|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Statystyki na 10.11.2006
San Jose Sharks - 16 Phoenix Coyotes - 15 Colorado Avalanche - 13 Dallas Stars - 11 Detroit Red Wings - 11
Już jutro szlagier. Phoenix Coyotes - San Jose Sharks. Gospodarze przegrywali wszystkie swoje mecze z drużynami z czuba tabeli. Optymizmem może jedynie napawać wczorajszy wynik (0:1 z Dallas). W ogóle to myślę, że właśnie Phoenix będzie pierwszym, który zremisuje. Tylko oni nie mają jeszcze remisu. Są drużyną z końca tabeli. A to oznacza, że będą grali - aby nie przegrać. Myślę, żeby zagrać też jutro under 5.5 Szkoda tylko, że w Polsce nie możemy oglądać chociaż skrótów spotkań NHL Bo łatwiej by nam się typowało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Szkoda tylko, że w Polsce nie możemy oglądać chociaż skrótów spotkań NHL Bo łatwiej by nam się typowało. mozna ogladac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w necie daja LIVe mecze ,zajrzy do LODOWISKA HOKEJOWE i mecze w sieci (przyklejony na gorze)sciagasz program TVUPlayer i jazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak ze uwazam ze jako pierwsi zremisuje PHONIX lub SHARKS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jest ku temu okazaj w najblizszym meczu moe wyklucza sie na wzajem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409 |
Witam myślę, że do progresji pasuje kilka drużyn z ligi rosyjskiej. W tej chwili mają takie serie meczy bez OT: [color:"green"] [/color] Khimik Mytishi - 13 CSKA Moscow - 13 Cherepovec - 13 Magnitogorsk - 11
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
kto ma aktualne staty nhl jesli chodzi o mecze bez remisów. Wczoraj zagladajac tu zauwazylem ze moe dane sa inne. Chyba mi umknol dzien gdy DETROIT zermisowalo. Z góry dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
SJ Sharks-15 bez X Phonix-15 bez X Colorado-13 bez X Detroit-11 bez X Dallas-11bez X
Detroit -9W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Przeciez Radiers_ wkleill aktualne serie w NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Uzupelnil je :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
no nie wszystkie oczywiscie na raz ,bo finansowo nie wytrzymam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, SJ Sharks maja 16 bez OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,ale jedne mecz w ta czy w ta przy takim stanie rzeczy to male piwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Jaki masz najwyzszy kurs na na dzis na San Jose- Phoenix ? Widze ze u niektórych buków jest smiesznie niski
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130 |
...czekam na komentarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
San Jose Sharks 17 spotkań bez OT
Los Angeles ?-? San Jose
Najbliższy mecz z Los Angeles Kings (14.11.06r)... LA ostatnio zremisowali i to już nie wróźy zbyt dobrze...choć z drugiej strony na ostatnie 15 spotkań aż 4 zakończyły się OT... 3 dni temu te dwa zespoły spotkały się rówznież w LA i to spotkanie zakończyło się wynikiem 3-7 dla Sharks, nie napawa to optymizmem... Uważam jednak że jest to dobra okazja dla Sharks na OT, ostatnie ich spotkanie z Phoenix Coyotes zakończyło się ich zwycięstwem zaledwie 2-1, choć Phoenix gra bardzo słabo a Sharks raczej wykorzystują takie drużyny do zdobywania pkt... Jedno jest pewne jak nie teraz to w spotkani z Colorado, Sharks zremisują napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />...
Phoenix Coyotes 16 spotkań bez OT
Phoenix ?-? Minnesota
Spotkanie z Minnesotą odbędzie się 15 listopada.. Jeśli chodzi o ostatnie spotkanie naszych "faworytów" :] sytuacja podobna jak z Sharks... Minnesota ostatnie spotkanie zremisowała z LA...w tabeli Phoenix wygląda blado przy swoim rywalu..wydaje mi się ze ciężko będzie o OT...myślę nawet że Phoenix może dociągnąć nawet do 19 spotkań bez OT...ale zobaczymy...od tego spotkania zaczynam na nich grać :}
Colorado Avalanche 14 spotkań bez OT
Colorado ?-? Edmonton 14.11.06r
hmm...jak tu nie będzie OT...to w spotkaniu z Columbusem będzie napewno :]
Detroit Red Wings 12 spotkań bez OT
Vancouver ?-? Detroit 15.11.06r
Dla mnie OT...Detroit ma taką passe zwycięstw...Vancouver natomiast gra róźnie...
Czekam na wasze opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />...moich nie traktujcie całkiem poważnie :]...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Phoenix zakonczone dzis w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399 |
Phoenix zakonczone dzis w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Tak więc pozostało nam : Detroit - 13 bez OT (i do tego seria 9W) Colorado - 16 bez OT (u mnie 3 poziom) San Jose - 19 bez OT !!! (u mnie 2 poziom) Dallas - 11 bez OT Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Dzisiaj odpadlo DETROIT i COLORADO
zostalo SJ SHARKS -20 bez X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />ile jeszcze .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Dallas 14 bez X
Oby SJ zremisowal swoj nast. mecz ...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399 |
Jest duża szansa - kolejny mecz grają z Anaheim. Na szczęście późno zacząłem ich grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 314
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 314 |
Dzisiaj odpadlo DETROIT i COLORADO
zostalo SJ SHARKS -20 bez X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />ile jeszcze .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Dallas 14 bez X
Oby SJ zremisowal swoj nast. mecz ...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> 20 meczy bez OT to nic szczególnego, w każdym sezonie zdaża się kilka serii ponad 20 meczy. Mam tylko nadzieję, że zakończą serię w ciągu najbliższych 8 meczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
takich seri jest bardzo nie wiele bodajze naj dluzsza to 27 lub 28 bez X. A w sezonie to max 2-3 takie sie zdarzaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.Ja mam nadzieje ze zalicza OT z ANAHIM jak nie to odpuszczam ich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093 |
takich seri jest bardzo nie wiele bodajze naj dluzsza to 27 lub 28 bez X. A w sezonie to max 2-3 takie sie zdarzaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.Ja mam nadzieje ze zalicza OT z ANAHIM jak nie to odpuszczam ich. posiadasz moze jakies info o najdluzszych seriach w poszeczegolnych latach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 314
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 314 |
takich seri jest bardzo nie wiele bodajze naj dluzsza to 27 lub 28 bez X. A w sezonie to max 2-3 takie sie zdarzaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.Ja mam nadzieje ze zalicza OT z ANAHIM jak nie to odpuszczam ich. No właśnie. W sezonie kilka takich serii sie zdarza, dlatego najlepiej rozplanować swój budżet na 27, 28 spotkań + jakies zaskórniaki na nowy rekord  . Natomiast wracając do San Jose w najbliższych 2 meczach powinno być OT. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Fewest Ties, One Season
2-San Jose Sharks, 1992-93 3-New Jersey Devils, 1985-86 3-Calgary Flames, 1986-87 3-Vancouver Canucks, 1993-94
Tylko tyle mieli OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
SJ 20 bez OT Dallas 14 bez OT
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|