Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#698180 26/10/2006 19:30
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689

Bonus: Unibet
#698181 26/10/2006 19:53
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Tragedia...

Jeszcze te komentarze dzieci na epulsie ... Boże zlituj sie .

#698182 26/10/2006 20:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
a co piszą. Nie każdy ma konto na epulsie

#698183 26/10/2006 20:17
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Ah, już mu konto zablokowali.

a co do komentarzy to o to niektóre:

" Zajebać go "
" w pizde dostaniesz! "
" mocny wpierdol dla ciebie!!!!
Potem do poprawczaka szmato!!!!
a na konca do wiezienia!!!!
juz nic jej zycia nie zwroci!!!
mam nadzieje ze poczujesz to co ona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "
" Nikt KuR^^Wa nie Lubi Morderców ani Zboczeńców ... $%&#asie.. i zeby cie spotkało to samo !!!!!! "
" Wiesz co to jest życie i ludzka godność...najpierw straciłeś godność, a teraz predzej czy pozniej stracisz zycie nie wytrzymasz presji i sie targniesz...!! Jak tak można masz świadomość jak upokorzyłestą biedną dziewczynę...?? Żal mi cie chłopaku..jak można być takim głupim...to straszne...!!!!!!!!! "
"powiem tak ;
qrwa z ciebie hóju #?Ł?#%

weź sie lecz zboku ,Bóg Ciebie nie kocha ,trafisz do piekła "
"oj mlody masz niezle przejebane dlugo nie przezyjesz w tym gdansku no i prawidlowo
niech cie !?&$&y wydymaja w dupsko potem bedzies mogl opisac jak bylo w pamientniku"
"ty #!####Ł!u!!!!!! bez kitu pojebalo cie!!!!! nienormalny jestes!!!
ja na jej miejscu wpieprzyla bym ci!!!"
"oj biedactwo masz juz zycie przesrane i bedziesz mial do konca za ból Ani niemartw sie zaniedlugo bede cie robaki jadly"


Średnia wieku w komentarzach: 15-16lat

To nie jest ani 1% zawartości jego "Księgi Gości"

#698184 27/10/2006 10:19
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
http://wiadomosci.onet.pl/1424649,11,item.html


kolejna tragedia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#698185 27/10/2006 10:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Ja bym hujom obcial huje by do konca zycia huje pamietali co zrobili tej malej dziewczynce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#698186 27/10/2006 12:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
dzis pogrzeb Ani...

<'>

Zapal świeczkę za tych których zabrał los
Zapal świeczkę w oknie
Zapal świeczkę za tych których zabrał los
Światło w oknie


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#698187 27/10/2006 12:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
no fajnie piszecie - bez obrazy ale rzucanie tutaj na forum chujami na lewo i prawo nic nie zmieni mysle ze najlepiej jak kazdy z nas (doroslych) rozejrzy sie woklol siebie i pomysli co ja moge zrobic aby cos zmienic- mysle ze najlatwiej rozpoczac od wlasnych rodzin gdzie napewno bez trudu znajdziemy dzieci wychowywane "bezstresowo"

#698188 27/10/2006 12:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
no fajnie piszecie - bez obrazy ale rzucanie tutaj na forum chujami na lewo i prawo nic nie zmieni mysle ze najlepiej jak kazdy z nas (doroslych) rozejrzy sie woklol siebie i pomysli co ja moge zrobic aby cos zmienic- mysle ze najlatwiej rozpoczac od wlasnych rodzin gdzie napewno bez trudu znajdziemy dzieci wychowywane "bezstresowo"

Dokladnie, rzucanie blzugami na innych i tak nic nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Swoja droga ludzie jak juz bluzgacie to poprawnie CHUJ przez CH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#698189 27/10/2006 12:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Lupus akurat ten organ niezbedny do prokreacji - pisze sie przez "CH" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#698190 27/10/2006 13:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
No to wlasnie mowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Zerknij wyzej, wiekszosc tam pisze przez H ;]

#698191 27/10/2006 13:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
wracajac do tematu - mysle ze zadne przepisy nawet te najbardziej restrykcyjne (wlacznie z kara smierci dla malolatow) nic nie zmienia jezeli dzieci beda mialy zle wzorce w rodzinnych domach oraz brak posluchu - to tak odemnie starego czlowieka ktory juz jadl chleb z niejednego pieca i dostal nie raz przyslowiowa wpierdol od rodzicow i nauczycieli! ( tylko dzis zastanawiam sie czy aby tego nie bylo za malo????!!!!)

#698192 27/10/2006 13:23
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129
Obniżenie granicy wieku odpowiedzialności karnej do 15 lat w kodeksie karnym i kodeksie wykroczeń oraz opracowanie całościowego kodeksu nieletnich umożliwiającego łączenie kary przebywania w zakładzie poprawczym z karą więzienia zapowiedzieli Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro.

Dlaczego do 15?Przecież tych gówniarzy by to nie objęło.Co za różnica ile kto ma lat ,jak zrobi cos takiego a bedzie mial 10 to nic mu nie zrobia.

#698193 27/10/2006 13:49
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
splinter takiemu 10 altkowi wiezienie jeszcze bardziej spierdoli zycie. Poza tym dziwi mnie ta cala akcja, zaloba, minuta ciszy (wg mnie zupelna pokazowka, jak dla mnie kazdy moze sam sie pomodlic za nia w spokoju a nie na pokaz) a juz nikt nie pamieta jak przed dwoma miesiami zamordowana zostala 16 letnia dziewczyna na szkolnym korytazu.

#698194 27/10/2006 14:09
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
jak ten gnojek wyjdzie to dopiero bedzie mial przesrane zycie... i bardzo dobrze, dostanie w ryj od co drugiej spotkanej osoby... swoja droga, nie wierze, zeby nikt z klasy mu nie podolal - dajcie spokoj...

#698195 27/10/2006 14:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
wlasnie, najwieksza kara dla niego bedzie aktualnie wypuszczenie go na wolnosc. Ma wpierdy od połowy gdanska.

#698196 27/10/2006 14:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
do więzienia nie..czemu mam na nich płacić ? obozy ciężkiej pracy...zarobisz na chleb i wode to dostaniesz..nie to zdechniesz..proste..o wiele tańsze niż utrzymywanie w więzieniach tysięcy brudasów, roboty jest aż nadto..budowa dróg, w zimie odśnieżanie..i tak do końca życia..a jak nie to wypuścic i na czole wytatuować za co siedział ..izi..ale zaraz odezwie się SLD i inne komunistyczne PO że tak przecież nie można, to są dzieci, trzeba dać im szansę..proponuje jeszcze ich po dupci polizać i laske zrobić w nagrodę..pani Pitera i Senyszyn im pomniki postawią..niestety taki mamy kraj..

#698197 27/10/2006 15:11
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Quote
No to wlasnie mowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Zerknij wyzej, wiekszosc tam pisze przez H ;]

nieważne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ja pisze przez ch oddajmy jej cześć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#698198 27/10/2006 16:11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
do więzienia nie..czemu mam na nich płacić ? obozy ciężkiej pracy...zarobisz na chleb i wode to dostaniesz..nie to zdechniesz..proste..o wiele tańsze niż utrzymywanie w więzieniach tysięcy brudasów, roboty jest aż nadto..budowa dróg, w zimie odśnieżanie..i tak do końca życia..a jak nie to wypuścic i na czole wytatuować za co siedział ..izi..ale zaraz odezwie się SLD i inne komunistyczne PO że tak przecież nie można, to są dzieci, trzeba dać im szansę..proponuje jeszcze ich po dupci polizać i laske zrobić w nagrodę..pani Pitera i Senyszyn im pomniki postawią..niestety taki mamy kraj..

mądrze prawi, polać mu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

co do tych kar, to wiecie moze dlaczego litwini szaleją tylko po polskich drogach a u siebie jada jak Bóg przykazał 50km/h ? ...bo u nich mandat za przekroczenie prędkości jest kilkanaście razy większy niz w Polsce, tak samo jak inne kary i konsekwencje jakie trzeba ponieść przy złamaniu prawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..a co do więzień to paranoja, ale już o tym napisałem wcześniej, ehh..

#698199 27/10/2006 19:42
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
ale przeciez to nic nie da. W stanach jest kara śmierci, czy to pomaga ? nadal ludzie sie zabijają, po prostu ludzie maja nasrane w głowach i nie zmieni tego nawet najsurowsze prawo.

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1