|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Śląsk Wrocław bardziej od Jagiellonii, ale gdzie wolałby grać jakiś nasz ligowiec dzisiaj?
LFC to tak utytułowany, że na palcach jednej ręki pamiętam ich podium w lidze. Piłkarsko Napoli zjadłoby tych ogórów kloppa Raczej odwrotnie, LFC zjada włoskie spagetti, jakby doszło do takiej konfrontacji w LM/LE to wchodze o forumowe 1litr Jacka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
No ale wtedy nie było na tapecie Napoli. Był bliski Liverpoolu, nie wyszło, później nie wiedział co dalej. Pewnie mu to siedziało w głowie. Zwłaszcza jak jeszcze będąc zawodnikiem Empoli ubierał koszulkę Pool i to poszło w świat.
Pokaże na co go stać u kacapów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Śląsk Wrocław bardziej od Jagiellonii, ale gdzie wolałby grać jakiś nasz ligowiec dzisiaj?
LFC to tak utytułowany, że na palcach jednej ręki pamiętam ich podium w lidze. Piłkarsko Napoli zjadłoby tych ogórów kloppa Nie wydaje mnie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Śląsk Wrocław bardziej od Jagiellonii, ale gdzie wolałby grać jakiś nasz ligowiec dzisiaj?
LFC to tak utytułowany, że na palcach jednej ręki pamiętam ich podium w lidze. Piłkarsko Napoli zjadłoby tych ogórów kloppa nie wydaje mnie się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Śląsk Wrocław bardziej od Jagiellonii, ale gdzie wolałby grać jakiś nasz ligowiec dzisiaj?
LFC to tak utytułowany, że na palcach jednej ręki pamiętam ich podium w lidze. Piłkarsko Napoli zjadłoby tych ogórów kloppa Raczej odwrotnie, LFC zjada włoskie spagetti, jakby doszło do takiej konfrontacji w LM/LE to wchodze o forumowe 1litr Jacka  O skrzynkie bym wszedł jak Franz z Wolfem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ale to jest "przygłup"  zapomniał, że reklamy wyświetlają się w odpowiedzi na jego wyszukiwania. ![[Linked Image from mistrzowie.org]](https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201707/1500884113_by_krafo.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Fajnie by było żeby się takie Napoli spotkało w ćwierćfinale LM z Lfc Wtedy gruby zakład z Tazenem by poszedł Ja rozumiem że Neapol w chuj ładniejsze miasto od smutnego Liverpoolu ale piłkarsko to sporo im brakuje do The-Kop
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Śląsk Wrocław bardziej od Jagiellonii, ale gdzie wolałby grać jakiś nasz ligowiec dzisiaj?
LFC to tak utytułowany, że na palcach jednej ręki pamiętam ich podium w lidze. Piłkarsko Napoli zjadłoby tych ogórów kloppa Raczej odwrotnie, LFC zjada włoskie spagetti, jakby doszło do takiej konfrontacji w LM/LE to wchodze o forumowe 1litr Jacka  O skrzynkie bym wszedł jak Franz z Wolfem. Franz przepłacił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Ale to jest "przygłup"  zapomniał, że reklamy wyświetlają się w odpowiedzi na jego wyszukiwania. ![[Linked Image from mistrzowie.org]](https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201707/1500884113_by_krafo.jpg) PRZEPRASZAM ale raz naprawde przepraszam czesciowo usprawiedliwie ta gnide. Mi sie wyswietlaja jakies gowna jak np glosniki czy ubezpieczenia a nigdy tego nie szukalem/przegladalem (pomijajac ze sprawa sprzed roku z red.hiena)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Lis o ja pierdole  On dalej jest z tą Smoktunowicz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Lis o ja pierdole  On dalej jest z tą Smoktunowicz? tak,swiadkowa na jego poprzednim slubie z jej przyjaciolka K.Rusin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Mnie się haluxy wyświetlają. A reklama Iladian direct plus zawsze jak jem kolację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Fechu! I jak? Kupiłeś tę polówkę? :-))) ![[Linked Image from mistrzowie.org]](https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201707/1500566585_by_Eisenberg.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Lis o ja pierdole  On dalej jest z tą Smoktunowicz? tak,swiadkowa na jego poprzednim slubie z jej przyjaciolka K.Rusin u nich w życiu jak na balecie u Chudego GangBang all night long 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Mnie się haluxy wyświetlają. A reklama Iladian direct plus zawsze jak jem kolację. a ja mam AdBlocka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Lis o ja pierdole  On dalej jest z tą Smoktunowicz? tak,swiadkowa na jego poprzednim slubie z jej przyjaciolka K.Rusin u nich w życiu jak na balecie u Chudego GangBang all night long  Pozamiatał to go raz a dobrze Stanowski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Fechu trochę zbyt nachalny w tej konwersacji.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|