|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ile za to cacko ? ![[Linked Image from upload.wikimedia.org]](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/00/T34-76_4.jpg/1200px-T34-76_4.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To stary strucel BKS.
Spróbuj na jakiś forach w Somalii, Mozambiku czy Jemenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
To stary strucel BKS.
Spróbuj na jakiś forach w Somalii, Mozambiku czy Jemenie. jako atrakcje podwórkową. mógłbyś turystów po Pradze wozić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Ile za to cacko ? ![[Linked Image from upload.wikimedia.org]](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/00/T34-76_4.jpg/1200px-T34-76_4.jpg) w cenie złomu, dogadamy się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
https://www.iaai.com/pl-pl/Vehicle?itemID=25773952&RowNumber=9&loadRecent=Truecena 34,5 dol- 127 tys( 3.7 dol biore) opl aukc 700dol, trans z kont do bremy- 1475 dol oplaty w bremie ( clo, vat, prowizja itp) - 2600eur transport, tlumaczenia, akcyza (fakt vat marza)- ok 12 tys zl naprawa- ? w własnym zakresie czyli ok 160 tys zł plus naprawa- +/- 15 tyś ( swiezy model i lampy tzw lasery) a nowa w salonie- ok 400+ wszystko zawyzone, i ten model na wysoka cene bo swiezy jest, ale mimo wszystko nigdzie z europy w takie cenie nie znajdziesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Szuman dzięki za info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
https://www.iaai.com/pl-pl/Vehicle?itemID=25773952&RowNumber=9&loadRecent=Truecena 34,5 dol- 127 tys( 3.7 dol biore) opl aukc 700dol, trans z kont do bremy- 1475 dol oplaty w bremie ( clo, vat, prowizja itp) - 2600eur transport, tlumaczenia, akcyza (fakt vat marza)- ok 12 tys zl naprawa- ? w własnym zakresie czyli ok 160 tys zł plus naprawa- +/- 15 tyś ( swiezy model i lampy tzw lasery) a nowa w salonie- ok 400+ wszystko zawyzone, i ten model na wysoka cene bo swiezy jest, ale mimo wszystko nigdzie z europy w takie cenie nie znajdziesz 10 tys wiecej bo zapomnialem o poduchach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Witam, orientuje sie ktos kto pokazuje mecz Legii jutro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
sorry, juz widze
TVP2 i TVP Sport
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
fartuchy jak najbardziej wystrzelone laser light tez w smude drogie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
16.08.2017 - 18:00 Utrecht - St. Petersburg - liczba goli 2.5/wynik meczu Piłka Nożna, Rozgr. klubowe, Liga Europy +2.5/2 3.30 16.08.2017 - 20:45 Basaksehir - Sevilla - liczba goli 2.5/wynik meczu Piłka Nożna, Rozgr. klubowe, Liga Mistrzów +2.5/2 3.15 16.08.2017 - 23:00 Real Madryt - Barcelona - liczba goli 2.5/wynik meczu Piłka Nożna, Hiszpania, Superpuchar +2.5/1 2.65  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,407 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,407 Likes: 2 |
Tak jedna z czeskich firm widzi promocję(wystarczy kurs 1.15) il.meczy bonus% [Linked Image] [ wgrajo.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2017
Posty: 37 |
Meczów nie meczy, kolego Forty.
U nas w c+ Mirek Szymowiak też początkowo mówił niepoprawnie, ale szybko oduczyliśmy go wypowiadania tej gafy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Meczów nie meczy, kolego Forty.
U nas w c+ Mirek Szymowiak też początkowo mówił niepoprawnie, ale szybko oduczyliśmy go wypowiadania tej gafy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Meczów nie meczy, kolego Forty.
U nas w c+ Mirek Szymowiak też początkowo mówił niepoprawnie, ale szybko oduczyliśmy go wypowiadania tej gafy. u was ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,407 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,407 Likes: 2 |
"Nie należy się zżymać na osobników posługujących się formą meczy, mimo że nie ma jej w słownikach. Tego zdania jest sam prof. Jan Miodek."
Mi to wystarczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dębina weź się nie zżymaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2017
Posty: 37 |
Ok, także wysyłam do Mirka wiadomość tekstową z przeprosinami, bo zżymaliśmy się z niego okrutnie.
A biedak przeczytał pewnie profesora Miodka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|