Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#699047 10/11/2006 08:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Statystyki na 10.11.2006

San Jose Sharks - 16
Phoenix Coyotes - 15
Colorado Avalanche - 13
Dallas Stars - 11
Detroit Red Wings - 11

Już jutro szlagier. Phoenix Coyotes - San Jose Sharks. Gospodarze przegrywali wszystkie swoje mecze z drużynami z czuba tabeli. Optymizmem może jedynie napawać wczorajszy wynik (0:1 z Dallas). W ogóle to myślę, że właśnie Phoenix będzie pierwszym, który zremisuje. Tylko oni nie mają jeszcze remisu. Są drużyną z końca tabeli. A to oznacza, że będą grali - aby nie przegrać. Myślę, żeby zagrać też jutro under 5.5
Szkoda tylko, że w Polsce nie możemy oglądać chociaż skrótów spotkań NHL Bo łatwiej by nam się typowało.

Bonus: Unibet
#699048 10/11/2006 09:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Szkoda tylko, że w Polsce nie możemy oglądać chociaż skrótów spotkań NHL Bo łatwiej by nam się typowało.
mozna ogladac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w necie daja LIVe mecze ,zajrzy do LODOWISKA HOKEJOWE i mecze w sieci (przyklejony na gorze)sciagasz program TVUPlayer i jazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tak ze uwazam ze jako pierwsi zremisuje PHONIX lub SHARKS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jest ku temu okazaj w najblizszym meczu moe wyklucza sie na wzajem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#699049 10/11/2006 10:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
Witam
myślę, że do progresji pasuje kilka drużyn z ligi rosyjskiej. W tej chwili mają takie serie meczy bez OT:
[color:"green"] [/color]
Khimik Mytishi - 13
CSKA Moscow - 13
Cherepovec - 13
Magnitogorsk - 11

#699050 11/11/2006 18:13
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
kto ma aktualne staty nhl jesli chodzi o mecze bez remisów. Wczoraj zagladajac tu zauwazylem ze moe dane sa inne. Chyba mi umknol dzien gdy DETROIT zermisowalo. Z góry dzieki

#699051 11/11/2006 18:42
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
SJ Sharks-15 bez X
Phonix-15 bez X
Colorado-13 bez X
Detroit-11 bez X
Dallas-11bez X

Detroit -9W
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

#699052 11/11/2006 18:54
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
grasz tylko te druzyny?

#699053 11/11/2006 18:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Przeciez Radiers_ wkleill aktualne serie w NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Uzupelnil je :>

#699054 11/11/2006 19:10
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
no nie wszystkie oczywiscie na raz ,bo finansowo nie wytrzymam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, SJ Sharks maja 16 bez OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,ale jedne mecz w ta czy w ta przy takim stanie rzeczy to male piwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.

#699055 11/11/2006 19:19
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Jaki masz najwyzszy kurs na na dzis na San Jose- Phoenix ?
Widze ze u niektórych buków jest smiesznie niski

#699056 12/11/2006 23:12
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
...czekam na komentarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

San Jose Sharks 17 spotkań bez OT

Los Angeles ?-? San Jose

Najbliższy mecz z Los Angeles Kings (14.11.06r)... LA ostatnio zremisowali i to już nie wróźy zbyt dobrze...choć z drugiej strony na ostatnie 15 spotkań aż 4 zakończyły się OT... 3 dni temu te dwa zespoły spotkały się rówznież w LA i to spotkanie zakończyło się wynikiem 3-7 dla Sharks, nie napawa to optymizmem... Uważam jednak że jest to dobra okazja dla Sharks na OT, ostatnie ich spotkanie z Phoenix Coyotes zakończyło się ich zwycięstwem zaledwie 2-1, choć Phoenix gra bardzo słabo a Sharks raczej wykorzystują takie drużyny do zdobywania pkt... Jedno jest pewne jak nie teraz to w spotkani z Colorado, Sharks zremisują napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />...


Phoenix Coyotes 16 spotkań bez OT

Phoenix ?-? Minnesota

Spotkanie z Minnesotą odbędzie się 15 listopada.. Jeśli chodzi o ostatnie spotkanie naszych "faworytów" :] sytuacja podobna jak z Sharks... Minnesota ostatnie spotkanie zremisowała z LA...w tabeli Phoenix wygląda blado przy swoim rywalu..wydaje mi się ze ciężko będzie o OT...myślę nawet że Phoenix może dociągnąć nawet do 19 spotkań bez OT...ale zobaczymy...od tego spotkania zaczynam na nich grać :}


Colorado Avalanche 14 spotkań bez OT

Colorado ?-? Edmonton 14.11.06r

hmm...jak tu nie będzie OT...to w spotkaniu z Columbusem będzie napewno :]


Detroit Red Wings 12 spotkań bez OT

Vancouver ?-? Detroit 15.11.06r

Dla mnie OT...Detroit ma taką passe zwycięstw...Vancouver natomiast gra róźnie...

Czekam na wasze opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />...moich nie traktujcie całkiem poważnie :]...

#699057 17/11/2006 13:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Phoenix zakonczone dzis w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#699058 17/11/2006 20:10
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
Quote
Phoenix zakonczone dzis w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Tak więc pozostało nam :
Detroit - 13 bez OT (i do tego seria 9W)
Colorado - 16 bez OT (u mnie 3 poziom)
San Jose - 19 bez OT !!! (u mnie 2 poziom)
Dallas - 11 bez OT

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#699059 19/11/2006 08:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Dzisiaj odpadlo DETROIT i COLORADO

zostalo
SJ SHARKS -20 bez X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />ile jeszcze .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Dallas 14 bez X

Oby SJ zremisowal swoj nast. mecz ...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#699060 19/11/2006 09:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
Jest duża szansa - kolejny mecz grają z Anaheim. Na szczęście późno zacząłem ich grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#699061 19/11/2006 09:25
Dołączył: Dec 2002
Posty: 314
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 314
Quote
Dzisiaj odpadlo DETROIT i COLORADO

zostalo
SJ SHARKS -20 bez X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />ile jeszcze .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Dallas 14 bez X

Oby SJ zremisowal swoj nast. mecz ...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

20 meczy bez OT to nic szczególnego, w każdym sezonie zdaża się kilka serii ponad 20 meczy. Mam tylko nadzieję, że zakończą serię w ciągu najbliższych 8 meczy.

#699062 19/11/2006 10:03
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
takich seri jest bardzo nie wiele bodajze naj dluzsza to 27 lub 28 bez X.
A w sezonie to max 2-3 takie sie zdarzaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.Ja mam nadzieje ze zalicza OT z ANAHIM jak nie to odpuszczam ich.

#699063 19/11/2006 10:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
Quote
takich seri jest bardzo nie wiele bodajze naj dluzsza to 27 lub 28 bez X.
A w sezonie to max 2-3 takie sie zdarzaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.Ja mam nadzieje ze zalicza OT z ANAHIM jak nie to odpuszczam ich.

posiadasz moze jakies info o najdluzszych seriach w poszeczegolnych latach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#699064 19/11/2006 11:00
Dołączył: Dec 2002
Posty: 314
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 314
Quote
takich seri jest bardzo nie wiele bodajze naj dluzsza to 27 lub 28 bez X.
A w sezonie to max 2-3 takie sie zdarzaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.Ja mam nadzieje ze zalicza OT z ANAHIM jak nie to odpuszczam ich.

No właśnie. W sezonie kilka takich serii sie zdarza, dlatego najlepiej rozplanować swój budżet na 27, 28 spotkań + jakies zaskórniaki na nowy rekord tongue.

Natomiast wracając do San Jose w najbliższych 2 meczach powinno być OT.
Pozdrawiam

#699065 19/11/2006 15:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Fewest Ties, One Season

2-San Jose Sharks, 1992-93
3-New Jersey Devils, 1985-86
3-Calgary Flames, 1986-87
3-Vancouver Canucks, 1993-94

Tylko tyle mieli OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#699066 20/11/2006 19:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
SJ 20 bez OT
Dallas 14 bez OT

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, forty, Sensei, Akhu), 1,310 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1