|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
I jak Burbon, znalazłeś coś w ciemno?
W latach 90-tych jak z rodzicami jeździłem w góry to się jechało pod dworzec i tam takie babuleńki z kartkami stały "wolne pokoje".
Zawsze coś o "łolcy" się znalazło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Bingo!!! I jedno i drugie !! Znalazłem Quincy...za 50 eurasko..w miejscowości Kastel koło Trogiru..w pip jest aż żałuję, że nie chciało mi się szukać, tylko pierwsze lepsze z brzegu..bo kurwa..pić się chciało po podróży..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Z dedykacją dla ... 17.08. 19:00 Apollon (Cyp) - ostatni sparing - 1:2 Odpuścili Midtjylland (Den) - liga - 4-3 Nie odpuścili 17.08. 19:00 BATE (Blr) - liga - 1:0 NO Oleksandriya (Ukr)- liga - 0:1 O ( z Szachtarem  ) 17.08. 19:00 Din. Zagreb (Cro) - liga - 2:0 NO Skenderbeu (Alb) - LE - 3:1 NO (poprzednia runda LE  ) 17.08. 19:00 Krasnodar (Rus)- liga - 1:1 O Crvena zvezda (Srb)- liga - 3:1 NO 17.08. 19:45 Hafnarfjordur (Ice)-puchar - 0:1 O Braga (Por) - liga - 2:1 - NO 17.08. 20:00 itd itd ... PAOK (Gre) Östersunds (Swe) 17.08. 20:00 Vardar (Mac) Fenerbahce (Tur) 17.08. 20:15 Pilzno (Cze) AEK Larnaca (Cyp) 17.08. 20:30 Altach (Aut) M. Tel Aviv (Isr) 17.08. 20:30 Ludogorets (Bul) Suduva (Ltu) 17.08. 20:30 Panathinaikos (Gre) Ath. Bilbao (Esp) 17.08. 20:45 AC Milan (Ita) Shkendija (Mac) 17.08. 20:45 Ajax (Ned) Rosenborg (Nor) 17.08. 20:45 Club Brugge (Bel) AEK (Gre) 17.08. 20:45 Domzale (Slo) Marseille (Fra) 17.08. 20:45 FC Viitorul (Rou) Salzburg (Aut) 17.08. 20:45 Legia Warszawa (Pol) S. Tiraspol (Mda) 17.08. 20:45 Osijek (Cro) Austria Vienna (Aut) 17.08. 21:00 Partizan (Srb) Videoton (Hun) 17.08. 21:05 Everton (Eng) Hajduk Split (Cro) 17.08. 21:30 Maritimo (Por) Dyn. Kiev (Ukr)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Widziałeś Haczyk? Krasnodar odpuścił a Crvena Zvezda nie odpuściła. Izzi win będzie dzisiaj u ruskich.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Sprawdźcie jeszcze SO i możecie akonto Vivusa pobrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Vicent jakbyś to napisał jeszcze na jakimś zagranicznym forum bukmacherskim a nie u frajerów to już w ogóle będzie izzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Przed losowaniami ktoś pisał z Warszawy, że marzenie trafić na Celtic w IV rundzie LM.
Ten dzisiejszy Celtic rozpierdoliłby Legię w drobny mak - tak jak Legia ich parę lat temu, już ewidentnie są po kryzysie. To jak z przodu karali tych pastuchów z Astany to poezja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Przed losowaniami ktoś pisał z Warszawy, że marzenie trafić na Celtic w IV rundzie LM.
Ten dzisiejszy Celtic rozpierdoliłby Legię w drobny mak - tak jak Legia ich parę lat temu, już ewidentnie są po kryzysie. To jak z przodu karali tych pastuchów z Astany to poezja. a Jagę by dali radę ograć czy nie bardzo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vicent jakbyś to napisał jeszcze na jakimś zagranicznym forum bukmacherskim a nie u frajerów to już w ogóle będzie izzi. Większość forum się może obrazi. Frajerzy nie mieliby letkiego plusa. Takie to proste ta bukmacherka - sprawdzić czy nie odpuścili , sprawdzić SO i żeby kurs był 2,02.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Przed losowaniami ktoś pisał z Warszawy, że marzenie trafić na Celtic w IV rundzie LM.
Ten dzisiejszy Celtic rozpierdoliłby Legię w drobny mak - tak jak Legia ich parę lat temu, już ewidentnie są po kryzysie. To jak z przodu karali tych pastuchów z Astany to poezja. a Jagę by dali radę ograć czy nie bardzo ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Celtic do momentu 1 bramki samobójczej zresztą, prezentował się gorzej od Astany, nie potrafili stworzyć dogodnej sytuacji a to goscie mieli grozną akcje, po tym swojaku się to posypało u pastuchów w obronie, na moje słabosc Astany niż siła Celticu który okrutnie męczył się z takim Rosenborgiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Zresztą ich siłe zweryfikuje gra w grupie LM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
kuzwa kiedys 40-tki wygladaly inaczej Zona Jozefowicza konczy dzis 40-tke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
na spokoju by nas rozkurwili, tak jak każdego z tej ligi
utarło się śmieszne przeświadczenie, że Cetlic taki słabiutki, bo kiedyś zaliczyli mega wtopę, dziś to inna drużyna
i nie posypało się w obronie tylko robili z nich sieczkę prostopadłymi
Rosenborg to też nie do przeskoczenia na dziś dla krajowych drużyn
aczkolwiek szkocka liga to gówno, ale to gówno Celtic zjada prawdopodobnie bez jakichkolwiek rozpracowań rywala
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Jak obrońcy dawali dupy to i te piłki prostopadłe trafiały tam gdzie chciał podający, zresztą wchodzili w te obrone Astany jak chcieli, sporo było takich szarży zawodników Celticu w pole karne które stwarzały zagrożenie lub padały bramki po nich bramki, celtowie z grupy i tak nie wyjdą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Przed 1 bramką to był dramat, ta gra Celticu, myslałem aby wymęczyli choc te 1-0, bo na sztucznej u nich może byc ciepło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Widziałeś Haczyk? Krasnodar odpuścił a Crvena Zvezda nie odpuściła. Izzi win będzie dzisiaj u ruskich. Plus nie ma ich w so, ale kursy się wahają, to jest niepokojące.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|