Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 67 1 2 13 14 15 16 17 66 67
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493

Ale debil, przy 280 kk b. często areszt, tym bardziej przy rozboju na ... nieletnim. No kretyn. Do utylizacji.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Warren
Originally Posted by fechu
Originally Posted by haczyk
Ja liczę, że Dębina z nami zagra.
Tylko czy dostanie kolejna pożyczkę od Wieszcza...
a myślicie że oni nie grają w jakiejś swojej prywatnej lidze ? smile
na 100 % grają
Grają. Była liga NC + ale nie było nikogo z ekspertów, tylko Nahorny, Rudzki, Zelek, Twaro i jeszcze jeden ten młody, zapomniałem nazwiska

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Aż nie chce mi się wierzyć, że to może być prawdziwe.
Chociaż po tym jak Biczu wkleił zdjęcie polskiej blond krótlowej, która robiła filmy na jutube o wspaniałej miłości z Mokembe, po czym obecnie robi filmy - też na jutube - o byciu samotną matką, jestem w stanie uwierzyć, że to poniżej może być prawdą.

[Linked Image from img2.cda.pl]

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by haczyk
Ja liczę, że Dębina z nami zagra.

Dębina u Kazka jeszcze PSG spłaca.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Rejestracja z Warszawskiego Grochowa ale to chyba farmazon wink
Za to Blondi z Mokebe 100 % true
Usunęła ten filmik bo została rozjebana w pył na wykopie choć zdarzyli się tacy którzy jej bronili....
Naród wspaniały tylko ludzie kurwy !


Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Master.com back

Ale debil, przy 280 kk b. często areszt, tym bardziej przy rozboju na ... nieletnim. No kretyn. Do utylizacji.

Niech go ruchaja w pierdlu ile wlezie.

Mojej młodej też hulaj spod szkoły z ajebali. Dla sportu zadzwoniłem na komendę to mnie posterunkowy wysmial. Jak opierdalaja piwnice to nawet ogórki kiszone biorą.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Master.com back

Ale debil, przy 280 kk b. często areszt, tym bardziej przy rozboju na ... nieletnim. No kretyn. Do utylizacji.

Niech go ruchaja w pierdlu ile wlezie.

Mojej młodej też hulaj spod szkoły z ajebali. Dla sportu zadzwoniłem na komendę to mnie posterunkowy wysmial. Jak opierdalaja piwnice to nawet ogórki kiszone biorą.

To po co on tam siedzi? Kolegi piśmiennego nie było, więc sam nie był w stanie nic poradzić. Najgorsi w policji są Ci powyżej 45, zero kwalifikacji, wykształcenie zerowe, zainteresowania program "Uwaga" i "dzie był somsiad na wakacjach", zero chęci i jakichkolwiek predyspozycji, taki relikt lat 90-tych.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
W Europie istnieje kraj, który z dostępu do sieci uczynił swoją ideologię. To Estonia, najbardziej zaawansowane w Europie państwo cyfrowe. Jako pierwsza na świecie dostęp do internetu zaliczyła do katalogu praw człowieka
W tym kraju tylko trzech aktów administracyjnych nie da się załatwić przez sieć. Osobiście do urzędu trzeba się pofatygować w celu zawarcia ślubu, przeprowadzenia rozwodu lub sprzedaży domu. Papierowych rejestrów nie ma, nawet meldunek istnieje wyłącznie w internecie.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Warren
Originally Posted by fechu
Originally Posted by haczyk
Ja liczę, że Dębina z nami zagra.
Tylko czy dostanie kolejna pożyczkę od Wieszcza...
a myślicie że oni nie grają w jakiejś swojej prywatnej lidze ? smile
na 100 % grają
Grają. Była liga NC + ale nie było nikogo z ekspertów, tylko Nahorny, Rudzki, Zelek, Twaro i jeszcze jeden ten młody, zapomniałem nazwiska
Bankowo z wpisowym. Twaro chodzi po redakcji i namawia, mf bankowo jest Stępniewski, jakieś inne typy?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,442
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,442
Likes: 11
Originally Posted by forty
W Europie istnieje kraj, który z dostępu do sieci uczynił swoją ideologię. To Estonia, najbardziej zaawansowane w Europie państwo cyfrowe. Jako pierwsza na świecie dostęp do internetu zaliczyła do katalogu praw człowieka
W tym kraju tylko trzech aktów administracyjnych nie da się załatwić przez sieć. Osobiście do urzędu trzeba się pofatygować w celu zawarcia ślubu, przeprowadzenia rozwodu lub sprzedaży domu. Papierowych rejestrów nie ma, nawet meldunek istnieje wyłącznie w internecie.

Do Kont bankowych potrzebuja potwierdzenia adresu ? grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Stwierdził ze to coś nie ma numerów wybitych to ciężko będzie.

Podobne podejście było w szkole. Chyba ze trzy kamery ale Panie kto to będzie przegladal.

Strata mała Ale wkurwiony tydzień chodziłem.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by haczyk
Bankowo z wpisowym. Twaro chodzi po redakcji i namawia, mf bankowo jest Stępniewski, jakieś inne typy?
Muraś też pewnikiem mówi, że podziękuje bo się nie zna. Kazek ma wymówkę, że nie ma czasu, a jak się czymś zajmować to z pełnym zaangażowaniem.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by forty
W Europie istnieje kraj, który z dostępu do sieci uczynił swoją ideologię. To Estonia, najbardziej zaawansowane w Europie państwo cyfrowe. Jako pierwsza na świecie dostęp do internetu zaliczyła do katalogu praw człowieka
W tym kraju tylko trzech aktów administracyjnych nie da się załatwić przez sieć. Osobiście do urzędu trzeba się pofatygować w celu zawarcia ślubu, przeprowadzenia rozwodu lub sprzedaży domu. Papierowych rejestrów nie ma, nawet meldunek istnieje wyłącznie w internecie.
Pomyśl co będzie jak ten cały internet kiedyś pierdolnie smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Haczyk aktualna forma

[Linked Image]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Warren
Originally Posted by forty
W Europie istnieje kraj, który z dostępu do sieci uczynił swoją ideologię. To Estonia, najbardziej zaawansowane w Europie państwo cyfrowe. Jako pierwsza na świecie dostęp do internetu zaliczyła do katalogu praw człowieka
W tym kraju tylko trzech aktów administracyjnych nie da się załatwić przez sieć. Osobiście do urzędu trzeba się pofatygować w celu zawarcia ślubu, przeprowadzenia rozwodu lub sprzedaży domu. Papierowych rejestrów nie ma, nawet meldunek istnieje wyłącznie w internecie.
Pomyśl co będzie jak ten cały internet kiedyś pierdolnie smile

Dlatego trzeba miec zlote talary zakopane pod drzewem.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by fechu
Originally Posted by haczyk
Bankowo z wpisowym. Twaro chodzi po redakcji i namawia, mf bankowo jest Stępniewski, jakieś inne typy?
Muraś też pewnikiem mówi, że podziękuje bo się nie zna. Kazek ma wymówkę, że nie ma czasu, a jak się czymś zajmować to z pełnym zaangażowaniem.
laugh

A Smok nie preferuje żadnego rodzaju hazardu.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
warto coś tam w skarpecie czy banku ziemnym odłożyć na czarną godzinę

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by forty
W Europie istnieje kraj, który z dostępu do sieci uczynił swoją ideologię. To Estonia, najbardziej zaawansowane w Europie państwo cyfrowe. Jako pierwsza na świecie dostęp do internetu zaliczyła do katalogu praw człowieka
W tym kraju tylko trzech aktów administracyjnych nie da się załatwić przez sieć. Osobiście do urzędu trzeba się pofatygować w celu zawarcia ślubu, przeprowadzenia rozwodu lub sprzedaży domu. Papierowych rejestrów nie ma, nawet meldunek istnieje wyłącznie w internecie.

Świetny kraj pof względem załatwiania wszelkich spraw birokratycznych, nasz krs w stosunku do "ichniejszego" to jak nasza liga w stosunku do hiszpańskiej, jakieś lata świetlne w tyle. I jeden z nielicznych krajów posiadających nadwyżkę budżetową (w latacg 2014-2015 miał na pewno nadwyzki, w poprzednich latach (2012?) kojarzę, że również), estoński rząd zaaprobował jużcele budżetowe z nadwyzka na lata 2017-2020 ... bez ropy (sic!). No ale tam nie wydają na Panią Krysię, która przez 20 lat stawia pieczątkę.

Strona 15 z 67 1 2 13 14 15 16 17 66 67

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, burbon, betowiec, Lukasz111, Akhu, $-man, 11kera11, aker), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1