|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ale debil, przy 280 kk b. często areszt, tym bardziej przy rozboju na ... nieletnim. No kretyn. Do utylizacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ja liczę, że Dębina z nami zagra. Tylko czy dostanie kolejna pożyczkę od Wieszcza... a myślicie że oni nie grają w jakiejś swojej prywatnej lidze ?  na 100 % grają Grają. Była liga NC + ale nie było nikogo z ekspertów, tylko Nahorny, Rudzki, Zelek, Twaro i jeszcze jeden ten młody, zapomniałem nazwiska
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Aż nie chce mi się wierzyć, że to może być prawdziwe. Chociaż po tym jak Biczu wkleił zdjęcie polskiej blond krótlowej, która robiła filmy na jutube o wspaniałej miłości z Mokembe, po czym obecnie robi filmy - też na jutube - o byciu samotną matką, jestem w stanie uwierzyć, że to poniżej może być prawdą. ![[Linked Image from img2.cda.pl]](https://img2.cda.pl/g/272401_aea90006e73ba3a1ee1bda22411af089.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ja liczę, że Dębina z nami zagra. Dębina u Kazka jeszcze PSG spłaca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Rejestracja z Warszawskiego Grochowa ale to chyba farmazon  Za to Blondi z Mokebe 100 % true Usunęła ten filmik bo została rozjebana w pył na wykopie choć zdarzyli się tacy którzy jej bronili.... Naród wspaniały tylko ludzie kurwy !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ale debil, przy 280 kk b. często areszt, tym bardziej przy rozboju na ... nieletnim. No kretyn. Do utylizacji. Niech go ruchaja w pierdlu ile wlezie. Mojej młodej też hulaj spod szkoły z ajebali. Dla sportu zadzwoniłem na komendę to mnie posterunkowy wysmial. Jak opierdalaja piwnice to nawet ogórki kiszone biorą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ale debil, przy 280 kk b. często areszt, tym bardziej przy rozboju na ... nieletnim. No kretyn. Do utylizacji. Niech go ruchaja w pierdlu ile wlezie. Mojej młodej też hulaj spod szkoły z ajebali. Dla sportu zadzwoniłem na komendę to mnie posterunkowy wysmial. Jak opierdalaja piwnice to nawet ogórki kiszone biorą. To po co on tam siedzi? Kolegi piśmiennego nie było, więc sam nie był w stanie nic poradzić. Najgorsi w policji są Ci powyżej 45, zero kwalifikacji, wykształcenie zerowe, zainteresowania program "Uwaga" i "dzie był somsiad na wakacjach", zero chęci i jakichkolwiek predyspozycji, taki relikt lat 90-tych.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
W Europie istnieje kraj, który z dostępu do sieci uczynił swoją ideologię. To Estonia, najbardziej zaawansowane w Europie państwo cyfrowe. Jako pierwsza na świecie dostęp do internetu zaliczyła do katalogu praw człowieka W tym kraju tylko trzech aktów administracyjnych nie da się załatwić przez sieć. Osobiście do urzędu trzeba się pofatygować w celu zawarcia ślubu, przeprowadzenia rozwodu lub sprzedaży domu. Papierowych rejestrów nie ma, nawet meldunek istnieje wyłącznie w internecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Ja liczę, że Dębina z nami zagra. Tylko czy dostanie kolejna pożyczkę od Wieszcza... a myślicie że oni nie grają w jakiejś swojej prywatnej lidze ?  na 100 % grają Grają. Była liga NC + ale nie było nikogo z ekspertów, tylko Nahorny, Rudzki, Zelek, Twaro i jeszcze jeden ten młody, zapomniałem nazwiska Bankowo z wpisowym. Twaro chodzi po redakcji i namawia, mf bankowo jest Stępniewski, jakieś inne typy?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,442 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,442 Likes: 11 |
W Europie istnieje kraj, który z dostępu do sieci uczynił swoją ideologię. To Estonia, najbardziej zaawansowane w Europie państwo cyfrowe. Jako pierwsza na świecie dostęp do internetu zaliczyła do katalogu praw człowieka W tym kraju tylko trzech aktów administracyjnych nie da się załatwić przez sieć. Osobiście do urzędu trzeba się pofatygować w celu zawarcia ślubu, przeprowadzenia rozwodu lub sprzedaży domu. Papierowych rejestrów nie ma, nawet meldunek istnieje wyłącznie w internecie. Do Kont bankowych potrzebuja potwierdzenia adresu ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Stwierdził ze to coś nie ma numerów wybitych to ciężko będzie.
Podobne podejście było w szkole. Chyba ze trzy kamery ale Panie kto to będzie przegladal.
Strata mała Ale wkurwiony tydzień chodziłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Bankowo z wpisowym. Twaro chodzi po redakcji i namawia, mf bankowo jest Stępniewski, jakieś inne typy? Muraś też pewnikiem mówi, że podziękuje bo się nie zna. Kazek ma wymówkę, że nie ma czasu, a jak się czymś zajmować to z pełnym zaangażowaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W Europie istnieje kraj, który z dostępu do sieci uczynił swoją ideologię. To Estonia, najbardziej zaawansowane w Europie państwo cyfrowe. Jako pierwsza na świecie dostęp do internetu zaliczyła do katalogu praw człowieka W tym kraju tylko trzech aktów administracyjnych nie da się załatwić przez sieć. Osobiście do urzędu trzeba się pofatygować w celu zawarcia ślubu, przeprowadzenia rozwodu lub sprzedaży domu. Papierowych rejestrów nie ma, nawet meldunek istnieje wyłącznie w internecie. Pomyśl co będzie jak ten cały internet kiedyś pierdolnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Haczyk aktualna forma [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
W Europie istnieje kraj, który z dostępu do sieci uczynił swoją ideologię. To Estonia, najbardziej zaawansowane w Europie państwo cyfrowe. Jako pierwsza na świecie dostęp do internetu zaliczyła do katalogu praw człowieka W tym kraju tylko trzech aktów administracyjnych nie da się załatwić przez sieć. Osobiście do urzędu trzeba się pofatygować w celu zawarcia ślubu, przeprowadzenia rozwodu lub sprzedaży domu. Papierowych rejestrów nie ma, nawet meldunek istnieje wyłącznie w internecie. Pomyśl co będzie jak ten cały internet kiedyś pierdolnie  Dlatego trzeba miec zlote talary zakopane pod drzewem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Bankowo z wpisowym. Twaro chodzi po redakcji i namawia, mf bankowo jest Stępniewski, jakieś inne typy? Muraś też pewnikiem mówi, że podziękuje bo się nie zna. Kazek ma wymówkę, że nie ma czasu, a jak się czymś zajmować to z pełnym zaangażowaniem.  A Smok nie preferuje żadnego rodzaju hazardu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
warto coś tam w skarpecie czy banku ziemnym odłożyć na czarną godzinę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
W Europie istnieje kraj, który z dostępu do sieci uczynił swoją ideologię. To Estonia, najbardziej zaawansowane w Europie państwo cyfrowe. Jako pierwsza na świecie dostęp do internetu zaliczyła do katalogu praw człowieka W tym kraju tylko trzech aktów administracyjnych nie da się załatwić przez sieć. Osobiście do urzędu trzeba się pofatygować w celu zawarcia ślubu, przeprowadzenia rozwodu lub sprzedaży domu. Papierowych rejestrów nie ma, nawet meldunek istnieje wyłącznie w internecie. Świetny kraj pof względem załatwiania wszelkich spraw birokratycznych, nasz krs w stosunku do "ichniejszego" to jak nasza liga w stosunku do hiszpańskiej, jakieś lata świetlne w tyle. I jeden z nielicznych krajów posiadających nadwyżkę budżetową (w latacg 2014-2015 miał na pewno nadwyzki, w poprzednich latach (2012?) kojarzę, że również), estoński rząd zaaprobował jużcele budżetowe z nadwyzka na lata 2017-2020 ... bez ropy (sic!). No ale tam nie wydają na Panią Krysię, która przez 20 lat stawia pieczątkę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|