Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 47 1 2 17 18 19 20 21 46 47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by forty
Karlovacko?
Albo Ożujsko.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
I jak Burbon, znalazłeś coś w ciemno?

W latach 90-tych jak z rodzicami jeździłem w góry to się jechało pod dworzec i tam takie babuleńki z kartkami stały "wolne pokoje".

Zawsze coś o "łolcy" się znalazło.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
na*

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Originally Posted by forty
Karlovacko?
Albo Ożujsko.

Bingo!!! I jedno i drugie !!
Znalazłem Quincy...za 50 eurasko..w miejscowości Kastel koło Trogiru..w pip jest
aż żałuję, że nie chciało mi się szukać, tylko pierwsze lepsze z brzegu..bo kurwa..pić się chciało po podróży..

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Z dedykacją dla ...

17.08. 19:00
Apollon (Cyp) - ostatni sparing - 1:2 Odpuścili
Midtjylland (Den) - liga - 4-3 Nie odpuścili
17.08. 19:00
BATE (Blr) - liga - 1:0 NO
Oleksandriya (Ukr)- liga - 0:1 O ( z Szachtarem smile )
17.08. 19:00
Din. Zagreb (Cro) - liga - 2:0 NO
Skenderbeu (Alb) - LE - 3:1 NO (poprzednia runda LE smile )
17.08. 19:00
Krasnodar (Rus)- liga - 1:1 O
Crvena zvezda (Srb)- liga - 3:1 NO
17.08. 19:45
Hafnarfjordur (Ice)-puchar - 0:1 O
Braga (Por) - liga - 2:1 - NO
17.08. 20:00

itd itd ...

PAOK (Gre)
Östersunds (Swe)
17.08. 20:00
Vardar (Mac)
Fenerbahce (Tur)
17.08. 20:15
Pilzno (Cze)
AEK Larnaca (Cyp)
17.08. 20:30
Altach (Aut)
M. Tel Aviv (Isr)
17.08. 20:30
Ludogorets (Bul)
Suduva (Ltu)
17.08. 20:30
Panathinaikos (Gre)
Ath. Bilbao (Esp)
17.08. 20:45
AC Milan (Ita)
Shkendija (Mac)
17.08. 20:45
Ajax (Ned)
Rosenborg (Nor)
17.08. 20:45
Club Brugge (Bel)
AEK (Gre)
17.08. 20:45
Domzale (Slo)
Marseille (Fra)
17.08. 20:45
FC Viitorul (Rou)
Salzburg (Aut)
17.08. 20:45
Legia Warszawa (Pol)
S. Tiraspol (Mda)
17.08. 20:45
Osijek (Cro)
Austria Vienna (Aut)
17.08. 21:00
Partizan (Srb)
Videoton (Hun)
17.08. 21:05
Everton (Eng)
Hajduk Split (Cro)
17.08. 21:30
Maritimo (Por)
Dyn. Kiev (Ukr)

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Witam piwo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Widziałeś Haczyk? Krasnodar odpuścił a Crvena Zvezda nie odpuściła. Izzi win będzie dzisiaj u ruskich.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Sprawdźcie jeszcze SO i możecie akonto Vivusa pobrać.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Vicent jakbyś to napisał jeszcze na jakimś zagranicznym forum bukmacherskim a nie u frajerów to już w ogóle będzie izzi.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Przed losowaniami ktoś pisał z Warszawy, że marzenie trafić na Celtic w IV rundzie LM.

Ten dzisiejszy Celtic rozpierdoliłby Legię w drobny mak - tak jak Legia ich parę lat temu, już ewidentnie są po kryzysie. To jak z przodu karali tych pastuchów z Astany to poezja.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by Tazen
Przed losowaniami ktoś pisał z Warszawy, że marzenie trafić na Celtic w IV rundzie LM.

Ten dzisiejszy Celtic rozpierdoliłby Legię w drobny mak - tak jak Legia ich parę lat temu, już ewidentnie są po kryzysie. To jak z przodu karali tych pastuchów z Astany to poezja.


a Jagę by dali radę ograć czy nie bardzo ?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by quincy
Vicent jakbyś to napisał jeszcze na jakimś zagranicznym forum bukmacherskim a nie u frajerów to już w ogóle będzie izzi.

Większość forum się może obrazi.
Frajerzy nie mieliby letkiego plusa.

Takie to proste ta bukmacherka - sprawdzić czy nie odpuścili , sprawdzić SO i żeby kurs był 2,02.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by Tazen
Przed losowaniami ktoś pisał z Warszawy, że marzenie trafić na Celtic w IV rundzie LM.

Ten dzisiejszy Celtic rozpierdoliłby Legię w drobny mak - tak jak Legia ich parę lat temu, już ewidentnie są po kryzysie. To jak z przodu karali tych pastuchów z Astany to poezja.


a Jagę by dali radę ograć czy nie bardzo ?

ooo

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Celtic do momentu 1 bramki samobójczej zresztą, prezentował się gorzej od Astany, nie potrafili stworzyć dogodnej sytuacji a to goscie mieli grozną akcje, po tym swojaku się to posypało u pastuchów w obronie, na moje słabosc Astany niż siła Celticu który okrutnie męczył się z takim Rosenborgiem.


Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Zresztą ich siłe zweryfikuje gra w grupie LM.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
kuzwa kiedys 40-tki wygladaly inaczej

Zona Jozefowicza konczy dzis 40-tke kopara

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
na spokoju by nas rozkurwili, tak jak każdego z tej ligi

utarło się śmieszne przeświadczenie, że Cetlic taki słabiutki, bo kiedyś zaliczyli mega wtopę, dziś to inna drużyna

i nie posypało się w obronie tylko robili z nich sieczkę prostopadłymi

Rosenborg to też nie do przeskoczenia na dziś dla krajowych drużyn

aczkolwiek szkocka liga to gówno, ale to gówno Celtic zjada prawdopodobnie bez jakichkolwiek rozpracowań rywala

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Jak obrońcy dawali dupy to i te piłki prostopadłe trafiały tam gdzie chciał podający, zresztą wchodzili w te obrone Astany jak chcieli, sporo było takich szarży zawodników Celticu w pole karne które stwarzały zagrożenie lub padały bramki po nich bramki, celtowie z grupy i tak nie wyjdą.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Przed 1 bramką to był dramat, ta gra Celticu, myslałem aby wymęczyli choc te 1-0, bo na sztucznej u nich może byc ciepło.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by quincy
Widziałeś Haczyk? Krasnodar odpuścił a Crvena Zvezda nie odpuściła. Izzi win będzie dzisiaj u ruskich.
Plus nie ma ich w so, ale kursy się wahają, to jest niepokojące.

Strona 19 z 47 1 2 17 18 19 20 21 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker), 1,342 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1