|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
listwa jakaś idzie przyblatowa czy tylko silikon?
jeszcze ściany musza miec kąt prosty bo też moga byc kłopoty z meblami jak chcesz dać sam silikon
ja robie 92 cm od gotowej podłogi i blat milimetr pod płytki
jak dasz trochę nad to też nie jest żle silikon ma iść tylko tak się zastanawiam czy wyjdzie prosto do poziomu blatu, to jest blok z lat 80tych, ściany i podłogi krzywe jak wieża w Pizie niby można blaty też wypoziomować ale delikatnie żeby potem szklanki nie zjeżdżały mogę zjechać tymi kaflami trochę poniżej blatu? koleś od kuchni mówił że to nic nie szkodzi ale nie wyglądał na wiarygodnego człowieka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
czyli raptem dwa tysie ??? na trzech ?!?? No i co zrobisz jak tu każdy inwestor, a gdy przychodzi co do czego to nie mam czasu, nie kręcą mnie takie zabawy, jak już się brać za coś to porządnie, a nie na pół gwizdka. Tylko hallik i Pepele się przyznali uczciwie, że nie mają kasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2017
Posty: 17 |
W finale 400m kobiet kibicuję z Jasiem Nowickim wspaniałej zawodniczce Kabange Mupopo. Dwieście  Sadzicie białą? Witam Mówię do Jasia ile można tej nafty łupać. No ale zaciągnął mnie do jakiejś spelunki na Kazimierzu i tak słuchamy Jóźwika z Babiarzem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
czyli raptem dwa tysie ??? na trzech ?!?? No i co zrobisz jak tu każdy inwestor, a gdy przychodzi co do czego to nie mam czasu, nie kręcą mnie takie zabawy, jak już się brać za coś to porządnie, a nie na pół gwizdka. Tylko hallik i Pepele się przyznali uczciwie, że nie mają kasy. poprosili by Dębine to by im wysłał listę vivus wonga itp itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W finale 400m kobiet kibicuję z Jasiem Nowickim wspaniałej zawodniczce Kabange Mupopo. Dwieście  Sadzicie białą? Witam Mówię do Jasia ile można tej nafty łupać. No ale zaciągnął mnie do jakiejś spelunki na Kazimierzu i tak słuchamy Jóźwika z Babiarzem. Byliście kiedyś z Twarem a Barze Ulubiona ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
możesz chudy
a jaki rozmiar płytek ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
czyli raptem dwa tysie ??? na trzech ?!?? No i co zrobisz jak tu każdy inwestor, a gdy przychodzi co do czego to nie mam czasu, nie kręcą mnie takie zabawy, jak już się brać za coś to porządnie, a nie na pół gwizdka. Tylko hallik i Pepele się przyznali uczciwie, że nie mają kasy. no co zrobisz ??nic nawet jak na ambicję wjedziesz..o kant dupy wszystko.. spływa to jak po kaczce woda.. ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/iAaRgHMSAT1ny/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Master grasz z nami w FPL? jest nowa główna nagroda ! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Master grasz z nami w FPL? jest nowa główna nagroda ! [ Linked Image] Nieładny rower, jakieś teleskopy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
i pedałów nie ma ! masz rację lipa !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Drugie podejście ! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
10 kartek u tych Chorwatów ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2017
Posty: 17 |
Master grasz z nami w FPL? jest nowa główna nagroda ! [ Linked Image] Nieładny rower, jakieś teleskopy! Półkotapczanu nie przewieziesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
drugi red rijeka  ładnie się bawią
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2017
Posty: 51 |
Ja z Dębiną z wiadomych powodów nie pokazuje się na mieście. Tylko z Wieszczem zdarza się zabalować ciągle gada o jakiś 99 bramkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
możesz chudy
a jaki rozmiar płytek ? jakieś 200x80, jeszcze ich nie mierzyłem bo dopiero dziś sąsiad kupił i tylko rzuciłem okiem wiem że z takimi małymi będzie więcej zabawy ale dam radę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2017
Posty: 37 |
poprosili by Dębine to by im wysłał listę vivus wonga itp itd Nie zaprzeczę, znam temat całkiem dobrze. Nie krępujcie się, walcie śmiało w razie jakichkolwiek pytań. Na początek polecam vivusa, pierwsza poŻyczka była swego czasu bez odsetek. Oddanie do miesiąca czasu. Przez ten miesiąc można spokojnie sumkę pomnożyć razy 10.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
na taką ją przerób  [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|