|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Ja też nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jeżeli mówisz, że od jutra, to sprawdzę. Daleko nie mam. To poznacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Siedze na uczelni, skocze zaraz do kas zobaczyć czy są bilety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Przynajmniej nie będe na wykładzie sie obijał rozwiązując sudokuuuuuuuuuu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Rozrywki niczym z moich wykładów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> MFI???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Witam.
Mam już bilety, wieczorem wyślę wszystkim szczegóły z moim numerem konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Sa bileciwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Skończyłem wysyłanie privów. Jeżeli ktoś nie dostał to dajcie znać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Teraz już pozostaje tylko czekać na meczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Szewa w jakiej cenie byl bilet studencki na nasz sektor bo musze z kumplem sie rozliczyc? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Popieram kamasssa fajna ekipa się zebrała. Szkoda, że mnie nie będzie, ale praca i coraz to nowsze obowiązki nie pozwalają. quincy, Mr. Joke, Kameleon może przy okazji tomo i Bazyl zabiorą was do Warszawy na mecz Legia-Bełchatów. Zapraszamy Gdańsk, Gdynię do nas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ogólnie życze wam dobrej zabawy i powspominajcie dobrze kolegów z Sobieszewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.
Pozdrawiam Ignorator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Normalny - 25 PLN Studencki - 18 PLN
Aha, siedzimy na sekotorze A8, bo na A6 były dostępne gorsze miejsca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Hej miśki niech ktoś weźmie ze sobą aparacik cyfrowy coby pamiątka nam została, a reszta forum miała czego zazdrościć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
A przyspiewke na Kijka kto uklada? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
tak sie zastanawiam...
czy mam brac na tez zjazd swoja slynna kratke z piwem czy tez nie.
ZA: kazdy lubie piwo, rodzi sie tradycja ze na kazdy zlot bazyl jedzie z kratka, od razu na poznacie na dworcu, nie uschne z tomo w pociagu.
PRZECIW: jedzie nas dwocha w kratce jest 20 piw a ja mam zamiar zapamietac swoj pierwszy mecz koszykowki, krata jest ciezka i nie poreczna.
brac czy nie brac, o to jest pytanie?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
tak sie zastanawiam...
czy mam brac na tez zjazd swoja slynna kratke z piwem czy tez nie.
ZA: kazdy lubie piwo, rodzi sie tradycja ze na kazdy zlot bazyl jedzie z kratka, od razu na poznacie na dworcu, nie uschne z tomo w pociagu.
PRZECIW: jedzie nas dwocha w kratce jest 20 piw a ja mam zamiar zapamietac swoj pierwszy mecz koszykowki, krata jest ciezka i nie poreczna.
brac czy nie brac, o to jest pytanie?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Bierz krate ale zaplombuj ją przed wyjściem. Komisyjne odplombawnie następi po meczu w obecności wszystkich zjazdowiczów. A coby te 4h w pociągu zleciały jakoś tak w miarę to zawsze te 2-3 sztuki można mieć luzem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Bazyl bierz skrzynke, ale niech Tomo ma ją w opiece <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Będziecie tym o 16:32 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak reszta? O której, gdzie jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jakby ktoś chciał się skontaktować to ---> 604514476 i jakoś na PW można się zgadać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
o 17 pod hala kazdemu pasuje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja, Juan Pablo i Kameleon odbieramy Tomo i Bazyla z dworca. Myślę, że potem podjedziemy pod halę żeby się spotkać z ekipą Shane'a. Stamtąd udeżymy do jakiegoś lokalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ekonom 0013 będzie dopiero przed meczem. Boca Juniors pisał mi, że kupi bilet obok nas więc mam nadzieję, że również stawi się o 17.00 przed halą. Nie wiem co z Quincim i Krisem - mam nadzieję, że czytają ten temat i się odezwą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co wy na ten plan ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Boca będziesz ? Jak tak to daj znać i kup mi bilet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Ja będe napewno ale dopiero o 17:00 kończe szkołe (może uda mi się uciec z lekcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) więc zjade pod hale ok 19:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ja, Juan Pablo i Kameleon odbieramy Tomo i Bazyla z dworca. Myślę, że potem podjedziemy pod halę żeby się spotkać z ekipą Shane'a. Stamtąd udeżymy do jakiegoś lokalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ekonom 0013 będzie dopiero przed meczem. Boca Juniors pisał mi, że kupi bilet obok nas więc mam nadzieję, że również stawi się o 17.00 przed halą. Nie wiem co z Quincim i Krisem - mam nadzieję, że czytają ten temat i się odezwą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co wy na ten plan ? Pasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Stoin napiszemy Ci zwolnienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Gnacik Ty tam dzwoń jak będziesz już w Gdańsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Gnacik Ty tam dzwoń jak będziesz już w Gdańsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja nie jade jednak, już gadałem z Szewczenką
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Zakręciłem się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Kończe lekcje o 15:20 więc na luziku zdąże na 17:00.
Kamel zadzwonie do Ciebie i ustawimy sie albo na dworcu albo u nas na estakadzie na przystanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Hej miśki niech ktoś weźmie ze sobą aparacik cyfrowy coby pamiątka nam została, a reszta forum miała czego zazdrościć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Spoko, wezmiemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|