na ul. Kołobrzeskiej. Co prawda "4 strony świata" bliżej i żarło też dobre ale droższe i długo sie czeka. No a koło Fenixa są też inne rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak znam Bazyla to będzie nas tam ciągął hahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
http://www.uskrzypka.pl/Chłopaki z tematu obok mówią, że dobre i tanie żarcie. Więc po długiej podróży przed meczykiem jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeśli miałbym polecać żarełko w okolicach hali Olivia to zdecydowanie Fenix na ul. Kołobrzeskiej. Co prawda "4 strony świata" bliżej i żarło też dobre ale droższe i długo sie czeka. No a koło Fenixa są też inne rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak znam Bazyla to będzie nas tam ciągął hahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> O jakich innych rozrywkach mówisz ? Apolis ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
http://www.uskrzypka.pl/Chłopaki z tematu obok mówią, że dobre i tanie żarcie. Więc po długiej podróży przed meczykiem jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeśli miałbym polecać żarełko w okolicach hali Olivia to zdecydowanie Fenix na ul. Kołobrzeskiej. Co prawda "4 strony świata" bliżej i żarło też dobre ale droższe i długo sie czeka. No a koło Fenixa są też inne rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak znam Bazyla to będzie nas tam ciągął hahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> O jakich innych rozrywkach mówisz ? Apolis ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Apolis tudzież Rozi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ej chłopaki może odpicujemy na meczyk jakiś transparent adresowany do Kijka?!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
http://www.uskrzypka.pl/Chłopaki z tematu obok mówią, że dobre i tanie żarcie. Więc po długiej podróży przed meczykiem jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeśli miałbym polecać żarełko w okolicach hali Olivia to zdecydowanie Fenix na ul. Kołobrzeskiej. Co prawda "4 strony świata" bliżej i żarło też dobre ale droższe i długo sie czeka. No a koło Fenixa są też inne rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak znam Bazyla to będzie nas tam ciągął hahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> O jakich innych rozrywkach mówisz ? Apolis ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Apolis tudzież Rozi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Taaa w Rozi może i nie podjesz, ale są panny znające się na sporcie oj znające <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ps. Quincy odwiedzasz ten zacny przybytek?? ojojoj powiem lasce heheheh
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
[quote] http://www.uskrzypka.pl/Chłopaki z tematu obok mówią, że dobre i tanie żarcie. Więc po długiej podróży przed meczykiem jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeśli miałbym polecać żarełko w okolicach hali Olivia to zdecydowanie Fenix na ul. Kołobrzeskiej. Co prawda "4 strony świata" bliżej i żarło też dobre ale droższe i długo sie czeka. No a koło Fenixa są też inne rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak znam Bazyla to będzie nas tam ciągął hahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> O jakich innych rozrywkach mówisz ? Apolis ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Apolis tudzież Rozi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Taaa w Rozi może i nie podjesz, ale są panny znające się na sporcie oj znające <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ps. Quincy odwiedzasz ten zacny przybytek?? ojojoj powiem lasce heheheh [/quote] Kumple ciągnęli kiedyś do Amazonek ale powiedziałem im kategoryczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Pozdro czarnuchy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
ajjj.... jak patrzę jaka ekipa się zebrała to aż żal, że mnie nie będzie...
a wybrałbym się... niestety mam w przyszłym tygodniu dwa koła w tym jedno w piątek z matmy, a to najważniejszy przedmiot u mnie na roku... zresztą nie najlepiej wygląda moja sytuacja i chyba czas się pouczyć trochę...
gdyby ten mecz był tydzień później... a tak to będę się z wami bawił z tym, że ja przed TV...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Szewa poprosze o jeszcze jeden bilet - normalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czyli shane 4 bilety lacznie, w tym 1 studencki i 3 normalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tomo mogles mowic wczesniej to bym sie zabral za taki transparent bo akurat w tej dzialce mam doswiadczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz za duzo nauki chyba mam na nastepny tydzien... ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Sorki za post pod postem. Przed chwilką wszedłem na stronę Prokomu i oto info ze strony głównej: Trefl Sportowa Spółka Akcyjna informuje, że sprzedaż biletów na najbliższy mecz Euroligi pomiędzy zespołami Prokom Trefl Sopot i Tau Ceramica Vitoria, który odbędzie się w dniu 30 listopada 2006r. o godz. 19:45 , w Hali Olivia w Gdańsku, będzie prowadzona w kasach Hali Olivia w następujących terminach:
27.11.2006r. (poniedziałek) godz. 12:00 - 18:00 28.11.2006r. (wtorek) godz. 12:00 - 18:00 29.11.2006r. (środa) godz. 12:00 - 18:00 30.11.2006r. (czwartek) od godz. 13:00 do rozpoczęcia meczu.link: http://www.prokom.trefl.com.pl/index2.php?s=news&id=2742Wszystko więc jasne. Bilety będą dopiero w poniedziałek. Wtedy też do wszystkich powysyłam info odnośnie cen i nr. konta. Dziwne, dzisiaj po zajęciach byłem z kumplem w Olivii, bo też chciał sobie kupić bilet, a nie wiedział gdzie. No i babka w kasie powiedziała, że bilety w sprzedaży od jutra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> PS. Czy mi się wydaje, czy tylko ja nie znam nikogo z tych co będą osobiście?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja też nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jeżeli mówisz, że od jutra, to sprawdzę. Daleko nie mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja też nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jeżeli mówisz, że od jutra, to sprawdzę. Daleko nie mam. To poznacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Siedze na uczelni, skocze zaraz do kas zobaczyć czy są bilety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Przynajmniej nie będe na wykładzie sie obijał rozwiązując sudokuuuuuuuuuu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|